• Je zisk koncernu (holdingu) v konsolidované účetní závěrce pouhým součtem zisků z individuálních účetních závěrek? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je zisk koncernu (holdingu) v konsolidované účetní závěrce pouhým součtem zisků z individuálních účetních závěrek?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je zisk koncernu (holdingu) v konsolidované účetní závěrce pouhým součtem zisků z individuálních účetních závěrek?

 • Proč existuje spousta slavných opilých umělců, ale žádní opilí účetní?  Další informace


  Kvalitní účetní firma?  Další informace


 • Zisk anteny  Další informace


 • Účetnictví pro živnostníky. Kolik si účtuje účetní?

  Zkus si vyhledat svaz účetních či jak se jejich sdružení jmenuje. Tam bývají doporučené ceny.Některé si účtují od položky, jiné zas od hodiny. Kvalitní učetní je poklad.

  Další informace


  V cem se lisi danovy poradce od ucetni. Danove priznani delala ucetni ale nema tam svuj podpis. Vadi to, nebo ne.

  Daňovým poradcem dle tohoto zákona jsou pouze fyzické osoby, které jsou zapsány v seznamu Komory daňových poradců ČR...účetním může být každý... a href"http://www.kdpcr.cz/" rel"nofollow" http://www.kdpcr.cz/ /a

  Další informace


  Rozdělí si komplementáři v komanditní společnosti zisk rovným dílem bez ohledu na to, kolik který z nich do firmy vložil  Další informace


  Můžu poslat někomu, třeba mailem, příklad na sestavení účetní rozvahy?  Další informace


  Je ucetni zodpovedna za zauctovani fiktivni faktury, kterou ji dal jeji nadrizeny?  Další informace


  Jaký bezplatný účetní program je nejvhodnější pro drobné živnostníky,příp.co je nutné z tohoto programu vytisknout FÚ?

  Doplňuji:Nejsem plátcem DPH. Konzultant na volné noze.

  Další informace


  Disciplinární řád Komory certifikovaných účetních může učetním při prokázanem obvinění sebrat licenci? K čemu slouží?  Další informace


  Co všechno musím přinést účetní? (daňové přiznání)  Další informace


  Co chovat pro zisk?  Další informace


 • občanské sdružení založeno za účelem pořádání dětského tábora bez zisku - musí se podávat nějaké daňové přiznání?

  Občanské sdružení pořádá dětský tábor. Příjmy (za přihlášky dětí) se nulují s náklady (ubytování, strava, doprava). Musí se podávat daňové přiznání za právnickou osobu?

  Další informace


  Kdo nahradí policistům, jež byli na 2 roky postaveni mimo službu kvůli křivému (!) obvinění ze znásilnění, ušlý zisk?

  Dva roky, než se případ uzavřel - a jasné důkazy prý hovoří nesporně v neprospěch údajné poškozené . Kdo teď ale zaplatí třem policistům, kteří dva roky nemohli chodit kvůli tomu do práce, peníze, o které přišli? Bude toto povinnost údajné poškozené? Nebo je to v tomto úžasném státě zařízeno tak, že už své peníze nikdy neuvidí?Doplňuji:led: to je mi jasné, že se postupovalo podle zákona. Co ale praví zákon v tomto případě - tedy když se obvinění ukáže jako křivé? Dostanou své peníze za dvouleté postavení mimo službu zpět?

  Další informace


  Jak podat žalobu za poškozenou pověst a ušlý zisk?

  Dobrý den, můj přítel pracoval ve škole jako učitel, ale protože odmítal poslouchat žáky a omlouvat neomluvenou absenci, domluvili se na něj jisté osoby a obvinily jej z braní úplatku. Dostal výpověď a dodnes je bez práce. Nic se samozřejmě neprokázalo. Má nárok na ušlý zisk a navrácení dobrého jména pomocí žaloby u soudu? Jak postupovat?

  Další informace


 • Jaké vzácnější astronomické úkazy jste osobně pozorovali pouhým okem?

  Meteory a polární záři z toho vynechávám, to je celkem všední úkaz a navíc atmosférický. -Je zajímavé, že nikdo neuvedl zatmění Měsíce, přitom je to nejčastější jev. Úplné zatmění Slunce viditelné z našeho území je naopak jev nejvzácnější. Merkur je taky pozorovatelný jenom vzácně, vzhledem k blízkosti Slunce. Já ho viděl několikrát, přitom Tycho de Brahe prý nikdy. Venuše je už viditelná běžně jako Jitřenka, nebo Večernice (existuje pro ni dokonce 5 dalších názvů). To jen tak pro zajímavost, nebeská podívaná může být dost kouzelná.

  Další informace


 • Ucetni dokumentace UCD  Další informace


  Nemůžu sehnat informace o účetní technice

  Dostali jsme pár bodů,jako např.,že se používá pomocí pc programů,ale nemůžu najít jakých,atd.Moc děkuji.

  Další informace


  Ekonomie - Co jsou vysoce likvidní prostředky? Jso to úvěry? a kde se nacházejí v účetní uzávěrce?

  A proč má podnikatelský cíl dostatečné likvidity zásadní význam pro firmu?

  Další informace


  DPH - zisk  Další informace