• Kam mám napsat cheat na tanky online? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kam mám napsat cheat na tanky online?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Kam mám napsat cheat na tanky online?

  • Proč jde v cheat engine nahackovat max 2 147 000 000?



    Další informace


  • Kam mám prosim vás jit kdyz mam zaplatit paušál ? Do sve banky nebo na poštu? Myslím tím vyúčtování ,dekuju



    Další informace


  • Cheat na csr racing



    Další informace


  • Dneska ukazovaly ve zprávách,ze si můžu napsat žádost o výmaz ze solusu jak to mám udělat?



    Další informace


  • Japonské vs americké tanky

    Už dlouho se zajímám o vojenskou techniku druhé světové války a nikde jsem nenašel údaje o tom, jak efektivní byly japonské tanky proti těm americkým. Vím, že japonské stroje měly slabší pancíř i výzbroj, ale zajímalo by mě, pokud např. došlo ke střetu tanků M4 Sherman s tanky Chi-Ha, nebo Chi-Nu, tak zdali byly schopné Sherman zničit, nebo ho aspoň poškodit. Rozhodně nevěřím tomu, že američané drtili japonské obrněnce bez ztráty jediného vlastního stroje.

    Další informace


    Jak mám napsat věnování do knihy ?

    V pátek pojedu k jedné rodině do Rumunska. Mám pro ně - jako dárek za pobyt u nich knihu o České republice v angličtině. Chtěl bych jim tam napsat nějaké věnování, ale nenapadá mě jak. S překladem si poradím, ale vůbec nevím, jak se taková věnování píší... Nemohl by mi někdo poradit nějaké v češtině ?

    Další informace


    Kdo a kdy vymyslel vojenské tanky?Díky

    Chtěla jsem kousek textu okopírovat, ale nejde. Proto vkládám odkaz přímo.Jso zde uvedeny i typy tanků.

    Další informace


  • Gta san andreas: Nevíte nikdo cheat nebo jak udělat sníh?

    nejspis si budes muset stahnout nejakej fandovskej pridavek takze se podivej po nejakych fandovskych strankach pocitam ze nektera by mohla byt i v cestine

    Další informace


  • Kam mám napsat dopis, o tom, že vím, že jedna holka má tři školy a tři maturity jako kadeřnice apod......

    .....a je už přes rok na pracáku... Přesto má normálně každý den min 5 zákaznic které stříhá za peníze, měsíčně si přijde skoro na 30 tisíc, ale normálně pracovat nechce, protože prý se jí to takto víc vyplatí, nemusí si pronajímat křeslo v kadeřnictví, prý je to moc drahé.. Není tohle to náhodou práce na černo?? Co by se stalo, musela by vrátit peníze z pracáku, platila by pokutu apod???

    Další informace


    kam napsat když chci nechat přítele přeložit vykonávat trest blíž k mému bydlišti?

    nevim na koho se obrátit když chci nechat přítele přeložit...Ředitelovi kde vykonává trest sme psali ale to je zbytečné,do Prezidentské kanceláře taky a neúspěšně...není v zahraničí je v ČR...chtěla bych poprosit o radu nebo nějakou adresu kam mám napsat...děkuji předem :)

    Další informace