• Kde lze nalézt youtube statistiky (nejsledovanejší video, nejobebíranější)... - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kde lze nalézt youtube statistiky (nejsledovanejší video, nejobebíranější).... Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kde lze nalézt youtube statistiky (nejsledovanejší video, nejobebíranější)...

 • Jaké dát video na youtube?  Další informace


  Jak nalézt dobrou brigádu?  Další informace


 • Jde stahnout na mobilu z YouTube video?  Další informace


 • Pomůžete mi prosím nalézt název filmu nebo seriálu (to už si nevzpomenu), který se odehrával na Disney Channelu? (popis)

  Asi 7-10 let zpět se na Disney Channelu odehrával film či seriál, kde byli nějací 2 chlapci (asi) a nějak se k nim dostane ufo. Jde po nich nějaký detektiv a ten se snaží jim to ufo vzít. Jedinou scénu, kterou si na plno vybavim, je ta, jak ti chlapci mají ukryté to černé ufo v garáži a ten detektiv na ně zazvoní a vetře se do garáže a ti kluci si myslí, že jsou v ****, ale to ufo se zneviditelní, takže jsou zachráněni. A nebylo to animované. Budu si vážit všech tipů, děkuji předem.Doplňuji už jsem to nalezl ,jmenuje se to : skyrunners (v češtině ten název nevím)

  Další informace


 • Jsou někde uvedeny statistiky, kolik % světové populace je muslimů, křesťanů, pravoslavných, nevěřících,...?

  křesťanství 33 % světové populaceislám 20 %hinduismus 13 %čínská národní náboženství 6,3 %buddhismus 5,9 %ateisté a lidé bez náboženství tvoří asi 14 % populace světadomorodá kmenová náboženství vyznává 4 % lidstvaŘíká teta Wiki. Je to z roku 2005, ale myslím, že se to moc nemění :-)

  Další informace


  Dají se někde najít statistiky, jak se mění složení obyvatelstva v USA co do rasy rok po roce?

  Něco jsem našla. Demografický profil - tabulky jsou až na konci textu. a href"http://translate.google.cz/translate?hlcs slen uhttp://www.fas.org/sgp/crs/misc/RL32701.pdf prev/search%3Fq%3Dcomposition%2Bof%2Bthe%2Bpopulation%2Bin%2Bthe%2BU.S.%26hl%3Dcs%26client%3Dfirefox-a%26hs%3Duo%26rls%3Dorg.mozilla:cs:official%26channel%3Drcs saX einYVFUbu1C4XAtQaGvYCwDg ved0CH8Q7gEwCQ" rel"nofollow" http://translate.google.cz/ hellip /a Starší přehled jen za několik roků a href"http://translate.google.cz/translate?hlcs slen uhttp://as.nyu.edu/docs/IO/1043/Pop.Comp.IESBS.2001.pdf prev/search%3Fq%3Dcomposition%2Bof%2Bthe%2Bpopulation%2Bin%2Bthe%2BU.S.%26hl%3Dcs%26client%3Dfirefox-a%26hs%3Dom%26rls%3Dorg.mozilla:cs:official%26channel%3Drcs saX eiG4VFUc76F8edtQafwIHgDw ved0CD0Q7gEwAQ" rel"nofollow" http://translate.google.cz/ hellip /a -Etnické složeníSpojené státy se stále více různorodá společnost rasově a etnicky. Zatímco celkový USA obyvatel se zvýšil o 9,8 procenta mezi lety 1980 a 1990 a podle odhadu 2,6 procenta v letech 1990 a 1992, černá populace vzrostla o 14,2 procenta, z 26,7 milionu v roce 1980 - 30,5 milionů v roce 1990 a dosáhl podle odhadů 31400000 podle 1992. Osoby hispánský původ, kteří mohou být jakékoliv rasy, se zvýšily o 53 procent, z 14,6 milionu v roce 1980 - 22,4 milionů v roce 1990 a zvýšil podle odhadu 8,4 procenta na 24,2 milionu v letech 1990 a 1992. Native americká populace, včetně Inuit (eskymák), a Aleut, také zvýšil, z 1,4 milionu v roce 1980 až 2,1 mil

  Další informace


 • Nevíte kde nalézt Jupíka?

  Zdravím, mám pro Vás velmi zvláštní otázku a předem děkuji za UŽITEČNÉ odpovědi. Pamatujete si ty doby (cca. před 5 lety) kdy existoval takový ten nápoj Jupík (vím, že v dnešní době stále existuje, ale já mám na mysli toho s těmi animovanými postavičkami Jupíka, Reseta, Camelie a Walkera)? V té samé době existoval také krátkodílný seriál na internetu o jeho dobrodružstvích, a poté byla také úžasná soutěž Jupík vs. Kloni s bezva hrou s dekodéry pod etiketou PET lahví od Jupíka. Dneska takovéhle věci úplně zmizeli, nevíte, zda-li je možné, a popřípadně kde, je najít?

  Další informace


 • sznsetup.exe -V Error nr: 2 - Systém nemůže nalézt uvedený soubor.  Další informace


  Složku Microsoftu a v ní XLive nelze nalézt  Další informace


  Nevíte, kde stáhnout písničky a obrázky, aby mi to youtube povolilo nahrát video s těma písničkama a abych neporušovala?

  Mám vytvořené video a potřebuji k němu dát hudbu, když hudbu stáhnu s internetu a vložím do videa a začnu nahrávat na youtube. Tak mi youtube hlásí, že porušuji autorská práva. Nevíte, kde stáhnout písničky a obrázky, aby mi to youtube povolilo nahrát video s těma písničkama?

  Další informace


  Jak zviditelnit video na Youtube  Další informace


  Jak zpoplatnit video na YouTube?

  Musíš mít určitý počet zhlédnutí na kanálu a pak se ti tam možnost ukáže.

  Další informace


  Jak dostanu na svůj Blog video třeba z youtube?

  U videa kliknes na sdilet a pak vložit a tam budeš mit kod ktery zkoupiruješ a vlužiš na svych strankach.Popřipadě ještě na blogu misiš při psani članku dat vložit video nebo html kon a tam to vložiš.

  Další informace


  Hledám program který umí nalézt mé zapomenuté heslo u emailu...  Další informace


 • Vraždy, vězni, statistiky...

  Dají se někde sehnat statistiky objasnění kriminálních činů v ČR? Vraždy, krádeže, kolik procent pachatelů se vypátrá? U kolika procent odsouzených se po čase prokáže jejich nevina? Kolik let si u nás pachatelé průměrně odsedí za vraždu? Kolik procent vězňů v base zemře a jaké jsou hlavní příčiny jejich úmrtí? ATD.Kde takové info seženu?

  Další informace


 • Ročně se podle statistiky lékařem ošetřených úrazů dětí ve věku 0-19 let v ČR stane kolik úrazů dětí?

  Projdi si odkaz, najdeš dostupné informace (to snad zvládneš):

  Další informace


  Jak upravovat video před youtube?

  a href"https://www.youtube.com/user/TheTeenGirlLooks" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a ten začátek a první video newíte jak to udělat?

  Další informace


  Dám vám některým takovou otázku: Jak získat zpět video uložené na Youtube které jste nenávratně smázli?

  Ale nemusíte odpovídat, očekávám že to všichni znáte. Stala se mě nemilá věc, smazal jsem na Youtube celkem úspěšné video které se mě ale nehodilo svým způsobem ke specializovanému kanálu. Poté jsem zjistil že to nemám nikde zálohované. Co teď? Jde neexistující video stáhnout ze serveru, nebo ne?Doplňuji:Skutečně jde smazané video upravovat, zřejmě zůstává na Youtube cache. A jde to i měsíc po tom. Teď jsem si to ověřil. A když jde upravovat, jde i stáhnout. Stačí k tomu něco znát.

  Další informace


 • Jsou nějaké statistiky které seřazují státy (země) podle Inteligence?

  Ráda bych věděla jestli je nějaké seřazování států podle Inteligence? Stejně jako se to seřazuje např. podle počtu obyvatel. Nějaká stránka kde to je? Hledám, ale nemůžu nic najít a docela by mě to zajímalo kde jsou lidi nejchytřejší atd.Předem děkuji za odpovědi

  Další informace


  Jak nalezt stranky o postgradualnim studiu v  Další informace