• Kde studovat geologii? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kde studovat geologii?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kde studovat geologii?

 • Co studovat?  Další informace


 • Jak poznám, kde jsou ve zdi dráty vod elektriky a kde můžu vrtat a kde ne?  Další informace


 • Pomůžete mi, prosím, najít foto Niagarských vodopádů, kde by bylo jasně vidět, kde byly Niagary dříve a kde dnes?  Další informace


 • Dcera v loni ukončila po 1ročníku studium na VŠ.Byla na ÚP,měla příležitostné brigády,nyní chce znova studovat.Má nárok

  opět na výživné,které bylo soudem zrušeno?

  Další informace


 • Studovat medicínu tady nebo v..

  ..zahraničí? Co je lepší? Když ji vystuduji zde a pak pojedu do zahraničí už s titulem nebo, když vycestuji hned po střední??

  Další informace


  Můžou studovat v Č.B. požární ochranu i ženy?

  Prosím o odpověď, děkuji :)

  Další informace


  Mám maturitu a chci studovat jiný obor ale také s maturitou jak potom studium probíhá a jde to vůbec?

  Mám zahradnickou školu s maturitou z českého a německého jazyka chci jít na veterinární školu ale jak potom funguje studium ?

  Další informace


  Myslíte, že má kovářské řemeslo budoucnost? Má vůbec cenu jít to studovat?

  Přijali mě na SUPŠ Turnov (umělecké kovářství), ale nevím jestli tento obor má budoucnost. Jaký je váš názor? Děkuji za odpovědi.

  Další informace


  Mohu studovat Mediální studia na UK, ačkoli bydlím v Praze?

  Tento obor mě velmi zaujal, ale studium je kombinované, tudíž zaměřené na mimopražské nebo někoho, kdo v tomto oboru již pracuje. Mohu se tam přihlásit i já, přestože bydlím v Praze a (zatím) žádnou takovou profesi nemám?Děkuji za odpověď.

  Další informace


  Lze studovat více vysokých škol najednou?

  Řekla bych, že lze. Ale zkoušet to nebudu, praskla by mi hlava. :-D

  Další informace


  Lze studovat vysokou a střední/učiliště zároveň???

  podle toho, zda už máte jednu střední za sebou. Pokud ano, asi to nebude problém, vzhledem k tomu, že se najdou šílenci, kteří studují dvě až tři VŠ současně

  Další informace


  Když chci studovat v zahraničí na 4 roky, tak potřebuji vízum, že?

  Záleží kde v zahraničí. V rámci EU neni vízum myslím potřeba.

  Další informace


  Kde studovat diplomovaná všeobecná sestra kombinované studium?

  Poradíte mi někdo, kde v Praze studovat dálkově - kombinované studium, ráda bych porodní asistentku, ale ta lze snad jen jako denní studium, tak všeobecnou sestru když dětská je již dávno zrušená??

  Další informace


  Kde mohu studovat obor sálová sestra, instrumentářka?

  studium, instrumentářka, sálová sestra

  Další informace


  Kam bych měl jít studovat farmacii?

  Dobrý den, chtěl bych chtěl zkoumat a vymýšlet nové léky nebo třeba i pracovat s jedy někdy v laboratoři. Na jaký obor VŠ bych měl jít? Nechci prodávat léky v lékárně. Je mnoho oborů např. farmakologii a toxikologie na UK ale všechny jsou jako doktorské studium. Tam bych šel ale nevím co před tím. Všeobecné lékařství? Můžete zmínit i název univerzit a názory na ně. Děkuji za odpovědi :)Byl bych rád za normální odpovědi... Ne za blbé kecy ) od osoby, která si na internetu musí dokazovat své znalosti z dějepisu, které se učí na ZŠ :)

  Další informace


  Je možné studovat VŠ v zahraničí, nepocházíte-li z bohaté rodiny?

  Studuji stredni skolu 4. rocnik Gymplu. Nepochazim z nejak bohate nebo movite rodiny, spise naopak. Mou otazkou je zda je vubec mozne studovat VS v zahranici. Vim o vejskach v EU, kde se neplati skolne, kde je mozne si po case najit praci. Ale, kde vzit penize na cestu tam a jak tech par mesicu tam prezit? Vsude je napsano - studuj v zahranici, ale prijde mi, ze si to muzou dovolit lide, co penize maji a pochazeji z rodiny, ktera zrovna neni nijak chuda ani prumerna.Jak to tedy ve skutecnosti je? Nejake zkusenosti?Predem dekuji

  Další informace


  Jak studovat obor fyzioterapeut  Další informace


  Jak nejlépe bych se v mém případě měla zachovat, kdybych chtěla studovat na vysoké škole obor psychologie?

  Zdravím.Studuji na obchodní akademii a zde bohužel žádné předměty týkající se psychologie skoro nemáme. Přesto mě tento obor (psychologie) zaujal a jsem si téměř jistá, že bych v budoucnu v práci psychologa našla větší zalíbení, než kdybych pracovala jako ekonom. Vím, že z gymplu by cesta byla jednodušší, ale na to je už poněkud pozdě...Poraďte, prosím, jakou cestou bych se podle vás měla vydat? Existuje řešení?A co v případě, že bych se místo psychologie chtěla vydat na studium psychiatrie?

  Další informace


  Dobrý den chtěla jsem se zeptat zda je možnost v Praze studovat sálovou sestru,a kdyžtak na jaké škole?

  moc děkuji za odpověď Klára

  Další informace


  Chci dálkově studovat na VOŠ.Bude mi toto vzdělání k něčemu?Názory se různí.Je mi už přes 35 let.Díky

  Toť otázka.Na ni se nedá jednoznačně odpovědět. Kde pracujete? Chybí Vám další kvalifikace pro výkon tohoto povolání? Nebo chcete studovat jen ze zájmu apod.? Věk nehraje roli. Systém celoživotního vzdělávání...

  Další informace