• Jsou slovesa vytrhnout a sehnout podle vzoru mine nebo podle jiného? A lhal podle maže? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jsou slovesa vytrhnout a sehnout podle vzoru mine nebo podle jiného? A lhal podle maže?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jsou slovesa vytrhnout a sehnout podle vzoru mine nebo podle jiného? A lhal podle maže?

 • Kdo mi tu maže předem rezervované otázky?  Další informace


  Je pravdivé přísloví: Kdo maže ten jede ?! Pokud ano,kam jede?!  Další informace


 • Proč se automaticky maže Prima Cool ze seznamu kanálů?

  Dobrý den, potřebuji poradit.Mám obyčejnou LED telvizi značky Technika z Tesca napojenou na anténu. Chytám různé základní programy (asi 20) - Po automatickém vyhledání kanálů se mezi nalezenými programy naladí i Prima Cool, která jede úplně bez problému, síla signálu je vysoká a vše jede jak má.Pokud ale vypnu televizi a po nějaké době ji zase zapnu, Prima Cool se automaticky bez jakéhokoliv dotázání smaže ze seznamu kanálů a prostě není k nalezení, pokud se na ni chci dívat, můsím ji vždy znovu naladit.Dokáže mi prosím někdo poradit proč se tento program automaticky maže z televize? Dělá to jen u programu Prima Cool, ostatní programy se naladí a uloží.Předem děkuji za jakoukoliv radu a řešení.

  Další informace


 • Jak se přesně jmenuje šampon pro obarvení vlasů na 6-8 umytí od palette,nebo cokoliv jiného?

  Klárko, už jsem Ti to před několika dny psala. Palette Color Shampoo od firmy Schwarzkopf (černá hlava)a neobsahuje amoniak (čpavek), je tedy k vlasům šetrný. Teď už je vybrat ten správný odstín. Vlasy nejen obarví, ale i zpevní a zjasní.

  Další informace


 • WXP - Zakazat rychle vypnuti po vzoru W98SE  Další informace


  Vir který znemožnuje nainstalování jakéhokoliv antiviru-a zároven maže soubory exe  Další informace


  UBCD - kde se maže komplet HDD  Další informace


  Na Mozille se nám maže historie.

  Ukládá se mi historie prohlížení normálně každý den. Ale třeba když se podívám na včerejší historii, tak tam celý den chybí, je tam jen pár stránek, co byli prohlíženy naposled. Jinak to nedělá, jen občas, že buď celý den chybí nebo jen část. Co s tím?Doplňuji:V kartě soukromí mám pamatovat si historii...

  Další informace


  Jakým nejlepším programem převedu MP3 do WMV nebo jiného hudebního formátu

  Potřebuju převést formáty MP3 do WMV nebo do jíného formátu, které přečte mé autorádio, které nepřehrává MP3... Jakým programem a do jakého formátu mám dát soubory MP3 aby to šlo v autě... děkuji

  Další informace


  IE8 při restartu se maže historie přihlášení  Další informace


  AVAST-všechno maže  Další informace


 • maže se trestní rejstřík při udělení amnestie?

  určitě ne, o to se musí požádat

  Další informace


  Tak něco jiného je převzít zboží a nezaplatit a něco jiného je nepřevzít a nezaplatit.

  Jaký je v tom tedy rozdíl, když zboží převezme a nezaplatí, jak z ní mám vymoci dlužnou částku? Doklady o převzetí mám.

  Další informace


  Pokud někdo omylem maže med kolem huby i diabetikovi a ten z toho pak nevyjde živ, tak jak je to klasifikováno u soudu?

  Většinou jako podvod.

  Další informace


 • Podle jakého vzoru se skloňuje slovo Korea?

  Jména zakončená na -ea (Korea, Guinea, Eritrea) se skloňují podle tzv. podtypu „idea“, který rovněž kombinuje tvary podle vzoru „žena“ (1., 4. a 5. p.) a „růže“ (3. a 6. p. s vkladným j) a v 2. a 7. p. si lze vybrat ze dvou možností: použít tvar podle vzoru „žena“ nebo zvolit tvar podle vzoru „růže“ s vkladným j: 2. p. Korey/Koreje, Guiney/Guineje, Eritrey/Eritreje – 3., 6. p. Koreji, Guineji, Eritreji – 4. p. Koreu, Guineu, Eritreu – 7. p. Koreou/Korejí, Guineou/Guinejí, Eritreou/Eritrejí).

  Další informace


  Jaká jsou slovesa v němčině s akkusativem?

  Napadá mě sehen, fahren, möchte... jaká jsou ta další? měla bych je umět... (ono jich je si hodně, ale nějaká ta základní?)

  Další informace


  Jak je to s předponou u , pokud jde o slovesa? Lze někoho unést a unést?

  Předpona u vytváří dokonavý vid slovesa. Slyším, slyšel jsem DV (dokonavý vid), uslyšel jsem - NV (vid nedokonavý), dále šel DV , ušel NV. A mohu pokračovat. A teď ponesu malého vnuka, unesu ho několik metrů a zase položím. Lze to napsat - Dědeček unesl vnuka pět metrů. Někdo unese dítě a chce výkupné, tak to také můžeme vyjádřit. Ten člověk unesl dítě (a chce výkupné)

  Další informace


  Jak bude Masarykův dóm ve větě gramaticky správně? Ve kterém je pádě a podle kterého vzoru se skloňuje?

  Mám větu, ale nemohu se rozhodnout jak správně vyskloňovat Masarykův dóm. Masarykova, Masarykově nebo Masarykovu, což se mi zdá nejlepší? Děkuji za vysvětlení.Věta: Suchou cestu vystřídá plavba na loďkách podzemní Punkvou, která Vás zavede k Vodnímu dómu a k nejkrásnější jeskyni krasu, Masarykova dómu.

  Další informace


 • pravopis - tvar slovesa souvisejícího s podstatnými jmény různého rodu

  Tuto knihu jsem si zvolila z důvodu, že její název a první zběžné prolistování SLIBOVALI řadu praktických tipů...Jaká je koncovka slovesa slibovali, sliboval, slibovalo...?a jak se tomuto jevu říká pro budoucí hledání v pravidlech pravopisu?

  Další informace


  Umíte dát tyto slovesa do perfekta v němčině?

  Potřebovala bych tyto slovesa v němčině dát do prefekta, nějak jsem to udělala, ale nevím jestli někde není chyba. Kdybyste jí někdo našel, tak dejte vědět, děkuji. Poradíte někdo prosím?abfahren - sind abgefahrenaussteigen - haben ausgesteigensitzen - haben gesessensehen - haben gesehenabgeben - haben ?????nehmen- haben genommenverstehen - haben verstandenzuruckfahren - sind ??????

  Další informace