• Kdo nastoupil koncem 16. století na ruský trůn? Jaký to byl panovník? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kdo nastoupil koncem 16. století na ruský trůn? Jaký to byl panovník?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Kdo nastoupil koncem 16. století na ruský trůn? Jaký to byl panovník?

  • Šli byste někdy na masáž se šťastným koncem?



    Další informace


    Je dnes ještě na světě někdo, kdo se narodil v 19. století?



    Další informace


    kdo vymyslel, že v 70. letech minulého století se hodinky nosily na ruce ciferníkem dolů?



    Další informace


  • Znáte nějaký film se špatným koncem?

    Něco jako hlavní hrdina zemře, nic z toho a všichni jsou v háji.Nemám tak v lásce tragédii, ale všechno co znám, tak skončí alespoň trochu dobře :)

    Další informace


    Proč jsou louče ve filmech vždy umístěny hořícím koncem vzhůru?

    Totiž, když se umisťovaly přesně opačně... Přitom jsem nezaznamenal snad žádný film, kde je to správně!

    Další informace


    Zná tu někdo současný ruský pop? Hledám interpetku a píseň. Ale info mám mizerné...

    O zpěvačce vím pouze, že se jmenuje Serděčkova (Сердечкова) a úryvky z písně - душа, душа... шпажку сигарет, я пойду в Dolce Gabana... Jedná se o moderní, popovou písničku. Včera jsem ji slyšela v Thermalu, ale nikde ji podle jména interpretky nemohu najít.(PS: Barnajko, pomoc!:-))))Doplňuji:Paráda badisko!! :-)Díky moc! To je ono. Jen mě nenapadlo, že je Verka chlap. Říkala jsem si, jak mají ty Rusandy pěkně hluboké hlasy!Fakt jsi mi udělal radost:-)

    Další informace


    Jak se jmenuje panovník, který přijal Mozarta na svém dvoře? (ve filmu Amadeus)

    V roce 1808 se stal učitelem hudby v rodině hraběte Baworowskiho ve Lvově a od roku 1809 v rodině vysokého císařského úředníka von Janiszewského v Burštýně v Haliči, dnešní západní Ukrajině.

    Další informace


    Je neděle, já vím. Přesto, vy mluvící anglicky, rusky, event. fr., co byste těm tzv. velmocím vzkázali v cizím jazyce?

    Něco jako pane prezidente Putine a rusko, vy jste,... a mr. Prezidente Trumpe, vy tam děláte neplechu. Vzkážete jim něco? Něco, čím bych okořenil hudební stopu, track. Ještě nevím.

    Další informace


  • Kdo to byli Zulové a Búrové? Jaký byl jejich osud?

    Zulové či Zuluové (zulsky: amaZulu) jsou početný africký národ, žijící především na jihu Afriky, který má v současnosti něco kolem 10 milionů příslušníků.Búrové (boer afrikánsky a nizozemsky znamená sedlák) jsou potomkové především nizozemských, vlámských a fríských kalvinistů, německých luteránů a francouzských hugenotů, kteří se usídlili v Jižní Africe v 17. a 18. století.

    Další informace


    Kdo byl ve 20. století nucen kvůli svému dílu a kvůli protirežimní angažovanosti opustit domov?

    Jedním z takových byl například Karel Havlíček Borovský. Bylo jich více?

    Další informace