• Kdo fandí MARTINOVI HARICHOVI? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kdo fandí MARTINOVI HARICHOVI?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Kdo fandí MARTINOVI HARICHOVI?

  • Asi jediný kdo nekrade jsou komunisti



    Další informace


    Kdo je zde moderátorem? Pouze quentos a annas, či ještě někdo, kdo tuto funkci nevykonává, a já o něm nevím?



    Další informace


    Kdo to byl, nebo kdo to je Anuška?



    Další informace


    Znám dva Václavy Havly.Jednoho před svatbou s Dášou, druhého po svatbě.Nevíte kdo je autor citátu?



    Další informace


  • Otázka pro ty kdo tomu rozumí a nebo kdo stím má zkušenost.



    Další informace


  • Ahoj, kdo bude tak hodný a pošle mě tel. čísla realitních makléřů. Nebo poradí, kde je najdu. Díky

    Já bych je nehledala, jejich práce je drahá a bez kousku odpovědnosti. Nemovitost zvládne člověk koupit a prodat i sám. Stačí inzerovat na internetu. Smlouvu Vám napíše notář za cca 5000kč, provede za to i úschovu peněz. A člověk se nemusí bát, že o ně přijde. Realitky mají jednak špatně napsané smlouvy, a peníze které k nim uschováte už nikdy nemusíte vidět. Notář je ze zákona pojištěn, realitky ne. Jinak jejich čísel, je plný internet.

    Další informace


  • Učí nás, kdo zavraždil Mr. Kennedyho nebo carskou rodinu, ale už nám nikdo neobjasnil domácí vraždu, kdo Jana Masaryka?

    V Únoru 1948 odmítl odstoupit s ostatními demokratickými ministry. Několik dní poté za nevyjasněných okolností zemřel. Poslední vyšetřování bylo v roce 2003 a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Jan_Masarykuzavřeno" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a jako vražda, pachatel neznámý.

    Další informace


    Kdo je představenstvo a kdo přestavenstvo?

    přestavenstvo - překlep, nesmysl...-) představenstvo - a href"http://obchodni-zakonik.eu/as-predstavenstvo/" rel"nofollow" http://obchodni-zakonik.eu/ hellip /a , §191 a následné...-)

    Další informace


    Alani a Svébové překročili v roce 406 Rýn a zahájili invazi do římské provincie Galie. Kdo je provázel?

    Vandalové?Svébové (též Suebové, Svévové) bylo východogermánské etnikum, které na přelomu letopočtu žilo poblíž Baltského moře.Začátkem letopočtu Římané nazývali Baltské moře Mare Suebicum, podle toho se tehdy všem východogermánským kmenům říkalo Svébové: novější výzkumy však ukazují, že tento pohled je příliš nepřesný. Postupem času se Svébové přesunuli na jihozápad, do míst dnešního Německa. Zde se silně se sblížili s Alamany a často s nimi podnikali válečné výpravy. Roku 406 se většina Svébů připojila k Vandalům a Alanům při překračování římské hranice u Mohanu a podnikáni nájezdů do Galie. Zatímco se Vandalové s Alany na čas usadili v Galii, Svébové překročili Pyreneje a roku 409 král Hermerich založil království v Galicii. Avšak v roce 416 přišli na Pyrenejský poloostrov Vizigóti a docházelo k příležitostním srážkám mezi Svéby a nimi. Svébové si zachovali samostatnost až do roku 584, když vizigótský král Leovigild Svéby napadl a porazil. Svébský král Andeka se vzdal až o rok později. Poté jejich království splynulo s vizigótským.Svébové, kteří v roce 406 zůstali za hranicemi impéria, splynuli s Alamany, ačkoliv se dodnes oblast v Německu podle nich nazývá Švábsko

    Další informace


    kdo se narodil 18.5.kdo zemřel 18.5.co se stalo v dějinách 18.5.

    osobnosti,sportovci

    Další informace