• Kde se nachází Masada ? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kde se nachází Masada ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Kde se nachází Masada ?

  • Uhádnete,kde se nachází tento most?



    Další informace


    Jaký/který je váš oblíbený hudební klub? Ve kterém městě se nachází?



    Další informace


    Kde se nachází smetiště dějin?



    Další informace


  • Věděl by někdo kde se nachází evropská Niagara?



    Další informace


    Kde se to nachází?



    Další informace


  • Kde nejdál na severu se nachází vinice ?

    Jsou třeba ješte v Polsku nebo Anglii nebo stačí pěstovat nejakou odolnější odrůdu ? Je dobrej nápad založit si vlastní vinici bude na to odbyt ? Co jsem koukal na sudy , sadbu atd je docela dost velká investice . Na kolik haktarů by se to minimálně vyplatilo ? Nebo nějaké další rady ?Doplňuji:Jeste taková otázka bokem kolik by byla cena vína za např 0,7 l nebo za litr vína z takový sadby vína musí tu nenu někdo určit ? A kde se berou takový ty odpadní vína za 30 ,- ve velkoobchodech ? Nebo kolik stojí bežný víno z Moravy pokud nekdo kupoval ?

    Další informace


  • Kde se nachází restaurace kde Bohuš odpovídal číšníkovi: „Ty první světová skupino, to by ses musel ináč chovat atd...?

    Nevíte jak se restaurace jmenuje a kde se nachází? Ještě existuje? By mě dostalo kdyby tam ještě obsluhoval ten samý číšník co ve filmu.Viz:Bohuš: „Ještě říkal, že sifon dává ke kafe, tož já schválně kvůli sifonu si dávám kafe, abych dostal sifon a nedostanu nic. Tak kdo je tady potom hňup?”Číšník: „Tak a dost. Co si to o sobě vlastně myslíte?! My jsme tady první cenová skupina!“Bohuš: „Ty první světová skupino, to by ses musel ináč chovat, jináč tady obrácať člověče… Tám mává jak na prvního Mája, chce zaplatit, ani si ho nevšimneš člověče.”Bohuš: „Úbrůsky nevymění, špinavé… Nechá, hotové no, vyřízené. Se tady plůží jak nějaká lemra člověče, ty skupino!”Bohuš: „Cigána nepustíš, černoch ti nevadí. Víš kolik může mět peněz takovej cigán, tý. Hoši nic ve zlém, to není proti vám, ja nesu žádnej rasista. Pro mě cigán jak černoch, lidi jsou lidi, to je jasné.”Číšník: „Neznáte mapu pane. Já můžo odejít kdykoliv, kdykoliv!”Bohuš: „Tuž běž, bež, bež. Val, val. A už se nevracaj, takový lidi já tady nepotřebuju.”Číšník: „Nová doba, host vyhazuje vrchního!”

    Další informace


  • Kde se nachází kresba androgyna Leonarda da Vinciho?

    Da Vinci- androgyn.Nepřehlédl jsem kat. umění?

    Další informace


  • Kde přesně se nachází divadlo Jiřího Grossmanna?

    Na Václavském Náměstí, ovšem změnilo nájemce a a nese nový název Divadlo Palace Praha.

    Další informace


    Nachází se někde v Liberci bytové domy postavené ve stylu socialistického realismu? Pokud ano, kde přesně?



    Další informace