• Kde mohu sehnat potvrzení o studiu na učilišti, které už neexistuje? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kde mohu sehnat potvrzení o studiu na učilišti, které už neexistuje?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kde mohu sehnat potvrzení o studiu na učilišti, které už neexistuje?

 • Dostal někdo potvrzení o zaplacení u lékaře  Další informace


 • Kde si mohu v 15 letech sehnat peníze na notebook?  Další informace


 • Nevíte prosím, kde můžu sehnat film : Nickyho rodina? Nikde to nemůžu sehnat. Děkuju!

  Na DVD by měl pravděpodobně vyjít v říjnu.

  Další informace


  Máte radši nahrané písně ve studiu nebo živáky a proč?

  Doplňuji:Já mám rozhodně radši živáky. Vlastně se i radši podívám na živej koncert než třeba na film. Ne, že by studiovky byly špatný, ale živák je celej o atmosféře, o tom být přímo na koncertě ani nemluvě.viz Oasis - Dyou know what I mean live at GMEX nebo Muse - Showbiz live in Astoria, za to bejt přímo tam v ten rok bych vyměnila život :-D

  Další informace


  Akustická pěna, akustický molitan - co pomůže pro zlepšení akustiky ve studiu?

  Zařizuji si domácí studio a rád bych věděl - zda-li už někdo předemnou tento problém řešil + co byste mi poradili? Díky. Milan

  Další informace


 • Vhodná literatura ke studiu mezinárodního obchodu či mezinárodních vztahů/diplomacie?

  Příští rok chci začít se studiem jednoho z těchto oborů na VŠ. Znáte nějakou zajímavou literaturu, která se těchto oborů tyká? Pokud možno něco, co se neobjevuje třeba v seznamech doporučené literatury. Nějaká specialita :D Ráda bych si přečetla něco, kde bych našla informace navíc, které bych mohla při studiu využít.

  Další informace


 • Kde sehnat efekty k Pinnacle Studiu zdarma?

  Mám Pinnacle Studio 16 a přijde mi, že oproti předchozím verzím se tu daleko míň efektů. Neznáte někdo stránku, kde by se daly sehnat efekty (na úpravu barev a něco na způsob Red Giant Knoll Light Factory) zdarma? Díky.

  Další informace


 • Výživné a vyhazov z domu při studiu a práci. Mají právo mě vyhodit?

  Dobrý den, jsem student denního studia na soukromé škole a zároveň do toho mám práci na HPP, chodím jen noční a mzda činní okolo 10000 měsíčně. Rodiče mě chtějí vyhodit z domu, že se o sebe dokážu postarat. Ale já si to nemyslím, protože školné je za rok přes 40000. Přispívám jím na základní potřeby. Mají právo mě vyhodit? Když jsem nedokončil přípravu na své budoucí povolání? Řadím se mezi kategorii nezaopatřených dětí?Vydělávám si jen na studium. Ale to rodiče nezajímá. Existuje nějaký zákon abych jim mohl utnout tipec do doby než dostuduji? A kdybych bydlel sám a studoval a pracoval. Musí na mě platit výživné?

  Další informace


  Je spravedlivé, že odsouzení ve městě, kde žiji, mají vyšší hodinovou mzdu než učni na středním odborném učilišti?

  Dozvěděl jsem se, že lidé, kteří spáchali trestný čin, za který byli odsouzeni nepodmíněně, mají mzdu ve výši 35 Kč na hodinu. Naproti tomu já, Tomáš a Katka bereme jen 10 Kč na hodinu a ještě k tomu jsou nám propláceny jen dvě hodiny za den (poznámka: Pracujeme každý druhý týden sedm hodin denně). Navíc my tři už máme jednu školu zasebou (poznámka: Nemluvím o ZŠ.).DODATEK: Ti odsouzení pracují jako dělníci, zatímco my tři jako prodavači a ti vězni vydělávají tři a půl krát více než my.

  Další informace


  Bývalý zaměstnavatel mě odmítá vydat potvrzení o pravydelném školení řidičů z povolání.

  Dobrý den,rád bych zjistil jestli je možné se podle nějakého zákona bránit proti tomu když mě bývalí zaměstnavatel odmítá vydat potvrzení o pravidelném proškolení řidičů z povolání.Díky Jarda

  Další informace


 • Můžu podat odvolání proti nepřijetí ke studiu na gymnáziu na dvě školy ???

  Přihlásil jsem se totiž na Gymnázium LP a Gymnázium Plzeň a ani na jedno mě nepřijali, avšak byl jsem těsně pod 30 a to u obou. Jsem pevně odhodlán odejít ze ZŠ a jsem si prakticky jistý, že aspoň na LP (byl jsem 37.) bych dal, ale více chci na Gymnázium Plzeň (41.). Takže můžu podat odvolání na obojí ???

  Další informace


 • Zůstane mi sirotčí důchod při dálkovém studiu?

  Při dálkovém studiu na SŠ a s tím, že budu mít brigádu.Mám pocit, že při hlavním pracovním poměru se sirotčí automaticky ruší, ale při brigádě se ponechává, ale co když mám k té brigádě i dálkové studium (mám pocit, že je to tam podle zákona nějak omezené nebo co - fakt nevím nevyznám se v tom...)?Prosím poraďte, za případné odpovědi mnohokrát děkuju!

  Další informace


  Potvrzeni o studiu  Další informace


  Potrvrzení o studiu

  Mám takový dotaz.Od 2.září nastoupím na sš a nevím jestli je možné požádat už ted o potvrzení o studiu(pro založení studentského účtu)nebo až toho nastupujícího dne.Moc tomu nerozumím.Prosím poradte.

  Další informace


  Muzu se na uradech napsat jako student, kdyz jsem na kombinovanem studiu (dalkovem)?

  Člověk při dálkovém / kombinovaném studiu už nemá status studenta, ten platí jen pro prezenční studium.Kdysi se s tím chtělo nějak čachrovat, že kombinované a dálkové není to samé a že při kombinovaném je status studenta a u dálkového ne, ale přešlo se na to, že je to to samé, jen si to školy jinak pojmenovávají.

  Další informace


  Kde mohu sehnat potvrzení o studiu na učilišti, které už neexistuje?

  Dokumentace zrušených institucí jsou uloženy buď u jejich právního nástupce nebo v okresním archivu. Najdi si tam třídní výkazy, okopíruj, snad ti to uznají.

  Další informace


  Jaký HUMANITNÍ obor zvolit ke studiu na VŠ v Praze?

  Půjdu teď do 4.ročníku na gymnázium, takže se musím rozhodnout, na jakou půjdu VŠ. Nejsem věděcký ani matematický typ, baví mě jazyky (hlavně angličtina). Moc bych chtěla do Prahy a stačilo by mi zatím bakalářské studium,pak bych viděla, co dál. Pokud máte někdo zkušenosti s nějakou VŠ a podělíte se o ně se mnou, budu vám vděčná :)

  Další informace


  Jak si vydělat při studiu?

  Chtěl bych se zeptat jestli by někdo neporadil jak si vydělat pár set za měsíc? Nějaká brigáda, pěstování zeleniny, koupit les, rybník- na to ale nemám. Prostě něco pro začátek. Doma se docela nudím a nechce se mi trávit hodiny s kamarády nebo na PC, radši bych si něco vydělal, ale nevím jak.

  Další informace


  Jak probíhá práce v grafickém studiu?

  Zítra mám nastoupit na zkoušku do jednoho grafického studia, jako webdesignér. Do teď jsem dělal webdesign, jako vedlejší činnost na živnost, takže nevím, jak to probíhá ve studiu. Jak vypadá náplň dne, jaké nároky mají a jaké rozdíly jsou mezi práci na ŽL a v grafickém studiu (teď nemyslím, že pracuju pod někým), třeba jestli jsou v grafickém studiu obecně nejakě zaběhnuté zvyky nebo postupy atd. Otázka spíš pro grafiky, co dělají ve studiu.DOPLŇUJI:Nechci kontrétní odpověď/řešení. Spíš zkušenosti ostatních, je mi jasné, že v každém studiu to bude jiné, ale chci vědět obecně zkušenosti lidí, co ve studiu pracujíracovali.

  Další informace


  Dobrý den, nevíte, když potřebuji na SŠ potvrzení, co mi tam bude dělat doktor? Očkovat, odebírat krev? Díky za odpověď

  Většinou jen koukne do karty a vydá rozhodnutí.Pokud si zdravý, tak to bude rychlovka, někdy chce moč nebo krev, ale to jen pokud si u něj dlouho nebyl.

  Další informace