• Je u vás nostalgie vítaná, či proklínaná, když občas plave v mozkových buňkách? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je u vás nostalgie vítaná, či proklínaná, když občas plave v mozkových buňkách?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Je u vás nostalgie vítaná, či proklínaná, když občas plave v mozkových buňkách?

  • Dojdou mi jednou hloupé otázky, když se veme v potaz ta masa, kterou jich občas posílám?



    Další informace


    Pobouřilo Vás rozhodnutí Nejvyššího soudu, že i když je sněhová kalamita tak dostat do zaměstnání je Váš problém ?



    Další informace


    Když vás bolelo v dětství břicho, taky vám rodiče říkali prdni si a bude ti ticho, místo toho aby vás vzali k lékaři?



    Další informace


    Kde nabrat rozum, když ho někdo nemá, jiný ho sice má, ale šlape si po něm, občas někam dá, nebo ho dokonce ztratí?



    Další informace


    Nechybí vám nostalgie parních lokomotiv-dneska u nás jela pára



    Další informace


    Všimli jste si také (když jste byli malí), že si tenkrát občas Mikuláš půjčoval tatínkovi boty? ;)



    Další informace


  • Felicie občas slyším divné zvuky z pojistkové skřínky



    Další informace


  • Mam 2 tv na jedne antene a u jedne obcas naskoci zadny signal i kdyz na druhe to jde, kde je problem?

    mam tv thomson a u te obcas naskoci hlaska zadny signal i kdyz ostatni programy jdou.hlasku odstranim znovu naladenim programu . na stejne antene mam druhou tv a tam ten problem neni.jde me o to ze tv je jeste v zaruce a jeslti to neni porucha tv diky moc za informace

    Další informace


    Hráli byste v kapele i přes to že vás její hudba vůbec nebaví a nebaví vás ani váš nástroj?

    Hraji na příčinou flétnu a tento nástroj mě opravdu nebaví ale hraji na ní prý hodně dobře takže mi nabídli místo v kapele. Tak teď nevím jestli mám jít do kapely nebo začít hrát na vysněný nástroj - elektrickou kytaru. Já se připřikláním spíš k druhé možnosti, ale co vy na to?

    Další informace


  • Kde se dá koupit rybí polévka v sáčku? Dříve to dělal Vitana.

    Za bolševika se dala koupit z dovozu odněkud ze severských států ve Vodičkové ul. v Praze v prodejně myslím Frioonoru.

    Další informace