• Jsou posílány mejly i na příspěvky do diskuze nebo jen odpovědi a doplnění odpovědí? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jsou posílány mejly i na příspěvky do diskuze nebo jen odpovědi a doplnění odpovědí?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jsou posílány mejly i na příspěvky do diskuze nebo jen odpovědi a doplnění odpovědí?

 • Ukazuje to na odpovědich.cz, když někdo přidá odpověď nebo příspěvek do diskuze?  Další informace


  Proč tvůrce těch to stránek vložil pod otázkou odkaz DISKUZE ,kde jde vkládat různé reakce na otázku či odpovědi a ...  Další informace


  Herbalife diskuze  Další informace


 • Proč většinou na albech kabel jsou hezké maximálně 2 nebo 3 písničky a ostatní jsou dobré jen jako zvuková kulisa?

  Proč nemůžou být stejně hezké i ostatní písničky, aby se album skutečně vyplatilo koupit ?Když albům stojí 300 a je hezká jedna písnička tak to si ji každý stáhne z netu. 300kč za jednu písničku je moc.

  Další informace


 • Lze na FB nastavit, aby moje příspěvky a ty, na kterých jsem označen, viděli všichni kromě dané skupiny nebo člověka?

  Pokud ty lidi nemáš v přátelích ,tak si při pridavani příspěvků můžeš nastavit jen přátelé a nebo si můžeš blokovat daného uživatele.Myslim,že nejde nastavit,aby dotyčný neviděl příspěvky ,ve kterých jste oznacen,když je postne někdo jiný.Leda že by i on/a si dotyčného zablokoval ...

  Další informace


  Jak zálohovat příspěvky ve wordpressu?  Další informace


  Jak smazat všechny příspěvky na fb?

  Jak se dají skrýt všechny mé příspěvky na zdi (FaceBook)? Nechci je postupně mazat, ale stačilo by mi je jen před všemi skrýt a abych si pak mohla vybrat například 2 a ty mít zveřejněné. Našla jsem to už u jedné dívky a nevím si s tím vůbec rady. Lámu si nad tím hlavu a pořád nic. Doufám, že jste mě pochopili a poradíte mi. Děkuji předem :)

  Další informace


  Jak smazat na FB všechny příspěvky ze zdi?

  Jde to? :)

  Další informace


  Dají se nějak sledovat nové příspěvky v otázkách, na něž člověk neodpověděl? Jak se pohybujete po tomto webu?

  Já tu mám vybráno několik kategorií a většinou si Odpovědi.cz otvírám přes odkaz „Kategorie“. Zatím jsem se nenaučila používat „Streem“ a nepoužívám odkaz „Domů“ ani odkaz prostřednictvím loga. Máte k tomu prosím někdo nějaké tipy?Děkuju za Váš čas i odpovědi.

  Další informace


 • O jaké příspěvky a za jaké období zpětně můžu zažádat?

  Dobrý den,chtěla bych si požádat o přídavky na dítě a příspěvěk na bydlení. Jsem svobodná, příjem mateřská cca 15000, (od 26.8.2011), před tím rodičák 7600, ,přítel cca 8600,-, máme byt v os.vlast. náklady cca 10000,-, 1.dítě má 13 m.(nar. 4.11.2010), 2.dítě má 3 m. (nar. 7.9.2011).Zajímá mne jak dlouho zpětně mohu požádat o přídavky a příspěvky na bydlení, jestli máme na ně vůbec nárok a co vše budu na úřadech, krom písemných žádostí, potřebovat? Dají se někde najít vzory vyplněných žádostí? Děkuji za odpovědiDoplňuji:Děkuji za rychlou odpověď, odkazy jsou super. Ještě by mě zajímalo, jak dlouho zpětně je možné žádat o příspěvek na bydlení?

  Další informace


  Mám právo jakkoliv nakládat se svými příspěvky na foru kterým jsem autor?

  Na foru, kde jsem postoval určité věci (žádné sprosté nadávky či špatný obsah, pouze věci které dále nechci zveřejňovat), jsem napsal adminovi a následně i majiteli webu, že chci svoje příspěvky jakož autor smazat. Nacož mi pouze reagují, že k tomu oni nemají důvod a není s nimi normální domluva přes email ani telefon. Mám právo na to je smazat? Je možnost tohle dát např. na soud? Jsem autorem příspěvků (vlánka), ale na foru v podmínkách je, že dobrovolně poskytuji informace a že s nimi může firma nakládat dle obchodních podmínek. Jaký by jste navrhovali postup? Děkuji

  Další informace


  Kdo má pravdu v hospodské diskuzi se seniorem?

  Tak jsme došli až na odškodnění po 2 světové válce od Německa, senior pravil, žádné nebylo, dále prý údajně se muselo Angličanům platit výzbroj za naše vojáky, na př. výstroj, zbraně, náboje, podle mého je to nesmysl přeci čeští vojáci bojovali i za Anglány a odškodnění jistě nějaké od Němců dostali.Původní neotázkaHospodská diskuze se seniorem

  Další informace


  Jak je to s prispevky na bydleni?

  pokud manzele spolu dva roky neziji,bydli každý v jinem meste,ale manzel ztrati bydleni a ona se rozhodne mu pomoct a necha jej bydlet v dome,ktery poridi-dum nespada do SJM,sepisi spolu smlouvu o najmu domu,muze tento manzel,pozadat o příspěvky na bydleni??vim,ze najemni smlouva mezi manzeli,kteri spolu neziji lze,ale jak je to s příspěvky??děkuji.Doplňuji:pry pkud ma zivnostensky list,ta nárok na příspěvky nemá???

  Další informace


  Dostuduje-li slečna střední školu a nehlásí se na školu vysokou, je třeba na ni dál platit příspěvky?

  Kdy má otec přestat přispívat? Už v červnu, či snad až o prázdninách..?

  Další informace


 • Prosím poraďte,zda v podrobném výpisu od T-mobile jsou zobrazena i čísla kam SMS byly posílány?Moc děkuji

  když ejh před tím než je odešleš uložíš tak ano jinak ne ale mohlo by ot být v nějaké samoobsluze na netu...

  Další informace


 • kde najít čtyřkolkářské diskuze?

  co si treba do googlu napsat ATV diskuze nebo neco podobnyho??

  Další informace


 • Co, kdo a proč včera v noci někomu smazal, že se díky tomu rozpoutala taková diskuze?

  Doplňuji:Sorry Bumbes,tak se ptám,nikde jsem o tom nenašla ani tečku. Tak mě to jen zajímalo. Díky za Vaší vyčerpávající odpověď,je vidět,že jste tady na správném místě.

  Další informace


 • Jaké příspěvky od státu existují, pokud jsem student?

  A jsou třeba i na bydlení ?

  Další informace


 • Je po zpocení se lepší vypít minerálku nebo multivytamínový juice (džus) pro doplnění vypocených látek z lidského těla ?

  Dalo by se říct obojí, ale nejlepší jsou tzn. sportovní nápoje.Víš vůbec, jaké látky člověk ztrácí potem? Hlavně minerální látky (hořčík, sodík, draslík), aminokyseliny, hormony,močovinu, kyselinu mléčnou, stopové prvky atd.Takže ztracené minerály doplní minerálka, ale džus zase díky obsahu sacharidů doplńí energii a právě ty sportovní nápoje jsou vyváženou kombinací všech potřebných látek.Více v odkazu:

  Další informace


  Je možné najít štěstí jen a jen sám v sobě? Znamená štěstí jen absenci trápení?

  Skutečné štěstí je vždycky tam, kde je nehledáme. Přichází vždy jako dar a nedá se na životě vybojovat ani vyvzdorovat.— Nicolai Hartmann

  Další informace