• Ještě jedna otázka k zamyšlení. Znáte nějakého Roma studujícího při zaměstanání? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Ještě jedna otázka k zamyšlení. Znáte nějakého Roma studujícího při zaměstanání?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Ještě jedna otázka k zamyšlení. Znáte nějakého Roma studujícího při zaměstanání?

  • Ještě jedna zajímavost.Je to dlouhé,ale na konci se mluví taky o Antarktidě a o poselství,osvícení v 21.století.



    Další informace


    Co by se stalo, kdyby z nějakého číleného důvodu přestala na zemi fungovat gravitace?



    Další informace


    Ohňostroj při odchodu strážníka MP - roma?



    Další informace


    Znáte nějakého kuřáka, který není rád, že přestal kouřit?



    Další informace


    Před několika dny zde byla otázka, jak se díváme na Chartu 77 ? Přikládám ještě jeden názor.



    Další informace


  • Znáte nějakého levného automechanika? PHA



    Další informace


  • Znate osobne nejakeho exekutora, vymahace ci insolvencniho spravce?

    Posledni dobou se pry zvysuje pocet zadluzenych a i diskuzi kde je plno lidi co svuj zivot na leta ovlivneny temito lidmu maji. Napiste o nich nejakou zajimavost, tedy pokud ve svem okoli nejakeho vymahace nebo pravnika ktery umi z 2 tisic vykouzlit 60 mate. Pro priklad, napriklad o umelcich se casto rika, ze jsou roztrziti a bohemove, tak at vime i tady

    Další informace


    Znáte nějakého současného výtvarníka žijícho v Praze?

    nahlédni prosím sem a href"http://www.google.cz/search?qsou%C4%8Dasn%C3%BD+%C5%BEij%C3%ADc%C3%AD+v%C3%BDtvarn%C3%ADk+%C5%BEij%C3%ADc%C3%AD+v+praze rlz1I7ADRA_cs ieUTF-8 oeUTF-8 sourceidie7 redir_esc eilnUBT4aDCIPPhAf5kuSKCw" rel"nofollow" http://www.google.cz/ hellip /a

    Další informace


    KOupení lísků na koncert v cizině ještě jedna otázka

    Pokud už máte lístek zarezervovaný a zaplacený a přijedete na místo konání koncertu musíte u pokladny nahlásit své jméno aby vám lístek vidali? nebo se to dělá jinak ?

    Další informace


    Může být člověk džentlmen a zároveň být velmi zlým člověkem? Znáte nějakého takového člověka?

    Mě napadá jen Adolf Hitler. Tento nacistický vůdce byl nekuřák, nepil alkoholické nápoje, choval se galantně k dámám, byl to vegetarián, ale zabil několik miliónů lidí.Znáte nějaké jiné příklady?

    Další informace