• Kde koupit kvalitní Český česnek,ne Aukro.Děkuji. - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kde koupit kvalitní Český česnek,ne Aukro.Děkuji.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Kde koupit kvalitní Český česnek,ne Aukro.Děkuji.

  • Aukro platba



    Další informace


    poradí někdo z Opavska, kam vyrazit na medvědí česnek?



    Další informace


    Aukro payu



    Další informace


  • Kde koupit kvalitní nerezové šrouby?



    Další informace


    Jde koupit něco na aukro bez ověření ?



    Další informace


  • Aukro nechce poskytnou adresu prodavajiciho



    Další informace


  • Vybavujete si cesky animovaný klip z let, mozna 1995-2000, kde letali panacci na necem nespecifikovanem?

    dekuji!

    Další informace


  • Letos se nám hodně urodil česnek, neví někdo, jak ho upravit, aby vydržel celou zimu?

    Česnek - ukládání na zimu se osvědčilo tak, že se česnek oloupe, nejlépe při namočení do vlažné vody, usuší a dá se do igelitových sáčků, asi jednu hrst do sáčku a uloží do mrazáku. Kdykoliv lze vyndat jakékoliv množství stroužků, česneku se nic nestane, když se sází na podzim , také venku v mrazu přezimuje.(Net) a href"http://konzervace.ic.cz/obsah.htm" rel"nofollow" http://konzervace.ic.cz/ hellip /a

    Další informace


    Hořký česnek

    Uvařila jsem toto jídlo:Plátky krkovičky jsem osolila,potřela česnekem,sladkým kečupem,a strouhaným sýrem.Podlila vývarem a zapekla.Jaké bylo moje překvapení,když se to nedalo jíst,protože česnek zhořknul.Nemáte někdo podobnou zkušenost s jiným jídlem?Čím to může být.Všimla jsem si že koupený česnek nebyl úplně vysušený,byl trochu vlhký,ale v jiném jídle bylo vše ok.Poraďte mi co to způsobylo.DíkyDoplňuji:Kdepak,ani to maso se nedalo jíst,bylo taky hořké,tu hořkost z česneku to maso do sebe vtáhlo.Tááková škoda.

    Další informace


    Na co použít uzený česnek?

    Uzený česnek jsem viděl v Hyprmaketu.Doplňuji:Děkuji gurmánům za rady.

    Další informace