• kdy mám soudu nahlásit překladatele - tlumočníka?? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: kdy mám soudu nahlásit překladatele - tlumočníka??. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - kdy mám soudu nahlásit překladatele - tlumočníka??

 • U soudu mám právo na obhájce, proč jej nemám i na tomto serveru? Ono jde něco blbě napsat, pak to někdo blbě pochopí  Další informace


  Co mam delat, komu nahlasit ze mi nekdo meni hesla na nickach?  Další informace


 • Je povinost lidí nahlásit úřadu, že je na vesnici dům, který má vyšší komín viditelně a nebezpečně nahnutý na spadnutí?  Další informace


  Co mám udělat, když chci nahlásit, že je díra v silnici?  Další informace


 • Dobrý den, přišlo mi usnesení z krajského soudu a já bych chtěl poradit s pozice účetního jak postupovat.

  Soud přikazuje strhávat zaměstnanci v rozsahu v jakém mohou být při výkonu rozhodnutí nebo exekuce uspokojeny přednostní pohledávky, a to po odečtení 50% základní nepostižitelné částky.Nezabavitelná částka je 3.032,-Mohu vše co je nad touto částkou strhnout?

  Další informace


 • Chceme pouštět hudbu v menším obchodě,platí se za autorská práva?Kde to nahlásit?

  Doplňuji:A jaký je poplatek za produkci?

  Další informace


 • Lze si plný nákupní vozík odvést domů, pokud to není moc daleko, a pak jej vrátit? Musí se to nahlásit vedení obchodu?

  Řekněme, že tam někdo nemá auto a ani odvoz a nebydlí příliš daleko. Zastaví jej hlídač parkoviště? Zeptá se, kam s tím člověk jede, a nepustí jej dál? Musí si to člověk prvně vyjednat s vedoucím obchodu?

  Další informace


 • jak napsat dopis na vyklizení z bytu, když už byla podána žaloba a mám už i rozsudek od soudu,ale bratr se k ničemu nemá

  jak napsat bratrovi již po několikáté dopis na vyklizení vých věcí z mého bytu ?

  Další informace


  Zhruba před 5 lety byl jakýsi případ, kdy policista nesouhlasil s trestem za krádež rohlíku a hnal případ k soudu. Proč?

  To je rohlík za +- 2 Kč důvodem soudního jednání? Padl velký trest? Sedí za to ještě ten pachatel?Chutnají mu rohlíky i nadále?

  Další informace


  Okresní soud stanovil výživné, ale matka se odvolala ke kraj. soudu. Musí platit výživné do rozhodnutí kraj. soudu?

  Okresnim soudem je stanovene vyzivne,jestize se matka odvolala ke Kr.soudu,je povinna platit do rozhodnutí Kr.soudu?Dobry den,chtel bych se zeptat,Okresni soud stanovil vyzivne ,ktere ma matka platit,avsak ta se odvolala ke krajskemu soudu. Ohledne vyse vyzivneho. Je povinna platit vyzivne do rozhodnuti krajskeho soudu nebo ne. Dekuji za odpoved.

  Další informace


  Nevíte prosím někdo,jak se na aukru dá nahlásit/zablokovat účet uživatele? Děkuji mockrát za odpověď.

  Doplňuji:Tom004-svůj účet ne. Chci zablokovat jeden účet pána,který mě sprostě okradl.

  Další informace


  Mohu si trvale bydliste nahlasit na obecni urad kde mam hlasenou provozovnu.

  Dobry den,rodice prodavaji byt kde mam trvali pobyt.Jiz ctvrtym rokem ziji v pronajate obecni restauraci kde i pracuji.Chtel bych se zeptat jesli se muzu prihlasit na obecni urad kde se tet zdrzuji nebo se musim prihlasit na obecni urad kde mam dosud hlaseny trvaly pobyt.Misto kde mam provozovnu a tet ziji je vzdalene od mista dosud trvaleho bydliste prez sto km.takze mam velke problemi s postou,urady,lekarem atd.Dekuji za odpovet.Slepicka

  Další informace


  Lze nahlásit na policii hackera ze Srbska?

  Ve čtvrtek mi hacker ukradl seznam email přes který se následně dostal na facebook a instagram. Všude mi změnil údaje až na facebook kde změnil jen heslo takže jsem se tam dostal přes podporu, ale seznam je neochotnej a jejich formulář nefunguje. Facebook mi poskytnul ip adresu hackera. Mělo by tedy nějaký smysl nahlásit to na policii? Ip adresu jsem verifikoval a je ze srbska poskytovaná od nějakýho adslka a dá se použít i ddos což bývaá na vpn filtrováno.

  Další informace


  Je někde na netu stránka, kde všude nahlásit změnu a co je nutno provést za akce?

  Zkrátka např. se člověk přestěhuje a mění trvalé bydliště. Pak musí: vyměnit občanku v místě nového trvalého bydliště ve lhůtě ... Nebo žena se vdá, pak musí vyměnit řidičák atd. Zkrátka takový přehledný seznam toho, co kdy musí člověk udělat, pokud u něho nastala nějaká změna typu svatba, dítě, změna bydliště atd.

  Další informace


  Jak to mám na ÚP nahlásit? Nebyla jsem už vyřazena?

  Dobrý den, jsem registrovaná na ÚP a nastoupila jsem do nové práce. Problémem je, že jsem jeden den (čtvrtek 21. 11. 2013) byla na pohovoru a hned následující den jsem podepsala smlouvu a do zaměstnání nastoupila. Jak to mám na ÚP nahlásit? Nebyla jsem už vyřazena? DíkyDoplňuji:Nástup do zaměstnání se má nahlásit do 8 dnů nebo nejpozději v den nástupu, což bylo hned den poté, co jsem byla při pohovoru přijata.

  Další informace


 • Jak nahlásit černou skládku?

  Potřebuji podrobně vědět jak mám nahlasit že v mém okolí vzniká černá skládka

  Další informace


 • musí mít potvrzení od doktora k soudu nebo stačí když to nahlásí právníkovi a ten to ohlásí u soudu ?

  mám dotaz neteř jako žalovná osoba se nedostavila k soudu a jen svýmu právníkovi zavolala at ji omluví že je nemocná (těhotná ) a že se nesmí rozčilovat stačí taková omluva nebo musí mít od doktora potvrzení děkuji za odpověd p

  Další informace


  Které místo je tím naprosto prvním, kde musím nahlásit úmrtí?

  První krok při smrti blízkého člověka, který ještě vypadá, že kouká na zprávy, ale je už po smrti......to je příklad )

  Další informace


  Jak mám teď postupovat? Přišel mi rozsudek o rozvodu od soudu. Mohu s tím ihned na úřad, aby mi vystavili nový OP?

  Nejsem si jistá, jestli není potřeba nějaké datové doložky či něčeho podobného....Doplňuji:Jednalo se o nesporný rozvod a v poučení na zadní straně rozsudku je napsáno, že proti tomuto rozsudku není odvolání.

  Další informace


 • Co mám udělat, když chci nahlásit, že soused neuklidil po svém psovi?

  Co mám udělat, když chci nahlásit, že soused neuklidil po svém psovi?

  Další informace