• Kdo pozdravý dříve muž nebo žena pakliže žena je v zaměstnání níže postavená než muž ? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kdo pozdravý dříve muž nebo žena pakliže žena je v zaměstnání níže postavená než muž ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Kdo pozdravý dříve muž nebo žena pakliže žena je v zaměstnání níže postavená než muž ?

  • Udrží snáz tajemství muž, nebo žena?



    Další informace


    Kolik asi na hodinu se dnes průměrně platí učitelům nějakého jazyka, pakliže v rámci města za vámi dojedou domů?



    Další informace


    jak se spolu snáší žena ve znamení váhy a muž ve znamení panny



    Další informace


    Kdo byl dříve Tatranka nebo Fidorka?



    Další informace


  • Byly dříve letadla větší žrouti paliva než dnes?



    Další informace


  • Když vytáhnu dataprojektor ze zásuvky dříve než se sám vypne a sama zchladí lampa, můžu takto tu lampu zničit?



    Další informace


  • Jaká doba by měla uplynout mezi dvěma pozdravy?

    Modelová situace:Potkám ráno sousedku na schodišti cestou do obchodu a pozdravím ji. Za cca hodinu se vrátím a potkám ji na lavičce před barákem. Mám ji znova pozdravit? Jak dlouhá doba by podle etiky měla uplynout, aby druhý pozdrav nepůsobil špatně a byl žádoucí?

    Další informace


    Kdo pozdravý dříve muž nebo žena pakliže žena je v zaměstnání níže postavená než muž ?

    Podle etikety - pokud by měla žena výrazněji nižší postavení, tak žena. Ale myslím si, že muž bude chtít být určitě galantní a raději pozdraví ženu. Vidím to kolem sebe. :-))

    Další informace


    Kdo podléhá snadněji pokušení - muž nebo žena?

    Inspirovala mě odpověď Annas týkající se biblického výkladu slabšího pohlaví . Podle něho by nám všem (ženám) byla souzena pozice Evy - prostopášnice, svádějící k hříchu a zase by se na nás dalo všechno hodit. Jak to vidíte v dnešním světě?Díky za odpovědi. :-)Doplňuji:Moc se mi líbí vaše odpovědi - zejména těch, které berou jako pokušení pouze nebo v první řadě sex - v dobrém i ve zlém! Hhh :-)))) Je vidět, že jaro je tady! :-)Nejvíc mě ale dostala IK se svatební prevencí proti pokušení. Když si uvědomím, že jsem vdaná a cizí chlapi mě nevzrušují - jsem chráněná proti pokušení - to je panečku teprve idea! :-)

    Další informace


    V jakém slohu je postavena budova Hlavního nádraží v Praze?

    Původní budova nádraží byla postavena v novorenesančním slohu./1871/Nová hlavní budova, byla postavena ve slohu secesním./ 1909 /

    Další informace