• Kde studovat historii? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kde studovat historii?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kde studovat historii?

 • Poslane sms z me ip, kde najdu historii?

  Prosim? Nechapu otazku: z IP jako z IP adresy? Pokud ano, tak nechapu, co tim myslite.Pokud IP iPhone, pak normalne Zpravy - a mate tam jak dorucene, tak odeslane pohromade jen si vyberte cloveka, kteremu jste psal/a.

  Další informace


  Jak a kde získám informace o historii svého příjmení

  Zdravím Vás! Potřebuji najít informace o svém příjmení, nevím ani kde začít, a jak hledat. Takže pokud mi s tím pomůžete budu moc rád. Moje příjmení je Kortan a jediné co se mi tak nějak podařilo vypátat je že se toto příjmení dost často oběvuje v Turecku, a někdy ho i používají jako křestní jméno. Taky vím že v jednom obuvnickém závodě ještě za minulého režimu používali lepidlo Kortan 1. ale snad v tom nebude žádná souvislost. Díky za pomoc!

  Další informace


 • Musím platit výživné, když syn opustil VŠ, soustavné studium a začal po 4 letech studovat dálkově?

  Ze 4. ročníku přešel do 1. dálkového.

  Další informace


  Dobrý den. Je možné prezenčně studovat na dvou fakultách zároveň? Nebo je tam nějaké omezení? Děkuji za odpoveď.

  Proč ne, znám takových lidí spoustu, spíše záleží na tom, jestli budete stíhat a zda se vám nebudou křížit přednášky z jednoho a z druhého oboru. A to jde vyřešit tak, že jeden obor budete studovat prezenčně, druhý dálkově.

  Další informace


 • Neví někdo ve kterých městech se dá studovat na průvodčího?

  dobrý den neví někdo ve kterých městech se dá studovat na průvodčího děkuji za odpovědi

  Další informace


  Má cenu studovat předškolní pedagogiku,když nemám hudební sluch?

  Pokud máš cit pro děti a zájem s nimi pracovat, tak ano. Na zpěvu svět nestojí, můžeš být dobrá třeba na pohyb, na praktické dovednosti apod.A hudební ruch - základ se nechá nacvičit.No co tedy zkusit pedagogiku volnočasovou apod. Skoro bych řekl, že je tam větší šance na uplatnění na trhu práce.

  Další informace


  Má cenu registrovat se na úřadu práce jen kvůli zdravotnímu pojištění do doby, než začnu znovu studovat?

  Zdravím,minul jsem se v oboru na VŠ chci zkusit jinou VŠ ale na tu jsou přijímačky až v červnu, mezitím právě nevím co je nejlepší způsob jak si zajistit zdravotní pojištění. Platit si ho sám ? Registrovat se na úřadu práce ? A co po mě pak bude ÚP chtít ? Nebo jaké jsou ještě další možnosti jak si zdrávko zajistit, do doby než opět získám statut studenta ? A vůbec cenu chodit na ÚP jen kvůli zdrávku, když si ale práci shánět nechci a chci dále studovat ?Potřebuji seriózní radu, klidně mi piště i rozsáhle do zpráv kdo má zkušenosti, Díky moc.

  Další informace


  Mohli byste poradit nějakou střední grafickou školu v Praze, kterou lze studovat dálkově?

  Podívej se do odkazu. Je v něm přehled všech středních škol v Praze s dálk. studiem.

  Další informace


  Lze na některé VŠ studovat specializaci v pedagogice kombinovanou formou?

  Případně máte někdo zkušenosti s individuálním plánem na některé fakultě v oboru specializace v pedagogice? Díky

  Další informace


  Kdybych chtěl studovat vysokou školu, potřeboval bych lékařské potvrzení. Jaké by mohla mít moje doktorka námitky ?

  honza19hk: Tak to pozor - u přihlášky na VŠ je potřeba razítko od lékaře. Zamítnout by ti to mohla např. z důvodu, že nezvládáš stresové situace - zkouškové období je velmi stresujíí. Taky záleží na konkrétním oboru - např. když trpíš fobií z vody a chtěl bys jít na obor záchranáře důvodů může být stpousta.....Na pedagogických oborech nesmíš mít vadu řeči.Ale taky záleží, jak se k takovýmto potížím postavíš a domluvíš slékařem. Např. znám několik lidí, kteří mají alergii na pyl a přesto šli studovat botaniku :o)

  Další informace


  Kde studovat pivovarnictví, na VŠ?

  VŠCHT a href"http://old.vscht.cz/kch/studiumbud.html" rel"nofollow" http://old.vscht.cz/ hellip /a SŠ uvedena v článku od Č. Modrý : a href"http://www.podskalska.cz/" rel"nofollow" http://www.podskalska.cz/ /a článek o studiu na ní a href"http:/ivnirecenze.cz/16428-jak-se-studuje-na-podskalske" rel"nofollow" http:/ivnirecenze.cz/ hellip /a

  Další informace


  Kde nejlépe studovat?A jak je to s přestupem?

  Dobrý den,Má otázka zní:mám velmi rád jazyky,studuji němčinu,angličtinu a ruštinu a zároveň mě láká práce v letectví. Letos jsem dochodil prvák na gymplu a nějak cítím že to není úplně ono.Nemáte nějaký nápad kde by se toto dalo zkombinovat?Další otázka:když bych se teď na konci prázdnin rozhodl,že chci přestoupit na jiný gympl popř.školu,jak by to bylo s přestupem. Pokud by to nebyl gympl,pravděpodobně bych opakoval ročník,že?Děkuji za rady

  Další informace


  Je možné studovat střední školu v zahraničí ??

  Chtěly bychom s kamarádkou jet studovat střední školu do USA nebo Kanady. Tak bychom se chtěly zeptat jestli musíme studovat třeba jeden rok v česku a pak přejít do Ameriky(nebo Kanady) nebo jestli se dá jít rovnou ze základní školy ?? A po případě nějaké dobré školy :) Děkuji

  Další informace


  Jakou má historii výroba hedvábí? Kde a z čeho se tkalo?

  V souvislosti s vloženým dotazem na bource morušového mě napadla tato otázka.

  Další informace


  Jak často budu opravdu muset být ve škole, když chci studovat formou kombinovaného (dálkového) studia?

  Myslím to tak, kolik hodin týdně/měsíčně tam opravdu budu muset strávit...?

  Další informace


  Dobrý den, chci jít na zdravotní lyceum. Pak bych chtěl studovat medicínu myslíte, že mám velkou šanci se tam dostat neb

  Doplňuji:nebo je lepší jít na gymnázium.

  Další informace


  Co studovat, jsem-li spíše humanitně zaměřen? Pokud historii, kde je možné se uplatnit?

  Pomalu se blíží výběr vysoké školy a já se rozhoduji, co vybrat. Každopádně chci něco humanitně zaměřeného. Ne že bych chtěl lacině diplom, ale na matiku jsem prostě levý. Velice rád bych se věnoval historii nebo jazykům, ale nevím, jestli bych se s tímhle uplatnil. Taky jsem přemýšlel o právech, s těmi se dá uplatnit prakticky všude, ale nevím, jestli by mě to bavilo tak jako historie nebo jazyky. Přemýšlel jsem o dvouoborovém studiu historie a hudební teorie, nebo anglický + španělský (francouzský) jazyk. Co byste poradili? Co by případně mohl takový historik dělat?Díky za odpovědi.

  Další informace


  Chtěla bych v budoucnu být kriminalistkou. Jaké školy mám studovat?

  Chystám se jít na Bezpečnostně právní akademii v Ostravě, obor Bezpečnostně právní činnost. Je to dobrý nápad?

  Další informace


  Chci studovat učitele literatury... která škola?

  Seznam škol a obory, které vyučí je na a href"http://www.infoabsolvent.cz" rel"nofollow" www.infoabsolvent.cz /a

  Další informace


  Ahoj, da se u nas studovat prekladatelstvi cestina - nemcina i v jine forme studia, nez je prezencni? Mockrat dekuji!!

  Ahoj,obávám se, že ne. Taky jsem kdysi chtěla studovat cizí jazyk, ale dálkově jsem nic nenašla. A když jo, tak to stejně bylo tak, žes tam musela třeba 2x - 3x týdně jet. Tím pak to dálkové studium (hlavně pokud potřebuješ pracovat) postrádá smysl...

  Další informace