• Jméno hry kterou jsem hrál již kdysi dávno - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jméno hry kterou jsem hrál již kdysi dávno. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jméno hry kterou jsem hrál již kdysi dávno

 • Proč už dávno nebyla zakázání komunistická strana?  Další informace


 • hrál jsem gta v a pak se mi příšerně zvětšila obrazovka co s tím ???  Další informace


  Jak dostat data/resp.jak se dostat do/z propadlé,dávno už neplatné sim karty?  Další informace


 • Někdy v 80 letech jsem viděl film s Bruce Lee kde hrál policajta

  nepoužíval kung-fu ale paralizoval protivníky doteky prstů.Nevzpomene si někdo na název filmu?

  Další informace


  Kdysi jsem na videu viďel film o satanovi ale nepamatuji si název.pamatuji si scénu kde klečí kněz před oltářem a vedle

  Kdysi jsem na videu viďel film o satanovi ale nepamatuji si název.pamatuji si scénu kde klečí kněz před oltářem a vedle ze staré sochy vystoupí žena kněze políbí a on se propadne do pekla nezná někdo název filmu?

  Další informace


  Hledám jednu pohádku, kterou kdysi vysílali na televizi na děkolik dílů...

  Tato pohádka měla asi 8 dílů a myslím, že to byl takový ten seriál (styl Arabela) než pohádka, kterou rozdělí na části. Vysílali ji před... ufff... 8? lety? Netuším.Každopádně si jakžtakž pamatuji obsah: Princ a následník trůnu byl jako malý unešen a vězněn nevím kým nevím kde. Každopádně se po několika letech rozhodla vesnická dívka ho zachránit, což se jí povedlo (souviselo to asi nějak s atrakcemi). Každopádně při plutí přes jezero/ řeku spadla a byla pokládaná za mrtvou. Vrátila se však do království , a nakonec to zkončilo dohodou, že nebude po princově boku vládnout (neuměla by to), ale přenechá mu celý trůn a on jí za to dá svobodu neboť jí hrozilo vězení.Pokud někdo tušíte o čem mluvím budu ráda, Samozřejmě můžu dát i nějaké další informace pokud je budu vědět. Bohužel nevím, ale mám tušení, že to je dokonce česká výroba.Doplňuji:Asi to bude ono. myslela jsem, že je to něco jiného. Děkuji. :)

  Další informace


  Ahoj, viděla jsem kdysi film o asi upírce jménem Betina nebo tak nějak. Jedla mraženou krev z ledničky, to si pamatuji.

  Ahoj, viděla jsem kdysi film o asi upírce jménem Betina nebo tak nějak. Jedla mraženou krev z ledničky, to si pamatuji. Bylo to asi snad drama? Vím jen že se tam také prolínaly různé vzpomínky (možná že snad byla těhotná nebo co?) a pak to končilo tak, že měla dceru a krev už jí byla jedno nebo tak něco. Opravdu nevím a před google nic nedokážu najít. Budu moc ráda za odpověd děkuji

  Další informace


 • Kdysi dávno to děvčata u plotny také neuměla?

  Říká se, že dnešní holky jsou u plotny líný, neumějí se v kuchyni otáčet, že toto kdysi neexistovalo.Ale nebylo to v celý historii spíše tak, že ženská se vždy naučila správně sloužit u plotny až teprve na stará kolena? A pak taková bába machrovala a snachu většinou vinila za věčně hladovýho synka?Vezměme třeba bábovku. To nezní jako pokrm, kterej by upeklo mladý děvče. Tak jak to v historii bylo?

  Další informace


 • Znate nekdo povest-Vonave konkubiny?Kdysi jsem o ni cetla,ale pro chybejici stranky-vlastne nevim nic.  Další informace


  Jaký je význam talismanu, který jsem kdysi dávno dostal? Viz odkaz níže.

  Hledal jsem dlouho na internetu, ale nic konkrétního jsem nenašel. Proto se obracím sem, jestli náhodou někdo nerozumí těmto věcem a neřekl by mi, jak by měl ten talisman nositeli pomáhat. Vypadá takto: a href"http://www.drakkaria.cz/sperky/mosazne-sperky-dovoz-irsko/keltske-selmy-mosazny-talisman-dovoz-irsko.html/" rel"nofollow" http://www.drakkaria.cz/ hellip /a . Děkuji moc

  Další informace


 • Na SKYPE jsem si chtěl vyměnit citát v profilu.Vyklikal jsem si ho v rámečku.Myslel jsem že jsem ho tím pádem zrušil.

  Na SKYPE jsem si chtěl vyměnit citát v profilu.Vyklikal jsem si ho v rámečku.Myslel jsem že jsem ho tím pádem zrušil.Pak jsem napsal do rámečku nový citát a potvrdil.Teń starý se nezrušil a nový se prídal do profilu.Teď mám v Profilu dvě fotky a dva citáty.Jak ten jeden nebo oba z tama dostanu???DĚKUJI.

  Další informace


  Jak mam zjistit uzivatelske jmeno a heslo na icq 6,5 jiz jsem zaregistrovany ! Ale nepamatuju si jak dekuji za radu

  je to dulezite dekuji

  Další informace


  Facebook-jméno.Když si chci změnit jméno tak to píše.(V popisu)  Další informace


 • Po jak dlouhe době muže vodafone vymahat odemě dluh kdysi to byl operátor oskar jak se ma člověk braniit? děkuju

  Nedávno jsem to řešila, vlastně to byl problém, který mě přivedl na tyto stránky.1) vymáhat dluh mohou kdykoliv.2) promlčecí lhůta je podle občanského zákona 3 roky.3) pokud už o tom rozhodl ČTU je promlčecí doby 10 let.4) ty sama musíš navrhnou promlčení a podat si k soudu odpor.Po mě v roce 2011 začali vymáhat nezaplacený paušál z roku 1998 Nedělám si srandu.Už to po mě zkoušeli vymáhat v roce 2004 a to jsem navrhla promlčení, to soud uznal a soud jsem vyhrála. Znova to začalo v roce 2011. Zase jsem soud na promlčení vyhrála, ale tentokrát podle jiného zákona.V roce 2004 to soudili podle občanského, v roce 2011 podle obchodního. Takže mám v ruce dva různé pravomocné rozsudky v jedné věci.Bohužel na to neexistuje žádné precedentní rozhodnutí, tak si každý soud rozhoduje podle svého.Podobným případem jako já je tato paní a href"http://zpravy.idnes.cz/nezaplatila-pet-stovek-za-telefon-ted-na-ni-vymahaji-62-tisic-pq1-/domaci.aspx?cA110408_220053_domaci_brm" rel"nofollow" http://zpravy.idnes.cz/ hellip /a Bohužel to u druhého soudu prohrála.

  Další informace


  Když mi není ještě 15 let (brzy bude), vydají mi na poště zásilku, kterou jsem si sama na své jméno a adresu objednala?

  Třeba při předložení pasu? Rodiče se totiž nesmí dovědět, že jsem si něco objednávala.Doplňuji:A co kdybych se třeba pošťačce vymluvila, že je to třeba dárek k bratrovým narozeninám, který jsem mu koupila a s rodiči už bohužel nedojdu, jelikož jsou zrovna v práci a další den jedeme třeba na celé prázdniny pryč, někam za rodinou v zahraničí?

  Další informace


  Jak se mam ubranit lichvari,od ktereho jsem si pujcil penize.Castku kterou mi pujcik jsem jen na urocich davno preplatil

  Nemam ns zaplaceni najednou.Pokud bych neplatik akespon uroky vyhrozuje ne rodine.

  Další informace


  Bydlíme v Praze a již rok máme podanou žádost o rozvod a soud stále nereaguje zdá se mi to již divné

  do kolika dni by mi soud mel poslat pozvani k soudu od podani zadosti?

  Další informace


 • Dají se ještě teď sbírat v lese žaludy, kdybych měl kupce, a nebo už jsou dávno v háji, zmrzlý, plesnivý či tak něco?

  Záleží na tom,kde se les nachází.V této roční době bych prováděl sběr v Řecku,na jihu Španělska,Francie - dalo by se říct,že čím víc na jih,tím lépe.Zas to s jihem nepřepískni,mohlo by se stát,že tam ještě žádné žaludy nejsou.To bys byl v háji.

  Další informace


 • Nevíte něco o vynálezu, jímž se kdysi podpírala ruka při psaní?

  Používá se dnes nějaká podpěra při psaní na klávesnici?

  Další informace


 • Poradíte, co mám dělat, když jsem si stáhla Snapchat a vznikly problémy?

  pomožte pleaseStáhla jsem si Snapchat,zadala jsem uživ. jméno a heslo.. napsalo mi tam:nemůžeme najít účet k tomuto emailu, co s tím?

  Další informace