• Je vůbec možné, aby měl člověk svislé, podlouhé panenky jako u kočky, a čím je to způsobeno? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je vůbec možné, aby měl člověk svislé, podlouhé panenky jako u kočky, a čím je to způsobeno?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je vůbec možné, aby měl člověk svislé, podlouhé panenky jako u kočky, a čím je to způsobeno?

 • „Neuspět je možné mnoha způsoby, zatímco uspět je možné pouze způsobem jedním. Který způsob použili dva z videa?  Další informace


  Jak tohle vůbec může být možné?  Další informace


  Co je Shrek zač? Člověk to není, zvíře taky ne a rostlina už vůbec ne.  Další informace


  Chodí se ještě vůbec do tanečních? Existují ještě plesy?  Další informace


  A co dál ? Má řešení EU vůbec nějaký smysl ?  Další informace


 • Čím může být způsobeno náhlé žloutnutí a opadávání listů u pokojové květiny ?  Další informace


  Reklama - co jste si koupili na zaklade rekl.? A s cim jste spokojeni a s cim ne ? -iv-  Další informace


 • Je možné oddlužit OSVČ? Případně, co dělat, pokud není možné platit závazky z předchozí činnosti?

  Projděte si zákon o insolvenci, nebo se obraťte na advokáta. Na odpověď na tomto servru je to málo informací.

  Další informace


 • Co chlapovi na svačinu? Pracuje jako řidič. Nemá možnost ohřevu. Nestaví, nestaví, vůbec nikde nestaví! :-P

  Pořád dělám jen rohlíky se salámem, sýrem, zeleninou atd., ale už mi to příjde nudné. Nemáte nějaké další tipy, co bych mohla dělat, co se nemusí ohřívat?? Čím barvitější, tím lepší. Samozřejmě přibaluju čokoládky, oplatky, jablíčko atd. atd. :-)) Ale ten hlavní chod potřebuji více obměňovat. DĚKUJI ZA KAŽDÝ TIP!! :-))

  Další informace


 • Čím desinfikovat a poté čím občas čistit náušnici z anglického cínu ?

  No , jelikož se mi ucho nestáhlo ani po sedmi letech , tak jsem se rozhodl , že jí tam vrátím ... No , mám divnej vkus :D a href"http://www.labeshops.com/image/cache/data/Alchemy/e320-tomb-skull-horn-earrings-600x600.jpg" rel"nofollow" http://www.labeshops.com/ hellip /a

  Další informace


  Proč mi stále elektrizují vlasy? Čím je to způsobeno?

  Elektrizující létavé vlasy30ti minutová kúra: Létavost vlasů vzniká většinou z důvodu jejich vysušení. Proto byste se měli vyhnout každodennímu mytí vlasů. Používejte jen jemný šampon a nepříliš horkou vodu, vlasy dobře ošetřujte balzámem.Dlouhodobá kúra: Jak dlouhodobě pečovat o polétavé vlasy zjistíte v naší kapitole o suchých vlasech.Úprava: Elektrizující, přilnavé a poletující vlasy proměňte v hladké, rovné a lesklé - pomůže vám technologie IONTEC od Brauna, která je součástí všech přístrojů pro úpravu vlasů Satin Hair™. Kromě toho si můžete na vlasy před jejich úpravou nanést trochu anti-statického krému.

  Další informace


 • jak spolupracuje a jestli je to vůbec možné tablet s androidem a obyčejný Nokia přes ViFi?  Další informace


  Co je to za grafickou kartu? Intel GMA 3150 až 251 MB A je vůbec dobrá?

  Intel GMA 3150 až 251 MB Nevím co to je a když si vybírám další PC tak je to u hodně notebooku a i u stolních PC, ale já nevím jestli je ta grafika dobrá a je to všude. A u kterých to není tak jsou většinou dražší, anebo mají malou obrazovku. Prosím mohli by jste mi napsat jestli je vůbec dobrá?

  Další informace


 • Je vůbec možné??

  Je vůbec možné aby se posudková komise zabývala někým,kdo si po hospodské rvačce sedl s 2.4 promilema alkoholu do automobilu a po následné autonehodě,kdy byl odvezen RZS do nemocnice na pozorování a ošetření a po té sváděl všechny následky na druhého rváče????

  Další informace


 • všimli ste si toho? že otázek je čím dál víc a odpovědí čím dál mín

  Nediv se tomu, ono se nechce nikomu nechat tady ze sebe dělat blbce, jak mají někteří délesloužící ve zvyku. Na některé otázky se ani kloudně odpovědět nedá, kvantita převažuje nad kvalitou.

  Další informace


 • Jak je možné, že dnešní mládež nemá vůbec zájem o řemeslo?

  Já se vyučil ve fabrice, a když se zeptám mladých, jestli by se šli vyučit třeba soustružníkem,tesařem, atd, tak se mi vysmějou.Každej chce být managerem,brokerem,makléřem atd, a jeden mi dokonce řekl, že by chtěl být kmotrem.Tak nevím,co ty mladý mají za hodnoty?

  Další informace


  Co je Rating? A jaká je stupnice nebo jak se rating měří? A kdo vůbec rating měří?

  Rating (angl. hodnocení vysl. [rejtink]) je nezávislé hodnocení různých subjektů, které je řadí do několika kategorií a dovoluje tak přibližné srovnání, případně i vytvoření pořadi (ranking).Nejčastěji se hovoří o úvěrovém ratingu, který vyjadřuje důvěryhodnost dlužníka (emitenta) nebo cenného papíru a který udělují ratingové agentury.

  Další informace


 • Čím je způsobeno lámání a praskání nehtů?

  Výňatek: ..lámání nehtů může mít vnitřní nebo zevní příčinu. Z vnitřních příčin tomůže být nedostatek minerálních prvků nebo některých vitaminů, zejména A.. Více zde a href"http://www.doktoronline.cz/dotazy/index.php?tema3 id2368 p_str44" rel"nofollow" http://www.doktoronline.cz/ hellip /a a další tady a href"http://www.google.cz/search?ql%C3%A1m%C3%A1n%C3%AD+neht%C5%AF+p%C5%99%C3%AD%C4%8Dina sourceidie7 rlscom.microsoft:cs:IE-SearchBox ie oe rlz1I7ADFA_cs redir_esc eihtMfT9GdF-WC4gTEpv2tDw" rel"nofollow" http://www.google.cz/ hellip /a

  Další informace


  Je vůbec možné složit si na každý den jídelníček, který bude splňovat celkový denní kalorický příjem 2518 kcal/10540 kJ?

  Otázka je myšlena pro nabrání váhy, a jestli lze podle uvedených informací složit rozumný jídelníček, který bude obsahovat za celý den 2518 kcal/10540 kJ

  Další informace


 • Půl roku starý zakrslý králík vůbec nedělá loužičky - kropí byt při běháníí. Je možné ho to naučit?

  a href"http://www.kralici.czages.asp?fkraliciwc" rel"nofollow" http://www.kralici.cz/ hellip /a

  Další informace