• Kde a jak mám podepsat s manželem smlouvu o tom, že se vzdávám majetků a dluhů v jeho prospěch? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kde a jak mám podepsat s manželem smlouvu o tom, že se vzdávám majetků a dluhů v jeho prospěch?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Kde a jak mám podepsat s manželem smlouvu o tom, že se vzdávám majetků a dluhů v jeho prospěch?

  • Byl jste se někdo podepsat v kondolenční knize nebo poklonit památce pana Havla?



    Další informace


    Pokud by vlastní sestra mého nejlepšího kamaráda byla i sestrou jeho neteře, čím by pak byl jeho otec?



    Další informace


  • Co pro mě znamená, že mi zaměstnavatel nedal podepsat daňové prohlášení?

    Pracuji na půl úvazku a zároveň pobírám rodičovský příspěvek.

    Další informace


    Jak se účtuje platba dluhu firmy z osobního účtu společníka?

    Společnost měla v roce 2012 úhradit daň z nemovitosti. Zaplatil společník tuto daň ze svého osobního účtu. Jak mám zaúčtovat tento případ? Děkuji.

    Další informace


    Vyřizovat si daně sama, anebo podepsat u zaměstnavatele tzv. růžovku - prohlášení o dani?



    Další informace


    Co znamena ...vinkulována ve prospěch banky?

    Laicky prosim, pro pochopeni...

    Další informace


  • Moc bych si přála podpis Johnnyho Deppa. Jsem jeho fanynka už mnoho let. Jak jeho podpis získat?moc mi na tom záleží.pls

    mam dotaz jak získat podpis johnnyho deppa.

    Další informace


  • Kde najít průběh zestátňování církevního majetku?

    Snažím se zjistit co je pravdy na tom, že církev měla od reforem Josefa II. k většině (tj. v zemských deskách nezapsanému) majetku pouze právo užívací a že podle komunistických zákonů došlo k zabavení jen cca 5 000 ha půdy (oproti nárokovaným 200 000 ha). Takže pokud k tomu máte nějaké ověřené a důvěryhodné informace, vítám je také.Doplňuji:Ale já nechci seznam majetku, primárně mě zajímá, jak byl majetek církvím postupně odebírán. Protože komunisti nebyli jediní, kdo jim na majetek sáhnul.

    Další informace


  • Mám ufona.Poradí někdo jak bezplatně s ním vypovědět smlouvu

    Poradí někdo.Nabízel mi rychlost 400kb/s ale realita je jen 111,4kb/s! Což je šíleně málo.A internet mi stále vypadává ještě.Půl roku se s nimi dohaduju bohužel bez ůspěchu.Poradí někdo jak sepsat dopis k ukončení spolupráce.Děkuji předem.

    Další informace


  • Poradi mi nekdo, kde bych sehnala nekoho jak ven z dluhu, ktere sem si nadelala kvuli detem a ted nestiham splacet?

    Záleží také na tom, odkud jste.A také, co od toho někoho čekáte. Jestli radu nebo půjčku, práci, ...Nevím, co potřebujete, když máte dotaz v této kagegorii.....Odkaz, který uvedla hanulka11 nabízí také další půjčku. Tudíž nechápu, proč v jedné odpovědi radí nebrat si další a v následující větě na ni pošle odkaz.

    Další informace