• Jsem v rozvodovém řízení: jak vypořádat DR. byt? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jsem v rozvodovém řízení: jak vypořádat DR. byt?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jsem v rozvodovém řízení: jak vypořádat DR. byt?

  • Je kapitánovo řízení v dopravním letadle nezávislé na řízení druhého pilota?



    Další informace


  • Sel jsem vybrat penize do bankomatu. Vybral jsem tolik kolik jsem mel ale pote tam zmizlo 500 kc



    Další informace


  • Jak zapnout vylepsene rizeni spotreby?



    Další informace


    Prosím o radu jak ve WIN 8.1 zrušit (řízení uživatelských účtů) UAC u lokálního i doménového uživatele.

    a href"http://diit.cz/clanek/windows-8-spustit-jako-admin-vse" rel"nofollow" http://diit.cz/ hellip /a

    Další informace


  • Je v pořádku uvedený postup, který jsem popsal v doplnění otázky?

    Původní neotázkaZdravim, mam dotaz, vcera jsem byl vypovídat jako svědek ve správním řízení.Když vypovídal obvinění, tak jsem musel opustit místnost a počkat na chodbe, když jsem šel vypovídat jako svědek, tak tam obviněný zůstal po celou dobu mě výpovědi.Je to v pořádku ?Děkuji

    Další informace


    Poraďte někdo jak požádat o vrácení řidičáku. Pokutu jsem zaplatil a trestu zákazu řízení na 14měsíců již uplynula půlka

    O trestu rozhodl odbor kontroly na Magistrátě a řidičák mi byl odebrán při kontrole hlídkou policie, byl jsem vybodován a ještě nadýchl 0,18 promile.

    Další informace


    Vztahuje se na mě amnestie když jsem nepodminěně odsouzen na patnact měsícu zákaz rizeni pod vlivem alkohoolu??

    gt a href"http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/original/May2009/510914.jpg?d41d" rel"nofollow" http://img.cz.prg.cmestatic.co m/ hellip /a

    Další informace


    Jak postupuje přestupková komise?Měla by mě před zahájením řízení písemně upozornit o nápravu?Nebo může rovnou zahájit?

    Rovnou posílá předvolání, ale nejprve zaprotokoluje vaši verzi a šanci na obhajobu, polehčující okolnosti, případné důkazy apod. Něco podobného jako u policie tzv. výzva k podání vysvětlení. Také máte právo na účast právního zástupce, to mírně zvyšuje jejich respekt. Detaily jsou ve Správním řádu.Navíc i tady je možnost odvolání k nadřízenému orgánu samosprávy, který je v jeho rozhodnutí uveden. (Sám jsem už 1x úspěšně aplikoval).

    Další informace


    Alkohol při řízení jízdního kola

    Byl jsem zastaven policií při jízdě na kole. Měl jsem 3 piva. Při mé váze 59 kilo mi ale bylo naměřeno 1,4 promile. Policistům jsem se přiznal, všechny papíry jim podepsal. Teď mě čeká jednání před přestupkovou komisí. Kolik asi tak dostanu pokutu, pokud je to mé první provinění? Dáte mi nějaké tipy, jak jednat před komisí, co říkat, atp.? Děkuji.

    Další informace


    Ahoj,vyznáte se někdo v problematice dědického řízení?

    Upřesním otázku- jedna moje známá má zdědit po rodičích peníze (její otec před asi půl rokem zemřel,matka je naživu).Věc se má tak,že té mé známé (jejich dceři) a bratrovi(jejich synovi) má být právníkem přečteno co kdo zdědil-ALE ten bratr té mé známé se pořád cuká ,protahuje to,prostě ho tam nemůžou nahnat.Takže dědictví se nemůže konat kvůli němu. Nevíte někdo CO S TÍM? Jak postupovat dál ,protože bůhví jak dlouho to ještě může trvat a jestli se vůbec chce dostavit-pokud vůbec se dostaví.A když ne-tak co s tím?Doplňuji:Od soudu je to odklepnutý že ten má dostat tolik a ona tolik a tolik.Ten právník(asi notář) už všechny právěže předvolal-a problém je,že ten její bratr jakože pořád nemá čas atd a už je to docela dlouho.Nikdo nechápe proč se cuká takhle,protože jde o dost peněz. Přeci není možný že když se jedna strana nedostaví tak druhá kvůli ní nebude dědit? Co s tím?

    Další informace