• Jedna dívka se mi líbí a já se nelíbím jí co bych měl dělat abych se jí líbil?? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jedna dívka se mi líbí a já se nelíbím jí co bych měl dělat abych se jí líbil??. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jedna dívka se mi líbí a já se nelíbím jí co bych měl dělat abych se jí líbil??

 • Jak se dívka, která u mužů vzbuzuje potřebu se jí dvořit, nazývá cizím slovem zdomácnělým v češtině?  Další informace


  Dívka s patentkou, odkaz na obrázek:  Další informace


 • Jaký dárek mám koupit svému 14.letému příteli, nechci aby byl moc drahý, ale aby se mu zase líbil?  Další informace


 • Chtel bych se zeptat jaky bych mel použít průřez kabelů na motor ktery má 370w jestli stačí 1,5 nebo radeji 2,5  Další informace


 • Dobrý den, Rád bych se zeptal jakou živnost bych si měl založit pokud chci podnikat v oblasti realizace interiérů a vyba

  Dobrý den, Rád bych se zeptal jakou živnost bych si měl založit pokud chci podnikat v oblasti realizace interiérů a vybavení obchodů (jedná se o instalování a montování kompletního vybavení prodejen –kabinky, věšáky, police, skříňky. . atd). Děkuji za odpověď

  Další informace


 • Jaký neamerický film se vám líbil?

  Nejlépe ruský film, ale není to podmínka. Rád bych se podíval na něco jako třeba Moskva slzám nevěří. Nejlépe něco modernějšího, ale nějak si nemůžu vybrat. V žebříčku csfd jsou na prvních místech často blbosti. Včera jsem koukal na film Nic nás nerozdělí. To není ruský film, ale má hodnocení jedním z nejlepších filmů na csfd ( a href"http://www.csfd.cz/film/285419-nic-nas-nerozdeli" rel"nofollow" http://www.csfd.cz/ hellip /a ). Je to ale obrovská zhovadělost, kde je uplně jasné od začátku jak to dopadne. Prvoplánovost cílit na city je tak vytrapněná, že jsem měl občas opravdu problém to nevypnout. Taky jsem si celou dobu myslel, že je to americký film, protože takový bezduchý patosy natáčejí především američani... byl točený přesně americkým stylem. Rád bych tedy něco takového, abych se riziku, že uvidím další Nic nás nerozdělí nebo druhý Prcičky vyvaroval.

  Další informace


  Jak se vám včera líbil Ozzy?

  Bohužel jsem se včera na Ozzyho nedívala.

  Další informace


  Dívali jste se dnes na pořad Farma? Kdo se vám nejvíce a naopak nejméně líbil?

  Mě se nejvíce líbila asi ta 20. letá holka, asi pro to, že mi přišla srandovní a proto, že je to vlastně vrstevnice. Nejméně pak ten uřvaný cholerik s brýlemi. (Omlouvám se, ale už si nevzpomínám na jména učinkujících)

  Další informace


 • Když 250 ml čaje louhuji 5 minut, 500 ml čaje bych měl louhovat 10 minut?

  Ne. Delším louhování se objem čaje nezvětší. Dej dvojitou dávku čaje do 500 ml a louhuj stejnou dobu.

  Další informace


 • Přála bych si lepší postavu. Abych měla hubenější stehna, abych měla trochu více vydět kosti. Poradíte mi?

  Snažila jsem se nejíst a pít jen vodu. A cvičit. Zhubla jsem 4kg ani trochu to nejde vydět. A nejíst je celkem těžké. A teď jsem to tase nabrala protože můj přítel mi nakonec řekl že to tedy nechce abych trpěla a nejedla. A kamarádi atd. Mi říkají že jsem hidně hubená. A mamka a brácha říka zě mí mladší sestry postava se jim líbí více. Mě se opravdu vůbec tedy nelíbí. Váží 63 kg. A to jí je 11(12) let. Mě je 13(14)let a vážím nyní 52 kg a měřím cca 162.

  Další informace


 • Četl jste někdo knihu: Dívka ve vlaku?

  Stojí to za přečtení? Není to příliš psycho?

  Další informace


  Kde (stát, město, oblast) v USA bych měl jako ateista největší problémy, rozhodl bych se na tom místě žít?

  Je v USA nějaký rasismus na ateisty? Kde je to nejvíc patrné? A kde zas ne? Je v USA nějaká diskriminace bezbožných lidí?

  Další informace


  Jak se líbil?

  Jeden na dobrou noc:Probudí se žena v noci a říká manželovi: Strašně bych se chtěla teď milovat! Muž se podívá na hodinky a říká: Koho ti já teď ve dvě v noci seženu?

  Další informace


  Doporučíte knihu psanou anglicky s českým překladem jako dárek pod stromeček - dívka 15let.děkuji

  Myslím, že je to jeden ze způsobů jak upevnit znalost cizího jazyka.

  Další informace


 • jak mam sbalit kluka ktery je dobry kamos ale ja se mu nelibim?

  Pozvi ho k sobě domů, kup basu piva, navař jídlo a nech ho koukat na TV. Pak to na něj vybal, jestli ti na to ani v tomto okamžiku nekývne tak je mi líto, ale prostě si nejste souzeni.

  Další informace


  Myslíte si, že jsem dobrým přínosem pro rodinu? Jakou další činnost bych měl dělat pro blaho mé rodiny?

  Vynáším pravidelně koš a prázdné lahve, jednou za týden vysaji, pomáhám s týdenním nakupováním, dělám průzkumy pro svého otce a když je potřeba něco odvézt do sběrného dvora, tak to s otcem tam vyvezu. Také půjčuji otci peníze za velmi nízký úrok.Do tří týdnů dostanu důchod, který využiji na svoje penzijní připojištění. Větší část chci ale dávat rodině. Po prázdninách budu studovat.poznámka: Tuto otázku sem nedávám, abych se chlubil, ale proto, abych dostal radu, co bych pro svoji rodinu měl dále dělat.

  Další informace


  Libi jse mi jedna divka ktera chodi do 7tr a ja do 9tr. Strasne se mi libi ale na fb neodepisuje. Mam ji oslovit ? Nebo

  Doplňuji:Ne jestli ji mam oslovit ale jak ? Nebo co mam udelat ?

  Další informace


 • Ahoj lidi, potřeboval bych abyjste posoudily jestli je toto ml. cvič. Mám ho mít do školy. Poraďte mi co bych měl dopnit  Další informace


 • Kolik vody za hodinu bych měl maximálně vypít abych neměl otravu vodou?

  Doplňuji:Vy mě nechápete, já mám na mysli tuhle nemoc: a href"http://www.osel.cz/index.php?clanek2748" rel"nofollow" http://www.osel.cz/ hellip /a

  Další informace


  Dobrý den chtěl bych se zeptat jak bych měl cvičit abych udělal sedy LEHY tak 80-100 pod 2 minuty.. díky..

  Sedy LEHY.

  Další informace