• Kam byste zařadili slova tužil, chřupavou v jazykových prostředcích? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kam byste zařadili slova tužil, chřupavou v jazykových prostředcích?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Kam byste zařadili slova tužil, chřupavou v jazykových prostředcích?

  • Kdybyste spolkli zubní korunku za dvanáct stovek, nechali byste si vyrobit novou za dalších 1200 a nebo byste si...



    Další informace


    Šli byste nakoupit s miliónovou bankovkou jako Michaell Fuller? Nebo co byste s ní udělali?



    Další informace


    Kdybyste měli dost peněz, kam byste se nejraději podívali?



    Další informace


    Funguje ještě číslo 0609 112 777? Kam se jím dalo dovolat? Zrovna jsem si na něj vzpomněl, ale nevím, čí je.



    Další informace


    Koupili byste si The Sims 3 Cestovní horečku nebo byste si raději počkali na The Sims 3 Showtime?



    Další informace


    Odstěhovali byste se do zahraničí? (Kam?)



    Další informace


  • Kde byste chtěli žít, pokud byste měli žít ve fiktivním světě Her o trůny?

    Já bych volil Královo přístaviště nebo Volantis (připomíná mi Prahu) a pokud na venkově, tak úrodné oblasti Řekotočí nebo Dorne.

    Další informace


  • Kam byste běželi a schovali se před teroristy?

    V pozdních hodinách, v ulici již zavřeny obchůdky. V okolí je jen park a baráky. Myslim, ze by bylo nejrychlejsi vylézt na strom a schovat se v koruně v listí. A navíc, koho by napadlo hledat lidi ukrytý ve stromech?Doplňující dotaz:Čeho všeho byste byli schopni udělat pro záchranu svého života (případně blízkých) v takové situaci? - například vysklít šutrem okno a vlézt někomu cizímu do bytu?

    Další informace


    Jaké jídlo byste si raději nedali na veřejnosti, protože byste se při jeho konzumaci cítili nesví?

    Včera jsem viděla v restauraci slečnu, která měla šílenou chuť na tatarák, ale řekla, že si ho radši nedá, protože to míchání před lidmi nezvládne (a taky nechce páchnout česnekem:-)Počítala bych spíš se špagetami, nějakou Čínou servírovanou s hůlkami, grilovanými žebry... I obložený chlebíček nebo Větrník prý bývají problémem.Jaká je vaše gastronomická noční můra, co do zvládnutí etikety? A zažili jste nějaký takový trapas? :-)

    Další informace


    Jeden za všechny, všichni za jednoho... Kterého dnešního jubilanta a které jeho dílo vám připomenou tato slova?

    Psal, psal, mnohdy na úkor kvality ...

    Další informace