• Kde se koná MS 2010 ve fotbale? a) Jihoafrická republika b) Brazílie c) Španělsko dekuji moc - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kde se koná MS 2010 ve fotbale? a) Jihoafrická republika b) Brazílie c) Španělsko dekuji moc. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kde se koná MS 2010 ve fotbale? a) Jihoafrická republika b) Brazílie c) Španělsko dekuji moc

 • ME ve fotbale a Snickers  Další informace


  Kdy přesně se Česká republika stala vyspělým Západem?  Další informace


  Kdo znáte německo-rakouský televizní seriál Medicopter 117, má i Česká republika podobnou leteckou záchrannou službu ?  Další informace


 • Jak je možné, že Čínská lid. republika má 1 379 302 771 obyvatel s cca stejnou rozlohou jako USA a Kanada 9 596 960 km?  Další informace


 • Španělsko, Polsko nebo Rusko? Kam spějeme? (Pro prognostiky amatéry):  Další informace


 • v jaký čas se koná svatá zpověď? A jsou časy ve všech regionech stejné? Děkuji za odpověď

  Zpravidla je umožněna svátost smíření (svatá zpověď) před bohoslužbami. Při bohoslužbách se většinou lze domluvit na termínu mimo tuto domu, někdy může kněz dojít i do domácnosti, pokud se chce vyzpovídat nepohyblivá osoba. Vše je na dohodě i začátky bohoslužeb jsou různé (např.půlnoční mše začíná paradoxně někde třeba ve 21hod.) . Každá farnost má jiné termíny (někdy bývá bohoslužbai v sobotní podvečer s nědělní platností nebo v podvečer před církevním svátkem). Rozhodně tedy nejsou časy stejné ani v rámci jedné farnosti (kněz objíždí a slouží nedělní mši v několika obcích svojí farnosti) natož v regionech.Když je třeba, i neděle se zařídí v sobotu!

  Další informace


  Proč vstoupila Brazílie do 1. světové války?

  Ze stejného důvodu jako třeba Američané, Australané, Kanaďané a další.

  Další informace


  Jaký používá Česká Republika kalendář? od kdy se datuje?

  V odkazu najdete vyčerpávající odpověď Hanulky11.

  Další informace


  Co je autonomní republika?

  Autonomní republika je územně správní celek s vlastní ústavou, prezidentem, parlamentem, státními symboly a znaky. Není to však plnohodnotně nezávislá republika (není subjektem mezinárodního práva) a je politicky podřízena centrální vládě státu, na jehož území se nachází. O svých vnitřních záležitostech však rozhoduje většinou sama bez zásahů nadřazených celků. Má právo na určení úředních jazyků a vydávat vlastní zákony.

  Další informace


 • Moc prosím o radu s problémem rundll.exe, předem moc děkuji.  Další informace


 • Kdo platí soudní výlohy, když se koná soud, jehož cílem je omezení způsobilosti k právním úkonům určité osoby?

  O tom kdo platí soudní výlohy může rozhodnout pouze soud. Okolnosti zvažuje u každého případu zvlášť.

  Další informace


  Jak se česká republika revanžuje člověku, kterého neprávem věznila?

  Kolik u nás dělá průměr na odškodnění nevinného člověka za odsedění jednoho roku? Je to někde spočítáno? A kolik takových lidí vůbec u nás máme/bylo?

  Další informace


 • Čemu se ve fotbale nebo hokeji říká kotel?

  Kotel – slangový výraz pro celý sportovní stadion obsazený vášnivými diváky, nebo pro tu část stadionu, na níž se soustřeďují věrní fanoušci některého z obou týmů. :-))Wiki

  Další informace


  Proč se ve fotbale říká záložníkům záložníci, když jsou to v podstatě motory týmu a ne nějaká záloha?

  Nebylo by lepší spíše používat termín středopolař, který vychází z anglického midfielder?

  Další informace


  Má se ve fotbale zavést videorozhodčí?Není už ten sport dneska přetechnizovaný?

  Fotbal jsem jako mladá hrála a pořád ho dost sleduji a jsem jednoznačně pro. Alespoň na mezinárodní úrovni.

  Další informace


  Je platný gól ve fotbale v tomto případě?

  Hráč kopne do soupeřovi branky míč.Brankář je shodou okolností ne před bránou, ale v bráně za brankovou čarou.Míč, který kopl hráč se od brankáře za čárou odrazí (v tuto chvíli by se mělo jednat o gól).Hráč nebo druhý hráč chytne odražený míč od branáře a znovu jej kopne do brány.Jedná se o jeden gól, nebo o dva góly?

  Další informace


  Fandili jste ve fotbale Viktorii Plzeň?

  Máme tu další titul.Díky za komentáře. a href"https://www.youtube.com/watch?v_xglMAgp9jw" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace


  Existujou ve fotbale taky antifankluby?

  Jako jsou fankluby, který maj svý oblíbený týmy a těm fanděj, tak něco opačného charakteru, seskupení lidí který fanděj tomu aby třeba Sparta prohrála, a pokaždý když se tak stane, tak to slavěj jako vítězství?

  Další informace


  Co vy,a včerejší zázrak ve fotbale?!

  Ani né tak zázrak jako náhoda :) Měli jsme nejlehčí skupinu a měli sme co dělat abysme vůbec postoupili. Nějak nerozumím tomu proč jsou z toho všichni tak nadšený, výkon to nebyl zrovna přesvědčivej...Že sme 2x vyhráli? Dyť to bylo vo 1 pitomej gól.Že sme skončili ve skupině první? Kucí fotbalisti maj nějak móc velký sebevědomí, protože stačilo aby to v tej 90. minutě pustili a skončili sme poslední :)))Jeden gól rozhodoval o tom jestli skončíme první nebo poslední, takže asi takhle.Ironie že Rusáci, jako jediný v tabulce měli kladný skore a jedou domu :)A děkovat bohu za Rosickýho....že si vykurvil tu achilovku a nemoch hrát.

  Další informace


 • Jak by vypadala a jak by fungovala Česká republika?

  Jak by vypadala a na jakém principu by fungovala Česká republika, kdyby po kapitalismu byl nastolen sociální racionalismus nebo pouze racionalismus? Jak by to bylo s vládou a obyvateli ČR?

  Další informace