• Jste spokojení s doplňkem stravy Euniké Red? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jste spokojení s doplňkem stravy Euniké Red?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jste spokojení s doplňkem stravy Euniké Red?

 • Časopis s recepty. Jaký kupujete a jak jste s ním spokojeni?  Další informace


  S jakým pracím práškem jste spokojeni?  Další informace


  Jste spokojení se svým platem?  Další informace


 • Jak jste prosím spokojeni s navigaci?  Další informace


 • Ahoj, mate doma nekdo papirove rolety? Jak jste s nema spokojeni?  Další informace


 • S jakým radiomagnetofonem jste maximálně spokojeni?  Další informace


  Co říkáte na značku SENCOR? Jste s ní spokojeni nebo podle vás stojí za starou bačkoru? :)  Další informace


  Asi jako většina,používáte mobilní telefony.Jakého máte operátora a jak jste s ním spokojeni?  Další informace


 • Máte uzavřenu tzv. pojistku na blbost a jste spokojeni s volbou pojišťovny?  Další informace


 • Existuje doplněk stravy obsahující doporučené denní dávky úplně všech vitamínů a minerálů?

  Donedávna jsem bral jeden doplněk stravy, který obsahuje 10 hlavních vitamínů. Nyní jsem objevil nový doplněk, který obsahuje všech 13 vitamínů + provitamín A a k tomu od té samé firmy další doplněk obsahující 10 minerálů a ještě zvlášť všechny složky vitamínu E, koenzim Q10 a omega-3.Avšak mezi těmi minerály nejsou všechny (a hlavně draslík, který, mi doktor řekl, teď potřebuji). Neznáte nějaký doplněk, který obsahuje kompletně všechny minerály (je jich snad přes 30) v doporučeném denním množství?Vím, že by se měly všechny vitamíny a minerály získávat z jídla, ale já velkou část jídla nejím, proto jsem se to rozhodl řešit doplňky. Nevadí jejich dlouhodobé užívání?

  Další informace


 • Doplněk stravy pro větší růst vlasů.

  Neznáte prosím nějaké prášky, které napomáhají růstu vlasů? Ještě jsem nic podobného nebrala a chtěla bych to aspoň vyzkoušet. Vlasy mám moc řídké. Ale ráda bych něco, co nemusím brát dlouhodobě, co budu brát třeba měsíc, dva, vlasy mě narostou a nějakou dobu nebudu nic potřebovat.Doplňuji:Ano, slyšela jsem o tom, kamarádka něco takovýho brala, a před lety i můj otec.

  Další informace


 • Jste sami se sebou spokojeni?

  Jsou lidé a není jich málo,kteří sebe sama nemají rádi.Protipól - kření se na sebe do zrcadla a obdivují se.Narcisové.Paní H. Růžičková prý sama sobě, po ránu,při pohledu do zrcadla,říkávala: Nemám tě ráda,ale umeju tě.

  Další informace


 • Problém Otlook 2010 s iCloud doplňkem  Další informace


  Nechali jste si někdo dělat svoje webové stránky a e-shop?? U koho, dáte mi někdo tip? A jste s nima spokojení..

  Pokud někdo svoje web stránky máte od někoho vytvořené, můžete mi tady zanechat odkaz na ně, abych se mohla podívat jak vypadají a kdo vám je udělal?? Díky za odpověď na mojí troufalou otázku. Určitě nechci někomu dělat reklamu ale chci vidět jak které stránky vypadají a jak jste s výrobou vašich stránek spokojení..Doplňuji:Já si právě chci od někoho nechat webovky udělat proto, aby tam bylo vše co tam má ze zákona být, ať už se jedná o reklamační řád, o podmínky apod, aby mě pak nepokutovala ČOI kvůli tomu že tam nemám dostatečné informace, protože vím že to kontrolují, sice jen námetkově, ale člověk nikdy neví.

  Další informace


 • Jste spokojeni?

  Tato otázka je pro všechny, kromě jahody-ta má ráda teplo tak jako já. Ostatním se to moc nelíbilo.Jste spokojeni s předpovědí? a href"http://www.novinky.cz/domaci/208346-zbytek-prazdnin-bude-ve-znameni-uplakaneho-pocasi.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Jaké doplňky stravy bych mohl užívat na zvětšení objemu svalů?

  Je mi 17 let a cvičím už pár měsíců na objem a napadlo mě, jestli by nebylo dobré brát nějaké doplňky výživy (sacharidy, proteiny, apod.)... Aby mi svaly více rostli a rychleji se regenerovali. Cvičím pondělí, středa a pátek... Co by jste mi poradili?

  Další informace


  Doplněk stravy na posilování

  zdravimnemeli byste nejakou radu nebo zkusenost. jak uz pred posilovanim tak po posilovani. potrebuji hlavne nabrat hmotnost.mam na mysli nejake sacharidy, proteiny.... (ne kreatin atd...)obecně neco co účinně pomaha... nestoji tolik a vydrzi dlouho )pokud mate zkusenost s necim dobrym diky za raduDoplňuji:greycell tak s tim se pocitá )))diky za rady...

  Další informace


 • Command and Conquer: Red Alert 2 Multiplayer

  Prosím poraďte mi jak tuto hru rozjet pres Internet? Býval na to server, ale uz neni :-(Hamachi jsem zkousel a nerozjel jsem to.

  Další informace


 • Pár otázek ohledně živin (či doplňků stravy)

  Dobrý den, zajímalo pár věcí ohledně stravy. Příjem sacharidů by měl být 4-6 g/kg.Kolik má ale být v dietě ? O kolik ho snížit ?Po kolika hodinách se dají efektivně strávit bílkoviny (cca 30g na jednu porci) ? Děkuji

  Další informace


  Je lepší zapít jídlo desítkou nebo dvanáctkou pivem hned či tak půl hodiny po jídle?

  A je i nejaky rozdil kdyz si dam svetle, tmave, lezak ci nefiltrovane pivo? Ptam se jen na hledisko traveni. Rikava se po ze po kachne s petima knedlama bodne Plznicka. Ale to je celkem obecne porekadlo :)Z hlediska lepšího a rychlejšího trávení stravy je lepší zapítí 10kou,či 12kou pivem?A hned,či tak půl hoďky po jídle?

  Další informace