• Jsme zaměstnaná a jsem v neschopnosti,dostanu danový bonus na 3 děti? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jsme zaměstnaná a jsem v neschopnosti,dostanu danový bonus na 3 děti?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jsme zaměstnaná a jsem v neschopnosti,dostanu danový bonus na 3 děti?

  • Danovy bonus



    Další informace


    Pokojská v zahraničí, zaměstnaná u české fa



    Další informace


  • Pojistovna a danovy doklad



    Další informace


  • Bonus karta od T-Mobile



    Další informace


  • jsem samoživitelka mám 3 děti a otcové neplatí výživné dostanu socialní podporu nebo co mohu dělat

    Pokud máte rozsudek, kde je uvedeno, že otcové platit mají, tak musíte podat trestní oznámení na policii pro zanedbání povinné výživy. Kopii trestního oznámení ukážete na sociálce a na základě toho vám budou vyplaceny dávky.

    Další informace


    Keď bude prostitúcia živnosť, musí mi prostitútka vydať za svoje služby daňový doklad?

    Môžem tieto služby uviesť do nákladov, keď predávam kondómy a službu prostitútky som použil za účelom testovania výrobku mnou predávaného? :))

    Další informace


  • Druha registrace u Chance (200kc bonus)



    Další informace


  • Mám nárok na náhradu ušlého výdělku po dobu pracovní neschopnosti?

    Stal se mi pracovní úraz a po cca 3 měsících rehabilitační lékařka uznala že je vše v mezích normy. Byl jsem uschopněn a po cca měsíci jsem zašel na kontrolu k odbornému lékaři... Jedná se mi: Pokud jsem přerušil marodění a po cca měsíci mi odborný lékař konstatoval že se zranění nezaléčilo a odeslal mne na operaci. Mám stále nárok na náhradu ušlého výdělku i pokud jsem byl měsíc uznán pracovně schopným?

    Další informace


    v březnu mi končí RD, zaměstnavatel u kterého jsem byla zaměstnaná mi dal výpověď dohodou z důvodu péče o dítě, jsem mat

    v březnu mi končí RD, zaměstnavatel u kterého jsem byla zaměstnaná mi dal výpověď dohodou z důvodu péče o dítě, jsem matka samoživitelka, mám nárok na odstupné?Doplňuji:ukončení pracovního poměru dohodou...zaměstnavatel mi nabídl vrátit se zpět, ale nemohu vykonávat 12-ti hod práci z důvodu péče o dítě

    Další informace


    Ex.manželku jsem vyplatil na domluvené částce, oba jsme byli na katastru zaplatili jsme oba po 1000 kč. a je tam stále z

    Ex.manželku jsem vyplatil na domluvené částce, oba jsme byli na katastru zaplatili jsme oba po 1000 kč. a je tam stále zapsána v KN. Po dvou měs. rozvodu a splněných závazku vůči ní, my překvapivě přišlo z katastru, že jsme dali nedostačující podklady. Přitom mám vše zapsáno a doloženo v papírech i u soudu, dokonce že úvěr, který jsem si vzal je přímo určen na vyrovnaní- vypořádání manželů. Banka také přece musí vědět, co napsat do smlouvy atd. Dokládal jsem veškeré potřebné papíry určené k tomu, aby na bytě byl pouze 1 vlastník a to já. Na koho se dnes má člověk spolehnout, když v bankách každý čeká, že si sám příjdu pro úvěr, sám jim vše nakopíruji, sám vše doložím. To je systém v tomhle státě. A jen stále něco platím za potvrzení, jízdné a nic se neděje! Ona má peníze a já jsem stále 1/2 vlastníkem. Neznáte někoho, kdo se v tomhle vyzná? Už si nevím rady , děkuji R.

    Další informace