• Kde bude mistrovství evropy ve fotbale v roce 2012? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kde bude mistrovství evropy ve fotbale v roce 2012?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kde bude mistrovství evropy ve fotbale v roce 2012?

 • Věříte, že rok 2012 bude ten poslední?.  Další informace


  Stane se podle vás něco vyjiméčného v roce 2012?Nemyslím konec světa.  Další informace


  Opravdu bude konec světa v roce 2012?  Další informace


 • Zmeny v roce 2012  Další informace


 • Dá se význam Svobodné Evropy ilustrovat na Afghánistánu, kde jí poslouchá padesát procent dospělé populace?

  A proč se u vysílání centrální Asii, Pákistánu, Afghánistánu nereprezentuje jako Svobodná Asie?Zdroj: a href"http://www.rozhlas.cz/svobodne/zaujalonas/_zprava/soucasne-vysilani-radia-svobodna-evropa 884864" rel"nofollow" http://www.rozhlas.cz/ hellip /a

  Další informace


  Byli jste na MS ve fotbale v jižní africe?-Was jy op die Wêreldbeker-sokkertoernooi in Suid-Afrika?

  a href"http://www.youtube.com/watch?vy6UlVyn6a14 featurerelated" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a Een van die liedjies wat gespeel word. Het jy?

  Další informace


 • bude schvalen zakon o propousteni veznu na podminku 2012

  Neslyšel jsem o tom a vůbec, proč by měl být ? Jen ať si každý své odbude.

  Další informace


  Když se v nemocnicích bude platit 100Kč za den, kolik se bude platit za jeden den v base? A bude tam i nadstandard???

  Pacient platí za jeden den pobytu více než vězeň ve vězení.Náklady na na pobyt jednoho vězně ve věznici činí v ČR cca 900 Kč / 1 den / 1 osoba. Tyto náklady za člověka, který působí zlo, platíme my všichni danoví poplatníci. Jen velmi malou část z těchto 900 Kč vězen občas uhradí. Vycházím z toho, že pokud vězněný pracuje, odvádí dle zákona 32% z pracovní odměny na náklady výkonu trestu, nejvýše však 1 500 Kč/ měsíc. Pokud vězněný nepracuje, odvádí 40% z důchodu či částky, která mu na účet chodí z venku, opět nejvýše 1 500 kč/ měsíc. Prostým dělením zjistím, že pokud náhodou nějaký vězen za pobyt ve vězení platí je to 1500 Kč / 30 (dny v jednom měsíci) 50 Kč/ 1 den / 1 vězen. To tedy znamená, že vězen platí za pobyt ve vězení mín než má platit za pobyt v nemocnici člověk, který nespáchal trestnou činnost a který má nově platit za jeden den pobytu v nemocnici 100 Kč. a href"http://kusak.blog.idnes.cz/c/151412/Pacient-plati-za-jeden-den-pobytu-vice-nez-vezen-ve-vezeni.html" rel"nofollow" http://kusak.blog.idnes.cz/ hellip /a

  Další informace


 • kdo mi vysvětlí jak bude nasazen mistr ligy ve fotbale a jak tým,který skončí druhý?

  oba by měly hrát o LM,ale jak bude zvýhodněn mistr ligy oproti druhému mužstvu..

  Další informace


  Proč se mistrovství většiny sportů hraje v závěrečné fázi systémem play off a ne ve skupinách?

  Přece kdyby se hrálo ve skupinách, tak by se odehrálo víc zápasů, vydělalo by se víc na fanouškách a i na vysílacích právech, nebo ne? A ten rozdíl v čase který by to zabralo by taky nemusel být nijak markantní, vždyť ty zápasy by se hrály stejně paralelně.

  Další informace


  Nevíte někdo, proč pouštěj na mistrovství světa v Rusku při zahajovacím ceremoniálu znělku z Dallasu? :-))

  Asi se jim líbí

  Další informace


  MS ve fotbale 1990  Další informace


  Kdo vyhraje MS ve fotbale?

  Již brzy začne Mistrovství světa ve fotbale v Rusku, zajímalo by mě, kdo podle vás má nejvyšší šanci se dostat k titulu?

  Další informace


  Kdo podle vás vyhraje MS 2018 ve fotbale?

  Konkurence je velká, řekl bych největší za poslední roky. Kdo to podle vás celé vyhraje?Já tipuju Brazílii, ale přál bych to Belgii, která má nabitý kádr novýma hvězdama, které jsou ve formě a chtějí se ukázat (Hazard, Lukaku, De Bruyne, Mertens, Batshuayi a v bráně jistota Courtois, aj.).Myslíte, že vyhraje někdo z favoritů (Španělsko, Francie, Argentina, Brazílie, Německo, Anglie, Belgie, Portugalsko) nebo se bude konat zázrak na trávníku? Fotbal není hokej, pro slabší týmy není tak jednoduché porazit favority, takže osobně překvapení nečekám.

  Další informace


  Kdo dal první gól nůžkama ve fotbale na světě?  Další informace


  Je v českém fotbale možné si koupit místo ve vyšší lize od jiného klubu?

  Jo, myslim ze to tak dokonce nedavno bylo ze omylem vyhral tym co na to nemel, tj. Nemel ani zazemi a stadion a vse co k tomu potreboval, tak ptodal tu licenci jinemu klubu. Nevim ted kterej to byl.

  Další informace


  Jakej smysl má ve fotbale pravidlo, že za úmyslnou ruku se kope penalta?

  Příklad: Letí balón, letí vzduchem ♫..letí balón do brány, běží 90. minuta, brankář špatně vyběhnul a u tyče už je jen jeden obránce. Ten vidí že na míč nedoskočí, tak tam chmátne a balón vyšťouchne rukou. Kope se penalta.Jakej to má smysl? Ten balon by šel jasně do brány, čili byl by to 100% gól, kdyby nebyly porušeny pravidla (nebyla ruka). Takhle se bude kopat penalta a šance že padne gól je mnohem menší než 100% a to i kdyby branka byla prázdná, takže jakej smysl má to pravidlo v tomhle případě? Za porušení pravidel by měl bejt tým potrestanej a né odměněnej, nebo ne?

  Další informace


  Jak se určuje např. na EURU ve fotbale, kdo bude domácí tým, když ani jeden tým není pořadatelem?

  Při rozlosování - domácí je ten první vylosovaný.

  Další informace


  Jak můžu poslat povzbudivý vzkaz našim klukům, fotbalistům na ME 2016 ve fotbale?

  Také mám rád sport, takže přesně vím, jak na to-Ti kluci ti na tvou emoci zvysoka smolí, i na to, že někde v gauči máš z jejich dovednosti taková divná mrazení . Leda bys byl telepat a dal o sobě klukům vědět.Od toho je finanční odměna, aby tyto milionáře povzbuzovala . Vy ostatní můžete pouze emocionálně kibicovat neboli fandit anebo je možný si koupit vstupenku na utkání či nějaký libovolný fotbalový suvenýr.Denní stírání prachu z něj bude dostatečně povzbudivý vzkaz.

  Další informace


  Jak myslíte si že mám hrát wolejbal kdyžuž sem s naším týmem vyhrála několikrát mistrovství čr ale už mě to moc nebaví

  Myslíte si že když hraju wolejbal a už sem s naším týmem vyhrála několikrát mistrovství čr ale už mě to moc nebaví. Má smysl pokračovat??

  Další informace