• Je zivotni postoj dulezitejsi nez znalosti? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je zivotni postoj dulezitejsi nez znalosti?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je zivotni postoj dulezitejsi nez znalosti?

 • Je ke ´sbalení´ kluka/chlapa pro holky/ženy důležitější facebook a nebo facelift?  Další informace


  Je důležitější kovářík, nebo mlynář?  Další informace


  Dá se životní partner hledat a najít?  Další informace


  Co považujete za životní pomůcky, o něž můžete přijít ve škole života?  Další informace


 • Dá se zrušit Životní pojištění krátce po podepsání smlouvy?

  Údajně ho lze zrušit do 2 měsíců od uzavření smlouvy bez udání důvodu a např. 3 měsíce od uzavření smlouvy s udáním důvodu. Jedná se tedy o tedy písemnou výpověď dopisem? Je jedno, jaký důvod se uvede nebo to musí být důvod závažný, aby pojišťovna důvod výpovědi akceptovala? Jaký třeba?Spadá do toho např. platební neschopnost?

  Další informace


 • Jaký je postoj papeže k vypuknutí protiislámské hysterii ?

  Viděla jsem ho jedním okem v tv, něco v tom smyslu, že žádná náboženství se nemají zesměšňovat, prostě neurážet, že se pak není čemu divitDoplňuji: a href"http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/zahraniciapez-o-nasili-kdyby-nekdo-urazil-matku-dam-mu-ranu-pesti.html" rel"nofollow" http://tn.nova.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jaká by dnes byla žívotní úroveň kdyby stát nežil na dluh ?

  Za minulého režimu se netvořil žádný státní dluh, přesto že výdaje na armádu byly obrovské. Všechno se prodalo, dokonce i zlaté zásoby a přesto žijeme na dluh. Není to nějaké divné ? Nebo není to právě proto ?Doplňuji:Kam ty prachy přišly, kde je Československá námořní flotila, která vydělávala za každé situace a ve světě měla vynikající pověst.

  Další informace


 • Doporučení na knihu : C++ bez předchozích znalostí - Průvodce pro samouky  Další informace


 • Jak se ruší životní pojstka u ČP.Dynamik

  Jakým způsobem se dá zrušit životní pojištění u ČP. Dynamik

  Další informace


  Doronání životní úrovně manželovi?

  S manželem jsme v rozvodovém řízení. Na všem jsme se prozatím dohodli. Majetek, děti, výživné, atd.Manžel si vzal po dohodě všechno vybavení a mě zůstal holý byt a staré auto. Vše jsem musela koupit znovu, lednici, pračku, nábytek, prostě vše. Mám ted na to půjčku 150 000,- kč. Manžel vydělává měsíčně 10 000 kč a já 25 000 kč. Otázka zní, dorovnání platů manželů. Tzn. po ukončení rozvodu, budu muset manželovi rozdíl ve výplatě doplácet? Prý po dobu rozvodu musí mít oba manželé stejné peníze.Dorovnání životní úrovně manželovi!!! Máme dvě děti, kluk žije s manželem a platím mu 4000 kč, dcera žije se mnou a manžel na ni platí 1000 kč. Lze použít i splátkový kalendář a po jakých částkách bych mu musela tento rozdíl splácet? Je zde stanovena lhůta do kdy to musí být zaplaceno? Děkuji za reakceDoplňuji:Velice se vážím odpovědi. nneí to vyživovací povinnost po rozvodu. Jde o to, že od doby podání návrhu na rozvod do ukončení rozvodu, musí mít manželé stejnou životní úroveň. Tedy Já mám 25 OOO.- kč manžel 10 000,- kč, dohromady 35 000,- kč a toto se podělí dvěmi a vyjde, že každý má mít 17 500,-kč, tzn, že bych mu musela k jeho 10 000,- kč 7 500 doplatit, každý měsíc. Rozvod začal v lednu skončí např. listopadu, tzn, 10 měsíců krát rozdíl v platu 7500,- kč se rovná 75 000,- kč. Děkuji, ted je to snad srozumitelnější. Nejedná se mi o vyživovací povinnost po rozvodu, ale během rozvodu.

  Další informace


 • Co je pro životní prostředí lepší? Zachránit bobra nebo těch cca 200 stromů co spotřebuje?

  pro životní prostředí je lepší aby se do nej lidé neptletli

  Další informace


 • Je důležitější síla, nebo obratnost?

  Obojí není odpověď. Která vlastnost jde uplatnit ve více oblastech, která je cennější a která je užitečnější?

  Další informace


 • Jak chápete životní krédo spisovatele Adolfa Branalda:Nikdy slunce nezašlo, aby opět nevyšlo?

  Zřejmě to neměl v životě lehké...

  Další informace


 • rozdíl mezi angličtinou KÓD Úroveň znalostí Termín výuky Den Čas Lekcí Cena S/20/1

  jaký je rozdíl mezi obecnou a praktickou angličtinou ??Doplňuji:omlouvám se za špatný nadpis

  Další informace


  Nevěděli by ste o nějaké práci v Rakousku bez znalosti jazyka?

  Jde o to, že by chtěl taťka dělat v Rakousku ale neumí německy, dřív tam prý dělal a německy uměl ale asi se mu to vykouřilo z hlavy, nevíte kde sehnat práci v Rakousku blízko Znojma? (někde u hranic)

  Další informace


  Jaká vysoká škola se hodí pro PC maniaka se znalostí angličtiny?

  Zdravím, sháním vysokou školu. Studuji obor automatizace na průmyslové škole a vím, že tímto směrem dál nechci. Vždy jsem měl blízko k počítačům a tak i vysokou školu sháním přes PC (:D). Od malička jsem na počítačích jako magor, když je potřeba jakákoliv softwarová pomoc, přátelé vždy vyhledávají mě (někdy i hardwarovou). Moje znalost angličtiny je na nadprůměrné úrovni a nikdy jsem z ní neměl ani dvojku. Tam to ale končí, na většinu manuální práce jsem úplnej blbec, jsem neschopnej se učit, avšak když je potřeba, zaberu... a jsem úplně marný naučit se něco, co mě nebaví. Na VŠ jsem ale ochotný zabrat 1000x víc. Celý život spoléhám na svoje logické myšlení a zatím mi to vychází. Programování kolem mě jen prošlo a ani nevím, jestli by mě bavilo. Uvažoval jsem třeba o povolání správce sítě, ale nevím nevím. Jakou byste mi doporučili vysokou školu? Jaký obor? Děkuji moc.

  Další informace


  Jak naložit s touto životní příležitostí?  Další informace


  Jak byste přeložili do angličtiny postupem času a postoj (k hudbě)?

  Postupem času - to je těžký - as time goes by, went onpostoj - attitude

  Další informace


  Jak prodat své znalosti? Dlouhodobě se mi to nedaří. Z finančních důvodů nemám možnost většího kontaktu s lidmi.

  Záleží na tom, jaké znalosti, z kterého oboru. Na takovouto obecnou otázku se nenechá odpovědět.Doplňuji:TO Drap. V krátkodobém měřítku se mohou znalosti, um, zručnost zdát jako by na překážku. Já to zase vidím trochu jináč z časově dlouhodobějšího pohledu a mám zkušenost opačnou. Po tom co všichni chtěli mladíky jsem narazil na firmu, která preferuje zkušenost a orientaci v odborné problematice. Mladíci teď nestíhají :)

  Další informace


 • Dodržujete zdravý životní styl?

  Tím myslím rozestupy mezi jídly, ovoce a zeleninu, minimum sladkostí a třeba 2x týdně pohyb? Nyní se o to snažím, doteď jsem jedla hodně sladkého, tak uvidím...co vy?

  Další informace