• Kdy bude ke stažení Twilight sága Rozbřesk 1 dabovaná v češtině? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kdy bude ke stažení Twilight sága Rozbřesk 1 dabovaná v češtině?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Kdy bude ke stažení Twilight sága Rozbřesk 1 dabovaná v češtině?

  • Jak se říká v železniční češtině vozmistru ?!



    Další informace


  • Farm heroes saga na wp?



    Další informace


    Poraťte prosím, jak vyndat LCD display bez poškození? Jde o telefon Gigabyte Saga S3.



    Další informace


  • Muzika v Twilight sága

    Nevíte někdo jaká je písnička ve filmu twilight sága: Stmívání v čase56 minut 06 sekund? moc by mi to pomohlo

    Další informace


    Je pisen noma noma ej v cestine? kde se da stahnout?

    Prosim poslite i odkaz.

    Další informace


    Filmy v češtině i angličtině??

    Ahoj,chtěla bych se zeptat jestli nemáte někdo nějakou spolehlivou stránku kde by se mohl stáhnout film v divx s výběrem angličtiny i češtiny s titulkami??

    Další informace


    Na jaké stránce najdu údaje,kdy budou filmy 2012 nebo i straší ke stažení??? (popřípadě vydání DVD)

    třeba na CSFD.cz a href"http://www.csfd.cz/dvd-a-bluray/mesicne/" rel"nofollow" http://www.csfd.cz/ hellip /a , kde je výpis vydání DVD

    Další informace


  • od kdy do kdy bude ramadán v roce 2013

    zde to vidíš a href"http://www.nahraj-obrazek.cz/?di1313599889541" rel"nofollow" http://www.nahraj-obrazek.cz/ hellip /a

    Další informace


    Jak se vám líbí novější slovní obraty v češtině?

    Mám na mysli:- špatné používání vidu u sloves, př. budu se soustředit- kumulování předpon, př. přednastavit- kumulace předložek, př. s na tribuně sedícím trenérem hovořil- germanizmy, anglicizmy, př. ten samý (the same)ů- a jiné a jiné.

    Další informace


  • Pokud bude web celý v češtině a cizí znaky budou v entitě může být v kódování Win 1250 nebo je lepší UTF-8?

    Tak jednoznačně je lepší, univerzálnější a standardnější UTF-8.

    Další informace