• Jsme Češi jen proto, že se tak cítíme být, že mluvíme česky, i když naprostá většina z nás jsou geneticky cizinci? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jsme Češi jen proto, že se tak cítíme být, že mluvíme česky, i když naprostá většina z nás jsou geneticky cizinci?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jsme Češi jen proto, že se tak cítíme být, že mluvíme česky, i když naprostá většina z nás jsou geneticky cizinci?

  • Myslime stejne tak rychle jako mluvime. ? -iv-



    Další informace


    Mohu dát palec odpovědi jen proto, že se mi líbí, i když třeba není pravdivá ?



    Další informace


    Když nás poslední dobou tak málo navštěvují, tak nedalo by se teoreticky usuzovat, že vlastně ti ufouni budou asociální?



    Další informace


  • Jsme držiteli průkazu ZTP-P, tudíž jsme osvobozeni od povinosti mít dálniční známku.A co když jedeme s obytným přívěsem?



    Další informace


    Na co si dát pozor při prodeji vozidla cizinci UA?



    Další informace


  • Nejde mi zapnout mobil.Zapína se jen když ho dam na nabiječku ale zapne se jen proto aby se to nabilo.



    Další informace


  • Jak se jmenuje český film, kde si Češka omylem musí vzít na starost černocha, který neumí česky, a ona umí jen říct YES?

    Myslíš tenhle? a href"https://www.csfd.cz/film/247608-mr-johnsonrehled/" rel"nofollow" https://www.csfd.cz/ hellip /a

    Další informace


  • když si dám vepřový stejk, tak platí, že jsme to co jíme, nebo jíme to, co jsme?

    Nevím - ale když si dám steak, jsem spokojen...

    Další informace


  • Myslíte si, že se u Židů dědí geneticky vyšší inteligence ?

    Nebo je to jen jakási fáma, která vychází z toho, že je mezi nimi více úspešných osobností.Doplňuji:10x10 gt jenže proti hraje fakt, že se mezi nimi nadprůměrně vyskytují význačné osobnosti, vědci atd... Navíc i před 2.sv válkou, třeba v německu zaujímaly vysoké pozice, hl. finanční. Z toho bych i usoudil, že mohou být jako národ nadprůměrně nadaní.Vezmi si, že i Einstein byl Žid.

    Další informace


    Necítíte se poněkud divně, když si cizinci o nás myslí, že hodně Čechů má nepřetržitě špatnou náladu?

    Většina lidí vypadá, jako když zrovna mají velmi špatný den, dokonce i když je brzy ráno.Už se mi s tím svěřilo několik cizinců a je mi líto, že nás tak vidí. :-)

    Další informace