• Kde je informační centrum v Ostravě? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kde je informační centrum v Ostravě?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kde je informační centrum v Ostravě?

 • Dalo by se vybudovat podzemní město v Ostravě z bývalých dolů ?  Další informace


 • Jak zrušit posílání informační zpráv na můj mobil.  Další informace


 • Nevíte, proč vyletěl do povětří most Pionýrů v Ostravě?

  Stalo se asi v poolovině 70. let minulého století?

  Další informace


 • Kde je v Žitavě nákupní centrum?

  Jedu dneska dopoledne na výlet do Žitavy a ráda bych se koukla po nějakém oblečení a nakoupila něco dobrýho...kde tam je obchodní centrum? Potřebuju se tam taky dostat pěšky, jedu vlakem...

  Další informace


 • Problém s informační tabulkou na FB

  Čuste. Mám probléma :) poradí mi někdo, jak zpátky získat tu informační tabulku, která je v pravým horním rohu nad seznamem přátel. Ukazuje se v ní, kdo co olajkoval, okomentoval, co se komu líbí a tak. Docela mě štve, že mi zmizela :) nějaká dobrá rada byla by? :)

  Další informace


  Kde je informační centrum v Ostravě?

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat kde je informační centrum v Ostravě? Tam, kde se dají kupovat i vstupenky na koncerty... mockrát DÍKY

  Další informace


  Jsou někde k dispozici audionahrávky nářečí? Jak třeba mluvěj na Ostravě, v Plzni, na Hanácku..

  je jich plno ..posílám jedno hodně dobrý video od nás : a href"http://www.ceskatelevize.czorady/10316514703-na-hranici-tradic/411236100211023-na-prajzske-se-povedalo/" rel"nofollow" http://www.ceskatelevize.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jaký je rozdil mezi informační technologii a ,,Elektrotechnika - Elektronické počítačové systémy ?

  učební odbor:Informační technologie(zaměření elektronické počítačové systémy)Jako absolvent(-ka) tohoto oboru budeš schopen(-na) navrhovat a sestavovat osobní počítače, využívat prostředky elektronické komunikace, vytvářet a spravovat webové stránky, zvládat tvorbu a úpravu grafických objektů a prezentací, vytvářet jednoduché programy pro PC a jednočipové mikroprocesory. Uplatnění na trhu práce je možné například na pozici technik informačních technologií, pracovník uživatelské podpory, programátor, správce aplikací, správce operačních systémů, správce sítí, obchodník s prostředky informačních technologií. a href"http://www.zamekkurim.cz/index.php/obory/informacni-technologie" rel"nofollow" http://www.zamekkurim.cz/ hellip /a informačné technológie zaberajú široké spektrum pracovných činností a zameranískúste si pozrieť zoznam učebných predmetov na Strednej odbornej škole informačných technológií: a href"http://sositba.edupage.org/subjects/" rel"nofollow" http://sositba.edupage.org/ hellip /a ?školy s týmto zameraním v ČR: a href"http://www.stredniskoly.cz/search.html?string1820M01" rel"nofollow" http://www.stredniskoly.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jak dlouho trva nezprijde informacni e-mail od facebooku?

  Mam problem, nekdo se mi doslova naboural na facebook- uplne cizi holka, ktera si zmenila heslo, e-mail i jmeno meho uctu. Nahlasila jsem to primo na stranky facebooku, zadala jsem 3 duveryhodne pratele, aby mi pomohli. Mel mi prijit informacni e-mail o dalsich pokynech, ale neprisel. Mym pratelum porad neprisel kod a mne ten e-mail o dalsich pokynech, ale porad se nic nedeje. Hledala jsem dobu dodani, ale nikde jsem ji nenasla. Kdyz jsem to zkousela znovu napsalo mi to, ze uz jsem to udelala a e-mail byl jiz odeslan. Je to divne, protoze to trva uz nekolik hodin a porad nic. Mel me i navest na tu stranku na zadani kodu. Predem diky za odpoved.

  Další informace


  Informační systém ENTRY  Další informace


  Doporučíte poskytovatele internetu v Ostravě?  Další informace


  Blu-ray rekorder nebo multimedialni centrum  Další informace


  Domácí multimediální centrum  Další informace


 • Muzu si zitra (nedele) v Ostrave uredne overit podpis na plne moci? a kde?

  podle seznamu czech pointu aktualizovaneho k 1.8.2011 by to melo jit v nekterem z nakupnich center (avion - zabreh) a v tescu na ulici Sjizdna. moc prosim o jakekoli dalsi info.proc se ptam: jde o jednani ohledne dedictvi - notar mi dal 5 pracovnich dni na overeni, pricemz 5 z 5 techto dni jsem na dovolene v zahranici, zbyva mi jen zitrek (ktery jsem si chtel ponechat v zaloze, abych se poradne dobalil)Doplňuji:diky, hledam telefony. co se da delat, ceka me neplanovany vylet do ovy. Iv, nevhodne je podle me slabe slovo:) napada me spousta nepublikovatelnych privlastku. mimochodem pan mistr notar si za jednani uctuje 12 taliru:)

  Další informace


 • Bude Česká republika hrát v Ostravě na MS v hokeji 2015? A když ano, tak s kým?

  MS v hokeji 2015

  Další informace


 • Kdybych si zašel na exkurzi do nějakého dolu na černé uhlí v Ostravě, mohl bych si vzít kousek uhlí?

  Uhelné doly - Ostrava

  Další informace


  Informační technologie X elektronika - sdělovací technika?

  V budoucnu bych se chtěl živit střihem videí. Je teď správná volba jít na SŠ informační technologie, nebo na elektrotechnika - sdělovací technika?Doplňuji:filmové SŠ jsou na dojíždění na SŠ daleká záležitost , má cenu už na SŠ dojíždět přes 50km?

  Další informace


 • Proč probíhá billboardová informační kampaň „Neviditelní lidé“, když člověka nemocného schizofrenií nepoznáte?

  Proč probíhá billboardová informační kampaň „Neviditelní lidé – aneb jsou schizofrenici nebezpeční?“, když člověka nemocného schizofrenií nepoznáte? Jak je tedy destigmatizovat?Tady, hele a href"http://neviditelni-lide.cz" rel"nofollow" http://neviditelni-lide.cz /a Potřebují je mít pod kontrolou v seznamech a v případě občanských nepokojů je vhodit do studny?

  Další informace


  Kde sehnat v Ostravě krevní agar na Petriho miskách?

  Kde mohu v Ostravě sehnat krevní agar na petriho miskách ? Chtěl bych si ho pořídit na nějaké pokusy.

  Další informace


  Doporučíte dobrého zubaře v Ostravě?

  Prosím znáte dobrého zubaře v Ostravě? Nevadí mi si připlatit, hlavně, že nebude nic bolet a zuby budou v pořádku.

  Další informace