• Jestliže studuji a je mi více jak 26 let. Musím platit zdravotní a sociální? Anebo pouze zdravotní? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jestliže studuji a je mi více jak 26 let. Musím platit zdravotní a sociální? Anebo pouze zdravotní?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jestliže studuji a je mi více jak 26 let. Musím platit zdravotní a sociální? Anebo pouze zdravotní?

 • Zdravotní a sociální pojištění  Další informace


 • Dobrý den, obnoví mi rumunská ambasáda cestovní pas, který mi přestal platit v květnu 2013, anebo mi vystaví pas nový?  Další informace


 • čím budu platit jestliže si objednám z ciziny balíček a nechám si ho poslat do čr?

  platba

  Další informace


  Zjistím na internetu, jestli za mě platí zaměstavatel zdravotní a sociální pojištění?

  Děkuji za radu :-)

  Další informace


  Musím si teď o prázdninách mezi bakalářským a magisterským studiem platit zdravotní, když mám živnostenský list?  Další informace


  Musim si platit socialni pojisteni kdyz jsem v evidenci uradu prace mam pred duchodem?  Další informace


 • Z jakého důvodu by měli pacienti platit za obyčejnou plombu 400 Kč, když nyní platí pojišťovny pouze 200 Kč?

  a href"http://www.novinky.cz/domaci/211814-pacienti-si-mohou-platit-obycejne-plomby-sami-soudi-ministr-heger.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Sociální a zdravotní pojištění - nezaměstnaný

  Chci se zeptat, zda za mě bude stát platit sociální a zdravotní pokud na 3 měsíce odcestuji do USA. Jsem registrován na pracovním úřadě, ale nepobírám podporu. Byl jsem zaměstnán 9 měsíců.

  Další informace


  Kdybych byl zaměstnaný a ještě bych pracoval na ŽL, jak bych platit soc. a zdr. pojištění?

  Kdybych byl zaměstnaný a ještě bych pracoval na ŽL, jak bych platit soc. a zdr. pojištění? 2x, nebo jen jednou?

  Další informace


  Kdo hradí sociální a zdravotní poj. v době nemoci po skončení prac.poměru z org. důvodů?

  nemoc trvala několik měsíců ještě před skončením prac.poměru.

  Další informace


  Jsem absolvent střední školy a chci začít podnikat, kolik budu platit daň z příjmu, sociální a zdravotní pojištění?

  Doposud jsem žádný příjem neměla, nyní jsem na pracovním úřadě.

  Další informace


  Jaké platit sociální pojištění??

  Od nového občanského zákoníku mohou živnostenský list vlastnit i nezletilé osoby. Jak je to v těchto případech se sociálním pojištěním? Platí se stejné jako u zletilých osob? Na jaké další věci si dát pozor? Předem děkujiFilip

  Další informace


  Jaké mám platit výživné a jestli mám povinnost platit dále platit, po ukončení VŠ, ale státnice neudělány?

  Dcera ÚDAJNĚ dokončila v červnu poslední zkoušku 5.r.VŠ /zkoušky dělala vždy v posledním termínu, ale vždy na 1-2/. Bohužel teď ani ve 2. termínu neodevzdala diplomovou práci,vím, že zanedbávala školu,a tak bude dělat státnice až v únoru, přestože nám slíbila, že je bude dělat ve 2.termínu, tj.v srpnu. Když jsem chtěl nahlédnout do indexu, neumožnila mi to a prakticky mi po celou dobu studií nedávala žádné potvrzení-důvěřoval jsem jí.Teď nevím, zda má, či ještě bude mít statut studenta.Do školy chodit nebude, bude pracovat na diplomové práci, a to se mi naprosto nelíbí, aby seděla doma, nechodila pracovat a jen inkasovala peníze. Nemá náhodou povinnost nahlásit se na ÚP, když nestuduje na denním studiu a možná ani nemá statut studenta? Mám v úmyslu, pokud mi nedoloží během září potvrzení, přestat výživné platit.Mohl bych být postižitelný? Výživné jsem vždy řádně zasílal-ještě i teď v červenci a srpnu - poslední 2 roky to byly 2500,- /více jsem nemohl, manželka je přes 2 roky bez práce a moje mzda činí cca 14500 - 15000,- Kč - z toho plátíme absolutně vše, včetně uvedeného výživného a školného/. Svého času jsem soudně dostal výměr na výživné Kč 1400,-/toto si vydobyla bývalá manželka/ a tuto částku jí hodlám poslat ještě teď na září. Nechci se vyhnout svým povinnostem, ale nebudu podporovat nezodpovědné chování své dcery. Byl bych postižitelný, kdybych posílal výživné pouze Kč 1000,-? Ale pokud budu mít doložené potvrzení, že je v evidenci školy, jinak odmítám platit.

  Další informace


 • Zůstávám studentem pokud školu studuji individuálně a nastupuji do práce?

  Studuji posledním rokem VoŠ, mám potvrzen individuální plán a nastupuji do práce na poloviční úvazek. Jsem stále student?

  Další informace


  Prosím vás,můžu se sš sociální(pak vysoké ale pořád sociální) na psychiatra teda spíš psychiatričku?

  Studuji SŠ sociální, teď jsem si ale uvědomila, že bych chtěla jednou bejt psychiatričkou, všude ovšem čtu že předtím se chodí na zdravku, můžu na psychiatričku ze sociální? na co se případně zaměřit na vysoké?

  Další informace


  Můžou mi na soukromé vysoké škole, kde studuji prezenční tudíš denní formu studia přikázat ať chodím o víkendu do školy?

  Možná by ses o víkendu doučil/a česky. Když už studuješ VŠ.

  Další informace


  Jsem vedena na úřadě práce, podporu, ani sociální dávky nemám, musím i já odpracovat veřejně prospěšné práce?

  viz modrá lištařešilo se naposledy včera

  Další informace


  Jak přeložím do AJ: nepříznivý zdravotní stav a potvrzení o zdravotní způsobilosti pro výkon povolání?

  adverse health condition medical certificate (srv. a href"https://en.wikipedia.org/wiki/Medical_certificate" rel"nofollow" https://en.wikipedia.org/ hellip /a - může sloužit jak jako potvrzení pro výkon povolání, tak naopak jako omluvenka)

  Další informace


  Dá se něco dělat, když mě nemocnice nechce uvolňovat na konzultace dálkového studia na vyšší zdravotnické škole?

  Pracuji jako zdravotní asisten v nemocnici. Letos jsem začala studovat dálkově vyšší zdravotní. Nyní mě nechtějí pouštět z práce. Dá se něco dělat? Nebo musím školu ukončit.

  Další informace


 • Když se řekne zdravotní personál,myslí se tím i doktoři nebo jen zdravotní sestřičky atd.?

  Myslí se tím všichni zaměstnanci, kteří mají co do činění s léčením, tj. lékaři, sestry atd. Ale nepatří do toho personál typu údržbáři apod.

  Další informace