• Kde bych na netu našel film BORAT.Díky - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kde bych na netu našel film BORAT.Díky. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kde bych na netu našel film BORAT.Díky

 • černobílí film kde hraje Burian c to je za film? ...
  Burian tam hraje postavu která dostane záchvat a začne se skládat na zem a to tak če se točí kolem své osy a a přitom jde níž a níž a vyluzuje při tom i snad podivné zvuky, po chvíli je strčen do vany i v oblečení a je na něj puštěna voda - Víte v jakém filmu si zahrát tuhle postavu?
  poradil by mi někdo kde bych stáhla film Nepohodlný svědek?
  už jsem zkoušela Uložto,Movie libary atd,18.3 2009 ten film vysílala tv Nova,ale nemůžu to nikde najít děkuju
  Prosím, kde bych našel obrázek, nebo foto hudební osnovy (všechny noty).
  nechci kupovat,pouze se podívat jak se píšou a jmenujou noty
  Nevíte, jestli se už dá někde na netu stáhnout film Občanský průkaz?
  Doplňuji:Kdybyste, jste si přečetli dole komentáře, tak zjistíte, že to jsou všechno fakey.
  Nevíte kde bych se mohla podívat a film Alvin a Chipmunkové?
  na kinotipu to bohužel nejde, jde jenom dvojka a já bych se rád podívala na jedničku..:-)
  Nevíte kde bych našel seriály z Fox Kids a jetixu?
  česky, celé díly
  Může mi prosím někdo poradit, kde můžu stáhnout film Zvláštní komando, nikde ho nemohu najít. Díky.
  Myslíš opravdu tento? a href"http://www.csfd.cz/film/254533-zvlastni-komando" rel"nofollow" http://www.csfd.cz/ hellip /a Příšerné hodnocení. Ale jestli ho tedy hledáš, tak se válí na ulož.to pod anglickým názvem.Nehledáš spíš tenhle? a href"http://www.csfd.cz/film/90840-zvlastni-jednotka/" rel"nofollow" http://www.csfd.cz/ hellip /a
 • Nevíte, kde bych na netu našla originální pohádky od bratří Grimmů?
  Ty s tím nehezkým koncem, který se pro děti musel upravovat.
  Kde bych v Praze našel původní neupravovanou zeď ze začátku 18.stol.?
  Potřeboval bych ji v původním stavu na nafocení textury. Děkuji
 • Jak si mám stáhnout video z netu na flash? Díky.
  po stisknutí se pl tlačítka myši se objeví nastavení, globální nastavení,info o Adobe flashPozor! chci stáhnout i jiná videa, která jsou na Windows media player. Dííík.
  ESET OnlineScan mi našel nákazu

 • prosím, nevíte někdo index na 14% DPH? díky, díky
  14/114 0,1228
  kde bych našel foto judr ondřej havlín
  skuste na facobook. tam ich je niekoľko
 • Své přítelkyni jsem v mobilu našel našel smsky s jiným klukem, co dělat?
  Šlo tam o to, že se měli sejít spolu a také se sešli. O pár hodin později moje přítelkyně napsala, že to jde radši zaspat (s nadšením). Vůbec nevím jak se teď zachovat. Nechci vypadat jako trouba co jí leze do mobilu, ale říká se důvěřuj, ale prověřuj. S přítelkyní jsme bezmála 3 roky.Doplňuji:O všech jejich schůzkách s kamarády mi říká, jako já jí. O téhle se ani nezmínila.
 • Kde bych našel seznam balónových fiest v Česku a okolních státech v letošním roce?
  Tady to máš: a href"http://www.balonovy-svaz.cz/calendar/all/list?sy2012" rel"nofollow" http://www.balonovy-svaz.cz/ hellip /a
 • Nevíte někdo kde bych sehnala referát o kalorimetrickém analyzátoru? Na netu nic není! Děkuji :)
  Referát si musíš udělat sama. Já bych ho na net také nedal. Údajů o kalorimetrech je na netu víc než dost. a href"http://www.sgo.cz/Stranky_predmetu/fy/laborartorni_prace/LP_2.doc" rel"nofollow" http://www.sgo.cz/ hellip /a
 • Nevíte někdo, kde bych našel celý ročník časopisu Květy z roku z roku 1990?
  Zkusila bych nějakou větší knihovnu.
 • poradil by nekdo,kde se da naucit nejakemu zamecnictvi,otevirani bytů?chtel bych si zalozit firmu.obnovit zivn.list.díky
  Dobří zámečníci to umí. Nepíšeš jaký ŽL chceš obnovit, zda na zámečníka , či na zloděje?
  Existuje nějaký jednoduchý test, třeba na netu, o pár otázkách co mi řekne, zda bych vystudoval vysokou školu?
  O pár otázkách asi ne. Normálně bych si udělala test IQ, test osobnosti, něco takového, toho je na netu dost. Např. a href"http://www.iq-tester.cz/" rel"nofollow" http://www.iq-tester.cz/ /a Jinak já jsem dělala zdarma test osobnosti ne na netu, ale přímo u jedné organizace. Měl na to ale nárok jen člověk registrovaný tou dobou na úřadu práce. Byl to nějaký oficielní test financovaný EU, s certifikátem, říkali, že výsledek se může ukazovat i u pohovoru do zaměstnání.Test se dělal na počítači, odpovídala jsem na stovky otázek a část testu byla i na rychlost. V plném soustředění jsem ten test dělala 2,5 hodiny bez přestávky. A po vyhodnocení testu počítačem po nějaké době jsem strávila další hodinu tím, že mi vysvětlovali podrobně, co mi v tom testu vyšlo. Dozvěděla jsem se jakou mám verbální, numerickou, percepční atd. logiku, jestli na úrovni středoškoláka nebo vysokoškoláka a tak. Ale dozvěděla jsem se i jaké mám EQ, prostě všechno možný, jak říkám, bylo to hodně podrobný.
 • Prosím jakou dietu při Crohnově chorobě,na netu píšou kdeco.Kdo má zkušenost,díky moc..
  Jeden můj kamarád Crohna má a mám pocit, že žádnou zvláštní dietu už nedodržuje. Bere pravidelně léky a ty jeho nemoc udržují v klidu.Neměl by pít alkohol, ideální je vyhýbat se lepku. Jinak ale jí snad všechno. Jestli chceš, napiš mi soukromou zprávu a můžeme se domluvit - buď ti zprostředkuju na kamaráda kontakt a nebo se ho tvým jménem zeptám na cokoliv, co budeš chtít o této nemoci vědět.Jinak co jsem já četla, dieta při Crohnově chorobě je prý dost individuální. Např. rýže - jsou lidi, co ji absolutně nesnesou... a pak jsou tací, pro který je rýže jednou z mála potravin, která jejich střeva nedráždí. Prý je potřeba ze začátku dost experimentovat a sám si najít ty svoje potraviny.