• Je výraz A co má bejt výzva na souboj? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je výraz A co má bejt výzva na souboj?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Je výraz A co má bejt výzva na souboj?

  • Je výraz A co má bejt výzva na souboj?



    Další informace


    Co znamena vyraz COOL?



    Další informace


  • ČKP-Výzva k zaplacení!



    Další informace


  • Vyplatí se dnes bejt taxikář?



    Další informace


  • Máte nějakou představu, co by mohlo být v Pirátech z Karibiku 6 za záporáky, když už dvakrát použili jakýsi zombie atd.?

    ...a taky jednou křížence lidí a mořskejch tvorů? Kromě toho, že by se záporáci opakovali.Se divim, že vás nic nenapadá. Ikdyž tohle je otázka spíš pro jinej web.

    Další informace


    Neni část písničky v čase 01:28 inspirovaná jinou písničkou? Někde jsem to už slyšel. Nevíte kde to mohlo bejt?

    a href"https://www.youtube.com/watch?vN2OcZKHGNFo" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a

    Další informace


  • Dlužil-li někdo kolem 18. století peníze za prohru v kartách, tak to nemusel splatit, pokud vyzval vítěze na souboj?

    Na kordy či pistole? Pokud vítěz odmítl tuto variantu, tak pak následovaly možné tahanice přes soud či možné vězení pro toho, kdo prohrál?Varianta souboje na kordy nemusela zkončit smrtí, když se vzdal ten, kdo dostal ostří na místo, kde by ho to zabilo při větší síle zásahu? Takže náznakem doteku třeba na břícho/krk?Obr.: a href"https:/ixabay.com/cs/vintage-pistole-souboj-pistole-1750735/" rel"nofollow" https:/ixabay.com/ hellip /a

    Další informace


    Když mezi uprchlíkama můžou bejt teroristi, je lepší nepouštět do Česka žádný uprchlíky?

    Z jakejch dalších důvodů by je sem neměli pouštět?

    Další informace


  • Souboj notebooků



    Další informace


  • Výzva k podání vysvětlení podle § 158 odst. 6 tr. řádu, předmět: sepsání záznamu

    Zdravím,obdržel jsem písemnou výzvu k podání vysvětlení podle § 158 odst. 6 trestního řádu a dále pak podání vysvětlení podle § 158 odst. 5 trestního řádu. Předmětem podání vysvětlení je: sepsání záznamu o podání vysvětlení dle § 158 odst. 5 tr. řádu . Nevíte, co si pod tím mám představit? O co by se mohlo jednat? Ten předmět je takový obecný, neupřesňující, což bych od předmětu čekal. Děkuji moc za rychlé odpovědi.

    Další informace