• Kalouskova složenka – co vy na to II - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kalouskova složenka – co vy na to II. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Kalouskova složenka – co vy na to II

  • Kalouskova složenka - co vy na to



    Další informace


    Kalouskova složenka – co vy na to II



    Další informace


  • Povinné ručení,neoprávněná složenka



    Další informace


    Jak na Komoru pojistitelů? Přítel nezaplatil povinné ručení. Složenka mu přišla na starou adresu, včetně upomínek...



    Další informace


  • Posta slozenka



    Další informace


  • Proč se složence říká složenka?



    Další informace


    Od 17. května jsem na nemocenské, kdy by mi měla přijít složenka ze sociálky?

    Protože sociálka vám bude platit nemocenskou až od 31.5. *) a protože se platí zpětně, tak počítejte se složenkou, tedy s penězi za první půlku měsíce června až koncem června nebo možná až v červenci...To vše za předpokladu, že neschopenka byla správně vyplněná, podepsaná a zaměstnavatelem v potřebné době předána na OSSZ.*) prvních 14 dní nemoci (resp. za 4.-14. pracovní den) vám hradí zaměstnavatelDoplňuji:Předchozí odpověď upřesňuji (učinil jsem dotaz na OSSZ) o tyto ´nepříjemnosti:- sociálka má 30ti denní lhůtu pro zpracování neschopenky a odeslání peněz- takže ve vašem případě s penězi počítejte nejdříve za 25-30 dní ode dne skončení nemoci, resp. od 30.6., pokud by nemoc pokračovala i do července.

    Další informace


    Složenka typu C, kdy dojdou peníze

    Dobrý den, před týdnem jsem posílala peníze přes poštu složenkou C (ne do banky, ale hotově) chtěla bych se zeptat do kdy peníze přijdou, je možné že to bude trvat i dva týdny?..a kdybych náhodou spletla adresu, vrátí se mi zpátky? Je mi 14 let, nikdy jsem peníze neposílala, tak nevím.Děkuji moc za odpovědi.

    Další informace


    Složenka na daň z nemovitosti



    Další informace


    Nemám internetové bankovnictví. Dá se poslat třeba 10 Kč přes bankomat?



    Další informace