• kdy odzvoní plackám (cd,dvd,bd) - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: kdy odzvoní plackám (cd,dvd,bd). Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - kdy odzvoní plackám (cd,dvd,bd)

  • Kdy vyjde Mamma Mia na DVD



    Další informace


  • dobrý den,dám do recordéru čisté DVD(DVD-R,DVD-RW)a recordér mi pořád píše NEZNÁMÝ DISK.Jinak normálně načítá i přehrává



    Další informace


    Při kopírování na DVD recordéru z HDD na DVD je potřeba DVD vypalovačka v recordéru?



    Další informace


    čím to? Dálkové ovládání u DVD rec.funguje bez problémů až na jedno,DVD s DO pouze vypnu,zapnout musím na recordéru.



    Další informace


  • Nevíte někdo,kdy vyjde na DVD Christmas Carol 2009?

    Nevíte někdo,kdy vyjde na DVD Christmas Carol 2009?

    Další informace


    Nevíte někdo, kdy vychází film TACHO na DVD?

    Zatím na DVD nevyšel.Zde si to ale můžeš sledovat, kdy bude k mání:

    Další informace


  • Jak dlouho trvá cesta jednoho sousta, od doby kdy ho člověk polkne do chvíle kdy ho přivede na svět?

    40-50 hodin, tedy cca 2 dny.Úroveň našeho školství soustavně upadá, nás to ještě učili už na ZŠ.Doba pasáže potravy trávicím traktem je závislá na řadě faktorech a je interindividuálně proměnlivá. Polovina žaludečního obsahu je posunuta do tenkého střeva přibližně za 2,5 až 3 hodiny. Celý žaludeční obsah je vy-prázdněn za 4 až 5 hodin. Tenké střevo následně opustí 50% obsahu za 2,5 až 3 hodiny. Konečně průchod tlustým střevem trvá 30 až 40 hodin.Triviální znalosti všeobecného rozhledu jsou už přes 20 let na netu, - viz příklad v odkazu:

    Další informace


  • Čím se liší DVD-R a DVD+R. ConvertxtoDVD mi na mínusko nechce vypalovat. Kde je problém?

    Ve fyzické struktuře a trochu i v souborovém systému.Není spíš problém v mechanice než v programu ? Nemáš nějakou starší verzi ?Zkus jiný program.Jinak dej vědět na michal.kolesa@seznam.cz

    Další informace


    nova DVD mechanika načte ale nepřehraje DVD ani CD



    Další informace


    DVD mechanika přestala číst DVD, vypalování DVD a čtení CD funguje



    Další informace