• Kde studovat, kdyz chci být servírkou v nějaké vrcholové restauraci? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kde studovat, kdyz chci být servírkou v nějaké vrcholové restauraci?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kde studovat, kdyz chci být servírkou v nějaké vrcholové restauraci?

 • Srandovní jména obchodů,restaurací atd  Další informace


  Máte ve své oblíbené hospodě či restauraci stůl rýpáků?!  Další informace


 • Koureni e-cigarety v restauraci  Další informace


 • Jaká jsou pravidla provozní doby předzahrádek u restaurací, barů apod?

  Je jaksi všeobecně vžité, že noční klid je mezi 22:00 hodinou večerní a 6:00 hodinou ranní. Po tuto dobu se předpokládá utišení veškerých domácích spotřebičů, zastavení práce na vedlejší stavbě a klid pro spánek.Přesné časové vymezení doby nočního klidu naleznete tuším v § 34 zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví. Podle tohoto ustanovení se noční dobou rozumí doba mezi 22.00 a 6.00 hodinou, a to pro účely kontroly dodržení povinností v ochraně před hlukem a vibracemi. V souvisejících ustanoveních zákona o ochraně veřejného zdraví jsou upraveny maximální přípustné limity hluku a vibrací a způsob jejich měření (viz. Ochrana před hlukem).Současná česká právní úprava umožňuje, aby si samy obce v rámci samostatné působnosti upravily vyhláškou např. konec veřejné produkce hudby apod.Ustanovení § 96 zákona o ochraně zdraví se pokouší řešit problém narušování nočního klidu a dává obcím možnost nařídit pro území obce nebo jeho část k ochraně před hlukem a vibracemi konec veřejné produkce hudby, provozní doby hostinských provozoven, heren a obdobných provozoven služeb, pokud jejich produkcí nebo provozem dochází k neúměrnému obtěžování občanů.

  Další informace


  Jak bude finanční úřad koukat na výrazné zvýšení tržeb u některých restaurací po zavedení elektronické evidence tržeb?  Další informace


 • Proč se v restauraci nesmí jíst donešené jídlo?

  Já chápu že je to kšeft a majitel chce trhnout ale přece když si dám v restauraci na oběd třeba svíčkovou a budu k tomu chtít např. pivo Plzeň a oni ho tam nebudou mít tak proč bych si ho nemohl donést s sebou? Stejně jim udělám útratu.Doplňuji:Drap: Já neříkám aby si nosily všechno, týkalo by se to jen třeba pití.

  Další informace


  Poradi někdo restauraci v Bavorském Zwieselu?

  Děkuji.

  Další informace


  Máte ve svém okolí restauraci, kterou ocenil šéf Pohlreich? Byla vidět změna?

  Ano, přímo v našem městě - Jihlava - restaurace dostala hvězdičku a asi po půl roce ukončila provoz :-D

  Další informace


  Jakou restauraci v Brně byste doporučovali jako vhodné místo na oslavu promoce? Nemělo by to být nic vyloženě drahého

  Takovou, která by byla lehce dostupná všem pozvaným, měla příjemné a oddělené posezení, s příjemným personálem, s kuchyní a nebyla příliš drahá.Tu bych si vybral já. Ovšem které to jsou a kde, na to se neptáš -)

  Další informace


  Co mám zvolit za restauraci? Vietnam nebo Čínu?

  Co byste z těchto volili vy? Vnímáte rozdíl?

  Další informace


 • Navštívili jste někdy v zahraničí českou restauraci? Pokud ano, kde a co jste si objednali?

  Dekuji

  Další informace


 • Poznáte kofolu koupenou v lahvi od točené, jak vám ji připraví v restauraci?

  V hospodě ji neudělají, ale načepují.Poznám, sudová má trochu jinou (lepší)chuť než z plastu.Kdyby se kofola prodávala ve skleněnélahvi, dala bych přednost lahvové.

  Další informace


 • dobrý den, kde je možné ve zlínském kraji studovat učitelské minimum? předem dekuji za odpověd

  Aktuální přehled DPS pro rok 2012/2013 na Jobs.czweb. fhs. utb. cz/cs/docs/DPS_2010_2011. pdfZkuste se zeptat přímo na fakultě ve Zlíně.. a href"http://web.utb.cz/?id0_0_23 langcs type0" rel"nofollow" http://web.utb.cz/ hellip /a

  Další informace


  Zajímalo by mně jaký typ školy bych mohla dál studovat když jsem vyučena jen v oboru kuchařské práce bez maturity.

  CHtěla bych se dál vzdělávat ale je tu i fakt že jsem ze zvláštní školy a před pár lety to bylo tak že když se chtěl někdo dál vzdělávat tak musel nejdřív ještě chodit do 9.třídy i když jí mněl zasebou.Nevím jestli to tak stále je nebo jsou jiné další podmínky a o jaký typ škol bych se mněla zajímat,myslím dálkové studium.Děkuji.

  Další informace


  Proč je dobré studovat na gymnázium, když potom nemáš žádné zaměření?

  Proč studovat gymnázium?

  Další informace


  Na jakou stredni skolu musim jit, kdyz chci studovat hudbu? (hrani na kytaru)

  Konzervatoř

  Další informace


  Kde studovat, pokud mě baví vytvářet různé sešity a knížky?

  Poraďte mi prosím na jakou mám jít střední školu, pokud mě baví dělat různé pracovní sešity, cvičení a úkoly. Myslím třeba sešity do školy nebo klidně i učebnice. Moc děkuji za všechny odpovědi. )

  Další informace


  Kde studovat obor fyzioterapeut  Další informace


  Chci studovat vererinu. na jakou školu jít ???

  Ahoj všichni chtěla bych studovat veterinu. Ted pujdu do osmé třídy. Chci se zeptat na jakou střední školu bych teda měla jít. Je lepší jít na gympl a pak na vysokou do Brna, nebo na SOŠ do Hradce Králové a potom do Brna ??? Jsem z toho celá zmatená. Pokud máte zkušenosti tak budu ráda za každý nápad návrh a radu. Jinak učení mi nedělá problém. dekuji všem

  Další informace


 • Co soudíte o nabídce dětských jídel ve většině českých restaurací?

  Zažila jsem řízek, který hodně zhusta opepřili..takový ten se zapečenou šunkou a sýrem...mladší sestra si to dala...bylo jí pět a do té restaurace jsme už nikdy nešli, číšník nehnul brvou, když mu to máma řekla, že dali do dětského jídla tolik pepře...to byla asi naše nejhorší zkušenost, jinak to docela šlo, ale mohlo by to být ještě lepší...

  Další informace