• Je to povolené, nebo je to porušení školního řádu? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je to povolené, nebo je to porušení školního řádu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Je to povolené, nebo je to porušení školního řádu?

  • V jakém znění a obsahu se nosí poznámky v žákovské knížce ze školního plaveckého výcviku v bazénu ?



    Další informace


    Jsou petardy povolené ve škole?



    Další informace


  • Poruseni smlovy od eonu



    Další informace


  • Porušení zákazu konkurence jednatele s.r.o. - platí i v tomto případě?

    Moc prosím o radu! Manžel podniká jako OSVČ a momentálně je v procesu zakládání s.r.o. Nově vzniklá společnost bude pokračovat ve stejné výrobě, kterou manžel provozuje doteď, ale on by chtěl nadále zůstávat jako OSVČ a některé zakázky vyřizovat jako OSVČ, jiné jménem společnosti. Prostě bude mít stejné živnostenské oprávnění a vyrábět stejné výrobky, jako společnost, ve které bude jednatelem. Četla jsem, že pokud by byl zároveň jediným společníkem, jednatelem i OSVČ, tak tam zákaz konkurence neplatí, protože by musel podávat žalobu sám na sebe. Jak je to ale v případě, kdy je společníkem někdo jiný, ale pouze jako oficiálně, jelikož na sebe to manžel (kvůli dluhům) napsat nemohl, a tudíž to bude tomu společníkovi jedno a žádnou žalobu podávat nebude. Platí, že kde není žalobce, není ani soudce?

    Další informace


  • Prosím o radu, jaký notebook MSI nebo HP



    Další informace


    Prosím o radu: je lepší Asus 1201N nebo Lenovo U165 ???



    Další informace


    Win7 Home Premium nebo Win7 Ultimate pro nový notebook v domácím použití? Co je výhodnější? Děkuji všem za názor a radu.

    Dobrý den,mám nový NB bez OS (processor: AMD Athlon II P320 2,1 Ghz - více Specifikací níže) a mohu si tedy VOLNĚ vybrat k instalaci buď W7HomePremium nebo W7Ultimate. Rozdíl v ceně až tak moc nerozhoduje. Více rozhodující a důležitější pro mne budou spíše zásadní výhody tohokterého oper.systému. NB budu používat především doma - v práci jen občas a v obou případech budu používat MS Office 10 a WiFi síť.Můžeme mi tedy prosím poradit, který OS vy doporučujete, protože by byl pro mne lepší? A proč? -) Resp. lepší je asi Ultimate, to vím, ale proč? Jsou nějaké opravdu zásadní rozdíly v možnostech obou systémů? Anebo i jinak položená otázka: má nějaké výhody W7 HomePremium (přestože je levnější)? Třeba že je jednodušší, tudíž méně náročnější na operační paměť a tudíž rychlejší a třeba i stabilnější než Ultimate?Všem moc děkuji za jejich rady a názory. -)Specifikace NB:AMD Athlon II P320 2,1 Ghz,HDD 320 GB SMART SATA II,RAM 3 GB DDR3,Grafika ATI Mobility Radeon HD 4200,SuperMultiDVD+/-RW DL,WIFI b/g/n,Bluetooth,Webkamera,Mikrofon,Čtečka karet,HDMI,VGA,3 x USB 2.0

    Další informace


    nema nekdo neaky odkaz nebo radu,kde bych nasel navod k obsluze notebooku compaq 610,v cestine?diky

    tady je něco.

    Další informace


  • kdy je porušení listovního tajemství?

    myslím tím když rodič otevře dopis svému nezletilému potomkovi

    Další informace


    Porušení Pracovní smlouvy



    Další informace