• Kde studovat matematiku? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kde studovat matematiku?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kde studovat matematiku?

 • Co přesně bych měla jít studovat (myslím i střední školu), abych mohla cestovat?  Další informace


 • Věděli jste, že rostliny používají matematiku?

  Mechanizmy v liste v noci odmerajú množstvo škrobu a odhadnú, koľko času zostáva do svitania. Túto informáciu získajú z akýchsi vnútorných hodín, ktoré má aj človek. Množstvo škrobu je potom vydelia zostávajúcim časom. Tak sa nastaví správna rýchlosť spotreby a na úsvite je 95 percent škrobu vyčerpaných. a href"http://tech.sme.sk/c/6847447/rastliny-sa-v-noci-venuju-matematike.html" rel"nofollow" http://tech.sme.sk/ hellip /a

  Další informace


 • Máte rádi matematiku?

  Včera tady bylo dost dusno, proto něco na odlehčení.Matematika je velmi zajímavá věda. Tak třeba moje telefonní číslo dělím rokem svého narození, k tomu připočtu letošní letopočet, odečtu stáří své tchyně a dostanu číslo svých bot.Je to tak?

  Další informace


 • Proč chtějí v dnešní době všichni studovat vysoké školy?

  PROČ? Proč lidí, kteří jsou evidentně slabí a před 20 rokama by šli na učňák, vyučit se zedníkem, automechanikem, švadlenou atd. dnes chodí na vysoké školy. Co bude za pár let až budou všichni minimálně Bakaláři a ručičky budou nosit dozadu...kdo pak postaví dům a opraví prasklé potrubí?Doplňuji:No...s tím uplantněním si nejsem zas tak jistá...když budou vysokoškoláci všichni, tak tolik dobře placených postů asi nebude...

  Další informace


  Potřebuji mimo maturitu mít titul Bc, abych mohl studovat v magisterském studiu na Matematicko-fyzikální fakultě UK?

  MFF-UK - Matematicko-fyzikální fakulta UK

  Další informace


  Potřebovala bych poradit, jestli je těžší studovat gymnázium nebo pedagogické lyceum. A nebo jestli je to stejně těžké?

  Jaká škola je těžší?

  Další informace


  Neví někdo ve kterých městech se dá studovat na průvodčího?

  dobrý den neví někdo ve kterých městech se dá studovat na průvodčího děkuji za odpovědi

  Další informace


  Má cenu studovat předškolní pedagogiku,když nemám hudební sluch?

  Pokud máš cit pro děti a zájem s nimi pracovat, tak ano. Na zpěvu svět nestojí, můžeš být dobrá třeba na pohyb, na praktické dovednosti apod.A hudební ruch - základ se nechá nacvičit.No co tedy zkusit pedagogiku volnočasovou apod. Skoro bych řekl, že je tam větší šance na uplatnění na trhu práce.

  Další informace


  Myslíte, že má do budoucna smysl studovat Hornicko-geologickou fakultu?

  Postupně se stejně doly budou zavírat. Takže kdybych to dostudovala, tak nevím, zda by mi byla tahle škola platná.Zaujal mě obor Hornictví - Těžba nerostných surovin a jejich využívání. Ale nevím, zda si vybrat tohle a nebo FBI - Havarijní plánovaní a krizové řízení, či ještě Technika požární ochrany a bezpečnosti průmyslu.Mám vystudovanou Střední Stavební a vůbec nevím, kterým směrem se nejlépe ubrat a tyhle obory jsou aspoň kombinované, což potřebuji.Požáry mě děsně fascinují a přijde mi to strašně zajímavé a zase k hornictví mám takový srdeční vztah. Tož tak já nevím.Díky za vaše názory :)

  Další informace


  Lze studovat přes internet po základní škole?

  Potřebuji vědět jestli je možné studovat (střední škola) bezplatně přes internet, po základní škole?Není to kvůli zdravotním důvodům ale spíše kvůli psychickým.Vím o individuálním učení, ale jde to i kvůli psychickým potížím?

  Další informace


  Když si učitel ZŠ musí rozšířit aprobaci např. o zeměpis,lze to jen formou nějakého kurzu,nebo musí opět studovat na VŠ?

  Pokud si učitel ZŠ musí rozšířit kvalifikaci např. o zeměpis , lze to jenom formou nějakého kurzu, nebo musí opět normálně studovat?

  Další informace


  Kde studovat historii?  Další informace


  Je výhodnější studovat ekonomiku nebo psychologii?

  Kde je vyšší šance budoucího uplatnění? Kde je vyšší zisk?

  Další informace


  Je možné studovat jiný obor v magisterském studiu, než který jsem studovala v bakalářském?

  Momentálně studuji třetím rokem bakalářské studium Dějin umění na vysoké škole a zanedlouho budu končit. Ráda bych pokračovala v magisterském studiu, ale rozhodně nechci ten samý obor. Je možné ukončit bakalářské studium na jedné vysoké škole a přihlásit se k magisterskému studiu jiného oboru na jiné škole? Příp. musí být zvolený obor alespoň ze samé oblasti (historie, kultura, umění...)? Děkuji.

  Další informace


  Je možné studovat dálkově VŠ a zároveň prezenčně SŠ?

  Dobrý den, mám maturitu a rád bych studoval dálkově VŠ, ovšem také bych rád zůstal na své druhé SŠ, kde jsem již ve druhém ročníku. Je to hlavně proto aby mi zůstal status studenta. Je to možné? Děkuji

  Další informace


  Je matematika důležitá pro lidí, kteří chtějí studovat farmakologii?

  Samozřejmě, že ano...Kdo nechápe matematiku, nemá na farmacii vůbec co dělat (a kdo má o tento obor opravdový zájem to ví!)...___Pokud tě láká hlavně ten bílý plášť, dej se na pekaře.

  Další informace


  Je lepší jít na Gympl nebo na Zdravotní školu,když bych potom chtěla studovat alergologií?

  Prosím,potřebuju vědět,co je lepší,nechci jít na gympl,protože vím,že bych to asi nezvládala...neučím se špatně.Teď na konci 8 třídy jsem měla 3 dvojky,ale mám velký problém se soustředěním a tak vím,že bych to tam nemusela zvládat,ale taky nevím,jestli si na zdravce zvyknu na krev,protože mi vadí :((...ale budu muset,když chci být tou alergoložkou ://

  Další informace


  Jakou střední školu si vybrat, pokud chci studovat psychologii? (nepiště prosím gympl)

  Dobrý den,chtěla bych se zeptat, na jakou střední školu se mám hlásit, pokud bych chtěla studovat psychologii. Gympl ale nepřipadá v úvahu :)

  Další informace


  Chtěla bych studovat žurnalistiku na vysoké v Praze, ale kam mám jít na střední?

  Jen né prosím gympl :)

  Další informace


  Chci jít studovat do USA. Kde si sehnat studium, na koho se obrátit a kde to vyjde nejlevněji? Musím mít dobré známky?

  Je mi 14, a na střední bych chtěl jít studovat do Ameriky. U rodičů mám plnou podporu, ale nevím jak začít. Kde si sehnat studium, na koho se obrátit a kde to vyjde nejlevněji? Také bych se zeptal, jestli musím mít opravdu dobré známky, teď jsem v tercii a mám většinou trojky. Také kde je nejlepší místo v USA na školu pro cizince? :D A kdyby ty trojky vadily, začnu se nějak více učit - hlavně abych tam jel. :D

  Další informace