• Kde bych našla investora, který by mi pomohl s vydáním knihy? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kde bych našla investora, který by mi pomohl s vydáním knihy?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kde bych našla investora, který by mi pomohl s vydáním knihy?

 • Jak sehnat investora pro koupi hotelu

  Jak s copyrightem jeste pred vydanim skladby?

 • Miláčkové pomohl by mi tu někdo prosím s propojením 5.1 k PC v tomhle se total ztrácím :(

 • Prosím o radu jak sehnat investora na podnikání v showbyznysu?
  Napište, co umíte, bude se nám lépe radit.
  Jaký jste typ investora?

 • nevite nekdo, kde bych nasla film 1. casti rozbresku?hledala jsem na uloz.to, ale tam je to s titulkama.moc diky
  Na DVD od: 16.03.2012 BontonKdo jsi počká,ten se dočká.Do této doby to určitě česky nebude.
  Kde bych našla tento klip a melodii?
  Kdysi jsem na youtube viděla jedno video s hezkou melodíí, kterou si bohužel moc nepamatuji, ale co se klipu týče, byly tam myslím dvě postavy, jako černé siluety může a ženy, myslím že jako by klouzali mo takových vlascích kupředu a snažili se nějak dostat k sobě, myslím, žě tam byli okolo i nějaká ozubená kolečka... vypadalo to podobně jako toto: a href"http://www.youtube.com/watch?vNVXs-K4m3aw" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a nevzpomněl by si někdo?
 • eznáte stránku, kde bych našla nějaké typy na jednoduché účesy? Pro polodlouhé vlasy.. = )
  Lepší je juknout na YouTube, zadat to tam anglicky a vyjedou Ti ty účesy i s videi.. Hlavně jsou tam krásné účesy, které si můžete vytvořit i sama.. :)Já mám vlasy do 3/4 zad, takže u mě už se nic kreativního vymyslet nedá, krom účesů na zvláštní příležitost.. Takže závidím a přeju hodně štěstí s tvořením účesů :)
 • Který dnešní jubilant napsal dílo Démon alkohol? Jaký má název knihy vztah k autorovu životu?
  Kterými díly je však spisovatel známější?
  Kde a kdy se našla nejstarší bota na světě a z čeho byla vyrobena?
  Oregonské sandályK nejstarším botám na světě vůbec patří obuv, kterou archeologové našli ve třicátých letech v americkém Oregonu. Boty jsou upletené z pelyňkového lýčí a jsou staré deset tisíc let!
  Jaké jsou Komenského náboženské názory? Kde bych je na internetu našla?
  můžete tu nějaké i napsat ale spíš webovky na wikipedii jsou jenom pegagogické
 • Pomohl vám nějaký softw. s Angličtinou?

  Pomohl by mi někdo vyřešit problém s USB ??? :)
  Našel jsem doma svůj starý USB 2.0 flash drive přívěšek :) Myslel, jsem si že jsem ho někde ztratil a teď jsem ho po roce našel. Problém je ale, že ať připojím usb kamkoliv, nic se nestane. Vůbec se nic nenačítá, neukazuje v počítači, ani v notebooku. Ale když ho odpojím, tak počítač vydá známý zvuk odpojení usb-éčka :) Vůbec to nechápu, dá se to nějakým způsobem obnovit ? :)Doplňuji:No tak to nejspíš opravdu vypadá, že poletí do smetí. Vždy se ukázalo Instalace nového ovladače a pak už žádná aktivita. Ve vlastnostech se dokonce ukázalo Toto zařízení pracuje správně , ale nikdy mi to nešlo otevřít. No nic, budiž jí země lehká, tedy kontejner.
 • Na prac.smlouvě mám 100kč/h,ale na výpl.pásce 15000kč/měsíc,což je dost rozdílné.Je někdo,kdo tomu rozumí a pomohl by?
  Doporučuji Vám navštívit mzdovou účetní a požádat ji, aby Vám údaje na výplatní pásce vysvětlila a prošla ji s Vámi.Michal Kole má pravdu, že pracovní doba je 8 hodin denně (zákonná). Pracovních dnů může být 20-22 v měsíci.Nevím, zda 15 tisíc je částka hrrubá. Každopádně má být na výplatní pásce uveden i počet odpracovaných hodin nebo dnů. Podívejte se na to pořádně a pokud budete ještě něco potřebovat, tak to můžeme probrat v diskuzi k otázce.
  Byla jsem registrovaná na ÚP a po měsíci a půl jsem našla zaměstnání, jsem ve zkuš. lhůtě a chtěla bych tam skončit.
  mam narok na dobrani podpory v nezamestnaosti?Pokud mi neprodlouzi smlouvu a skoncim ve zkusebce,tak narok mam,to jsem se na UP ptala.Dekuji
 • Analýza řeči těla-vycházím z jednoho seriálu a ráda bych se zeptala na knihy ze kterých mohu čerpat tyto znalosti.
  Neverbální komunikace-analýza
  Absolvovali jste někdy kurz angličtiny? A pomohl vám?
  Chtěla bych o prázdninách navštěvovat nějaký kurz na zlepšení angličtiny. Absolvovali jste někdy něco takového? A pokud ano, jak vám pomohl?
 • Pomohl by mi někdo z překladem ? Chci na tetování větu : dosáhnout cíle. Mělo by to být assequi metas ale nejsem si jist
  A zkusil jsi překladač na Google?
 • Pomohl vám kinedryl při cestování busem někam daleko?
  Tak do 14 jsem bez Kinedrilu nemohl ani ´pár´ kiláků autobusem nebo autem, s Kinedrilem bez problému (tehdy třeba do NDR -) ).A pak mne to přešlo...-)
  Jemi 12 a 4 měsíce měřím 151 cm a važím 41Kg. A chtěl bych zmenšit břicho a prsa. znáte nejaká cvičení?? co by my pomohl
  Jemi 12 a 4 měsíce měřím 151 cm a važím 41Kg. A chtěl bych zmenšit břicho a prsa. znáte nejaká cvičení?? co by my pomohlo zmenšit břicho a prsa???