• Kde bych našla na internetu obsáhlý seznam hmyzu s obrázky nebo fotografiemi? Poraďte prosím. Zatím hledám marně. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kde bych našla na internetu obsáhlý seznam hmyzu s obrázky nebo fotografiemi? Poraďte prosím. Zatím hledám marně.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kde bych našla na internetu obsáhlý seznam hmyzu s obrázky nebo fotografiemi? Poraďte prosím. Zatím hledám marně.

 • Nevíte, kde bych našla o kolik minut za 24 hodin se prodlužuje den?  Další informace


  Jde sehnat obyčejná prášková henna v nějaké drogerii? Zatím jsem ji našla jen na netu..  Další informace


  Hloupost hmyzu  Další informace


  Hledám marně písničku o Manětínu, zpívá se tam k Manětínu cesta, poraďte, děkuji  Další informace


 • Jaké bych našla druhy van? Dělají se jen akrylátové nebo i jiné?  Další informace


 • Jak se zbavit letaveho hmyzu-hovad  Další informace


 • kde bych našla zdarma k vytisknutí noty k písničce zoom into me od tokio hotel?

  Jedině video.. a href"http://www.youtube.com/watch?vQXhnj5WDpQU" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace


  Ahoj, neznáte něaký akčně-romantický film ? :D Něco jako zatím spolu, zatím živi, díky.

  Zkus třeba něco staršího-Honba za diamantem a Honba za Klenotem Nilu.Pak jsem viděla ještě něco v podobném duchu,ale zapomněla jsem jak se film jmenoval,nebo spíš ho podle názvu co ho pod ním uváděli kdysi dávno v tv nemůžu najít.Doplňuji:jo a taky třeba Pták na drátě

  Další informace


 • Kde bych našla volební programy politických stran?

  Nemáte nějaký webový odkaz na tyto programy? Vůbec nevím, koho volit a přijde mi nezodpovědné volit někoho, o kom nemám 100% informace a srovnání, nebo volit nejít. Moc děkuji.

  Další informace


 • Prosím poraďte mi prosím program na vytváření videí z fotek kterej se dá stáhnout zdarma! Moc prosím je to nutné ;)

  Program

  Další informace


  Dobrý večer.Pomůže prosím nějaké mládí starší dámě s problémem?Našla jsem si na Google -Picasso nějaké vzory na pletení

  Jak stáhnout obrázekPo kliknutí na obrázek se otevře stránka, na které je obrázek umístěn. Nahoře zůstává rámec umožňující vyhledání jiného obrázku nebo návrat zpět, případně zobrazit obrázek samostatně, v plné velikosti. Pokud chceme obrázek stáhnout, najdeme ho na stránce v původním umístění nebo si ho zobrazíme samostatně.Nyní na něj klikneme pravým tlačítkem myši. V místní nabídce, kterou nyní vydíme, vybereme “Uložit obrázek jako…“, v počítači pak najdeme umístění, kam si ho uložíme, a potvrdíme Uložit.zde si to můžete vyzkoušet:

  Další informace


  Dobrý den chtěla bych se zeptat jak se jmenuje stranka nebo program kde jsi namalujete obrázky a pak jsi je přehrajete ?

  namalujete jsi několik obrázku spojíte a můžete jsi to přehrát např. panáček jak sedí a spojíteto s panáčkem co stojí pak jsi to přehrajete a ten panáček co seděl se postaví jako by byl živej moc děkuju za odpověd už si prostě nevim rady moc děkuji a nashledanou

  Další informace


 • Mohu zobrazit na svém blogu obrázky ze ze stránek s obrázky na plochu?

  Jak zjistím, zda mohu zobrazit na svém blogu (v nezměněné formě, avšak neuvádím autora, jelikož je neznámý) cizí wallpapery(obrázky na pozadí plochy)? Co dělat abych se držel v mezi zákona?

  Další informace


 • kde bych našla popisy na pletené nebo háčkované polštáře, deky?

  inspiraci můžete hledat třeba zde a href"http://valinka.wz.cz/Bytove-doplnky.html" rel"nofollow" http://valinka.wz.cz/ hellip /a a href"http://elviska.blgz.cz/2010/08/hackovane-deky.html" rel"nofollow" http://elviska.blgz.cz/ hellip /a

  Další informace


  Znáte nějaké stránky, kde bych našla vypsaných co nejvíce koníčků různých druhů? Nějak na ně nemohu přijít

  Potřebovala bych nějaké webové stránky, kde bych našla seznam zájmů a zálib. Nejlepší by bylo kdyby jich bylo opravdu hodně.Předem děkuji

  Další informace


  Marně si hlavu lámu, jak dostat do stařičkého mobilu s podporou java nějakou hru, bez Ir, Bt.

  Nejde to ani přes aktivovaný mobilní email, poslat z webu jako mms a jako přílohu vložit soubor .jar nejde. Přílohu .jar server odmítl. Dokonce email v mobilu nedisponuje přílohami, poněvadž po přejmenování přípony z .hra.jad na hra.mid došel akorát text od jméno@doména.cz. To už dnes nejde přelstít? Když ten pokus stál 5 Korun?(ještě že nechci euro)

  Další informace


  Chtěla bych nazpívat mnou složenou píseň, kde bych našla někoho kdo mi složí k té písni hudbu??

  Zkoušela jsem to různě zadat do vyhledávače ale pořád to není to co hledám, vlastně přesně nevím jak to napsat.. Nemusí to být někdo extra, stačí i nějaký slušný začátečník..Doplňuji:Ano text mám složený, nějakou melodii si k tomu taky broukám, ale chtělo by to určitě nějakou pomoc.. Nějaké studio jsem nahrála do PC ale neumím s tím pracovat. Styl hudby by měl být asi jako stará 80-90 léta, hezky rytmická (Depeche Mode v té době) Chtěla bych aby v hudbě byl slyšet tlukot srdce.. Já na nástroj hrát neumím, jen částečně na klávesy ale žádné doma nemám..

  Další informace


 • Poraďte prosím nějakou dobrou stránku, kde najdu seznam středních škol na Moravě.

  Jaká škola se musí studovat na policistu? Děkuji

  Další informace


  Ahoj, potřebovala bych, jestli někdo neví jednoho zástupce hmyzu (kromě krtonožky obecné), který má hrabavou končetinu.

  .....možná by se to dalo vzáhnout i na hrabavé larvy jepic

  Další informace


 • Sháním marně modrého krysaříka.Pomůžete?

  Už delší dobu sháníme štěně modrého krysaříka,pejsánka.Nevíte prosím o někom,kdo se chovem modrých krysaříků zabývá.Už jsme měli štěnátko jednou zamluvené a zálohované,ale bohužel jsme padli na podvodnici.Doplňuji:Doufala jsem,že mi někdo doporučí přímo nějakého chovatele,od kterého sám,nebo třeba jeho příbuzní,nebo přátelé, modrého krysaříčka mají a pejsek nemá třeba problémy se srstí,nebo jiné zdravotní problémy.Po zkušenosti,kdy jsme si koupili před lety omiměsíční fenu boxera se skvělým PP,ale vyhublou a po dotazu na klub,jestli máme vůbec přijet na svod,že se nám ji nedaří dát ani pomocí veterináře dohromady,nám bylo sděleno,že určitě,že má výborného otce v rodokmenu.Na svodu jí chválili jako nej nej,jejího otce paní co jí posuzovala vlastnila.No fena měla pořád zdravotní problémy a ani přes dojíždění k různým veterinářům dlouho nežila.

  Další informace