• Kde (internet) by mně byli ochotni natitulkovat (namluvit) 15minutové interview z YouTube v angličtině do češtiny? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kde (internet) by mně byli ochotni natitulkovat (namluvit) 15minutové interview z YouTube v angličtině do češtiny?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kde (internet) by mně byli ochotni natitulkovat (namluvit) 15minutové interview z YouTube v angličtině do češtiny?

 • Ste ochotní z výhry 50 000Kč věnovat 25 000Kč pro chudý.(jenom jako, že ste ty peníze vyhráli)  Další informace


  Je to zjištný dotaz na stříbrné a zlaté:Byli byste ochotní vyfasovat(za Vaše odpovědi)tričko odpovědí.cz a poslat mi ho?  Další informace


  Byli ještě před nedávnem drazí soudruzi, nebo byli ve skutečnosti zadarmo drazí?  Další informace


 • Centropol - o mne beze mne  Další informace


 • Interview-Camp USA  Další informace


 • Existuje nějaký slovník,abych si mohl naladit televizi a satelit, mám to pouze v angličtině. Díky  Další informace


 • Jste ochotní za 386,380,000 milionů korun přijít před prezidenta Klause nazí?

  a href"http://www.novinky.cz/koktejl/209200-svleknete-se-pred-obamou-a-dam-vam-20-milionu-nabizi-miliardar.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a V přepočtu dvacet miliónů korun může získat od britského miliardáře Alkiho Davida odvážlivec, který se dostane před amerického prezidenta Baracka Obamu zcela nahý. Jeden z nejbohatších mužů planety přitom odmítá, že by jeho nápad měl lidi urážet nebo ohrozit bezpečnost prvního muže USA. Zároveň ale odvážlivce varuje, aby se o vtípek nepokoušeli v místě, kde by je za nahotu mohli zavřít. S pokutou se počítá, ale z miliónu dolarů, které David slibuje, to nebude problém financovat. Takzvaní streakers jsou přitom populární především při fotbalových zápasech. Streaker se snaží zcela nahý proniknout na trávník a vydržet tam co nejdéle, než je lapen ochrankou.

  Další informace


 • Ahoj, budou dávat v ČR film The Interview?  Další informace


 • Co znamena v angličtině 2 cups half-an-half?

  Vím, že cup je šálek. Ale v receptu, kde jsem na to koukala, nebylo vidět čeho to mábýt šálek napůl. Tak nevím,jestli je to nějak už daný, co to znamená? Někde jsem četla, že to je jako s mlékem, ale to by tam snad mohli napsat, že to je half-an-half milk. Zde je odkaz na recept, kde (je) není vidět, čeho to má být půlka. a href"https://www.keyingredient.com/recipes/171098794/creamy-tomato-tortellini-soup/" rel"nofollow" https://www.keyingredient.com/ hellip /a

  Další informace


 • YouTube mi po úpravě účtu smazal videa na YouTube. Jak je vrátit?

  POMOC! Chtěl jsem přidat komentář, ale musel jsem si YT účet propojit s Google+ a pak se mi smazali všechna videa. Co s tím ted? Jak si mám YT účet odpojit od Google+? Opravdu moc prosím o pomoc! :( Děkuji všem!

  Další informace


  Mam na youtube dlouhý youtube odkaz.Jak získat krátký?

  Ted se nebavíme o odkazu na nějaké video, ale o odkazu na kanál.Dříve to bylo tak, že váš youtube kanál byl youtube.com/Nick ted je to však tak že je to youtube.com/rr56t54trtrrt56 prostě samé nesmysli a ty nesmysli mám já.Dá se to nějak udělat aby jsem měl přímí odkaz?

  Další informace


  Jak namluvit video?  Další informace


  Hraji hru Forge of Empires. Nikdy to po mně nechtělo aplikace Adobe, proč to po mně chce tu aplikaci? A kde ji stáhnout?

  Proč ji chce, to ti neřeknu.Adobe je výrobce aplikací - přehrávače flash, prohlížeče PDF atd. Tam si vyber tu, kterou vyžaduje.

  Další informace


 • Jak by se napsalo jméno Vančura v angličtině, aby znělo stejně jako v češtině?

  Nejsem si jistý zda vanchura, one choora . Poradíte,díky.

  Další informace


  Co znamená v angličtině slovo wow ? Microsoft to používal v souvislosti s Windows Vista.

  wow je citoslovce údivu....možná to je zkratka )

  Další informace


  Co to znamená stahp? (v angličtině)

  ještě upřesním ono někdy - tato výslovnost je typická pro americkou angličtinu

  Další informace


  Co to v angličtině znamená, když někdo řekne na konci věty duh?

  Proč je to vtipný? To je nějaký citoslovce nečeho, nebo to říkaj nějaký venkovský vidláci nebo jak? gt a href"http://www.youtube.com/watch?v8qXxqdUUIS0" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a Doplňuji:Pino76: dobře, a teď mi ještě přelož ten význam :))

  Další informace


 • Existuje v ČR střední škola s výukou v angličtině (myslím státní)?

  Angličtinu zbožňuju. Pokud se mám učit např. biologii v aj, jde mi to skvěle..jak dojde na učení stejné látky v češtině..nuda. Vím o gymplech, které splňují přesně to co hledám, ale jsou placené. Tím se dostávám ke své otázce. Počítám, že takovou školu asi nenajdu. Můžete mi alespoň doporučit nějaké školy s dobrou výukou angličtiny a případně i volitelné předměty v aj, nejlépe v zlínském kraji. Za chvíli jsou příjimačky a je čas hledat školy. :)

  Další informace


  Co znamená v angličtině faky, faky, saky, saky?

  takhle napsáno to neznamená nic fucky, fucky, sucky, sucky by se bez kontextu dalo vykládat jako hanlivé atributy pro něco, co stojí za ho*no (od slovesa suck) a na co se můžem vy... (od slovesa fuck)Doplňuji:tak jsem se na to podíval trochu blíž a má to kontext výhradně sexuální - zatímco jsem uvařoval v přenesených významech sloves fuck a suck, zde se vychází z jejich základních významů - šoustat a kouřit (rozuměj provádět orální sex) pochází od asijských prostitutek, jejichž angličtina nebývá valná... a href"http://www.urbandictionary.com/define.php?termFucky%20Sucky" rel"nofollow" http://www.urbandictionary.com / hellip /a

  Další informace


  Co jsem dostala k Vánocům-v Angličtině

  Ahoj máme za úkol na angličtinu napsat 15 vět co jsme dostali k Vánocům ale anglicky samozdřejmě a nesmí to být holé věty jako třeba napsat je-socks,games,....prostě celou větou..cbtěla bych nějaké pěkné delší věty,ale nemohu je najít na internetu a dohoromady je nedám sama.Nevíte o nějaké stránce?Děkuji

  Další informace