• Kde bych našel anglicky namluvený Kurvahošigutentag? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kde bych našel anglicky namluvený Kurvahošigutentag?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kde bych našel anglicky namluvený Kurvahošigutentag?

 • při brouzdání po netu jsem našel tento

  Našel se letos kandidát na prezidenta, který by si sám nesháněl podpisy a dozvěděl by se, že kandiduje bez toho

  Našel letos někdo z přítomných jedlou houbu?

 • Našel jsem doma hnojivo NPK 1 jenže návod na použití se léty stal nečitelný Jak se ředí nebo lze použít. Díky

 • Jsou tu dovolené, výlety a často vzniká otázka - bude tam koupání? Našel jsem nový veb

 • Prosím, kde bych našel obrázek, nebo foto hudební osnovy (všechny noty).
  nechci kupovat,pouze se podívat jak se píšou a jmenujou noty
 • Chci udělat okurky rychlokvašky.Receptů jsem na vyhledávači našel velké kvantum,ale jde mio tuto ingredienci-OCET.
  V některých receptech ocet ano v některých ne.Kvašení prý podporuje neopraný vinný a višňový list,ocet prý kvašení ničí.Jaké máte zkušenosti? PORAĎTE.Díky.
 • Proč se problémy (třeba ve školách nebo i jinde) řeší tresty místo toho, aby se našel důvod problému?
  Jako příklad tedy uvedu školu.Žáci při hodině nedávají pozor, povídají si, kreslí si, pokřikují na sebe a když už někdo učitele chce poslouchat stejně nic neslyší. Učitelé žákům domlouvají, řvou, dávají poznámky, volají rodičům, dávají důtky. To ale stejně nepomáhá. Domácí úkol donese, řekněme 5 žáků z 25ti. Učitelé zase domlouvají, řvou, dávají poznámky, volají rodičům, dávají důtky.Otázka zní: Proč se škola nebo celé školství nezamyslí, proč chybí kázeň? Chápu, že dnes nemůžou děti bít, protože si rodiče přijdou stěžovat (kdyby to bylo povolené) ale někteří učitelé se ani nesnaží výuku zpestřit. Děti sedí zavření v budově, ve tvrdých lavicích ( mě někdy už bolí zadek), do školy nosí aktovky a ty váží třeba 6 kilo, učí se např. rozmnožování rostlin, které nikdy v životě nevyužijí, píší dokud jim pomalu neupadne ruka, potom se z toho píše test, na který se stejně minimálně půlka třídy nenaučí a po testu i ta půlka všechno zapomene, protože se musí učit na 5 jiných testů, které se píši stejný týden. Potom ta půlka třídy dostane 5, 4 a opakuje se, že učitelé řvou atd. Neberte to jako nějakou extrémní kritiku.Doplňuji:Lidi, tak děkuju všem za odpovědi. Ovšem to se školou jsem dala jen jako příklad.Jinak je pravda, že děti mají vychovávat především rodiče, ale je tu fakt, že ve škole předmět třeba, který má být výchova, není žádná výchova. Všichni si ji představují tak, že ji nějak odsedí popíšou pár řádků a je to. Proč rodiče tedy své děti nevychovávají ? Myslíte si, že jistou č
  Kde bych v Praze našel původní neupravovanou zeď ze začátku 18.stol.?
  Potřeboval bych ji v původním stavu na nafocení textury. Děkuji
 • našel jsem pár chyb v Pidginu poslední verzi pro Win - kde to mohu ohlásit

  Našel by se tu někdo kdo by zvládl udělat návod na root telefonu xperia mini (st15i) ??
  už dlouho se snažím rootnout si telefon ale nejde to a jde mi hlavně o instalaci CWM aby si tam mohl nahrát cyanogen mod rom ale zatím se mi vůbec nevede ať to dělám jakkoli.když někdo bude chtít kontakt na mě ať píše do zpráv,jinak pište návod zde a předem díky )Doplňuji:pasalsjem že chci poradit a ne posal odkaz na google -_-
  Live Wallpaper - kde bych našel?

  Kde bych našel na internetu Barterový obchod?
  Na googlu.
  CrystalDiskInfo nasel upozorneni

 • Jsem student. Na léto jsem si našel práci hpp na dobu určitou ale jako student a sirotek pobírám důchod mohu o něj přít?
  je mne 24 let do 26 let mam nárok na sirotčí důchod. Na léto kdy nemám školu jsem si našel práci do 30září doba do kdy je smlouva. Chci se zeptat když se nechám zaměstnat1) nepřijdu o status studenta? (sociální výhody apod.)2) nepřijdu o důchod (sirotčí)3) lze to obejítděkuji M.š
 • Kde bych našel tenhle porgram v angličtině?
  a href"http://www.youtube.com/watch?vKEl2hQ8whgc" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a začínáto to od 1 minutyale jestli toto je i v jiných jazycích?
 • Prosím našel by se někdo kdo by mi mohl poradit?
  Vyklízel jsem doma sklep a našel jsem po babičce 1000 chorvatských kun z roku 1941. Nevíte jakou má nyní bankovka hodnotu a kde by se dala prodat? Moc děkuji za odpovědi
 • ahoj nevíte kde bych našel odpovědi k testům project 4 vydání 3 a unit 1? nebo je dokonce nemáte..
  Můžeš se podívat zde a href"http://www.oup.com/elt/globalroductsroject3rdedition/?cccz selLanguagecs" rel"nofollow" http://www.oup.com/ hellip /a . Není to přímo to, co bys potřeboval, nikdo ti totiž nezaručí, co ti učitel dá na test.
 • Našel jsem ve sklepě nažloutlou až nazelenalou pálenku (dřín), je pitná, nebo něčím závadná?
  Doplňuji:michal-nejedná se o vodu, ale o pálenkumarci1-je to určitě nějaká pálenka, už jsem ji i chutnal, ale nechci si zatím dávat více než štamprlu, radši :)
 • kde bych našel celý ročník časopisu?