• Kdy se dozví, že jsem podal trestní oznámení? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kdy se dozví, že jsem podal trestní oznámení?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Kdy se dozví, že jsem podal trestní oznámení?

  • Podat trestni oznaneni



    Další informace


    Jak pokračuje trestní stíhání p. Babiše?



    Další informace


  • trestni prikaz - nalezitosti



    Další informace


  • Podal jsem přihlášku na VŠ a pozvali mě k příjmacím zkouškám. Teď jsem si tu VŠ rozmyslel. Vrátí mi peníze za příhlášku?



    Další informace


  • Nechtěně jsem místo- odpovědět, zmáčkla- nejlepší odpověd.Co jsem tím provedla?Bála jsem se,že jsem to nechtěně zamkla.

    Omylem jsem klikla na jinam,než jsem chtěla,ale koukám,že se asi nic nestalo.Ještě jsem na nejlepší odpoved nikdy neklikla.Co tím udělám? Zamknuté to není.A jak to vrátit zpět? Děkuju:-)

    Další informace


  • Kdy se dozví, že jsem podal trestní oznámení?

    Moje bývalá žena mě pořád sleduje, dnes jsem to byl nahlásit na policii jako stalking, zajímalo by mě, kdy se dozví, že jsem jí nahlásil?

    Další informace


    Podal jsem zalobu na osobu kterou soud v rosudku oznacil.Soud vsak bezduvodne chtel presunout zalobu k jinemu soudu!

    A to bez zduvodneni Proti rozhodnuti jsem se radne odvolal,ale jiz 7mesicu mi neprisla zadna odpoved. Prosim co mam delat? DEKUJI.

    Další informace


    Chybně podaný platební rozkaz, advokát za mě podal platební rozkaz, ovšem na jinou osobu (stejné jméno).

    Nárokuje si za to odměnu ve vysoké výši. Jak se proti tomuto bránit? K popisu osoby jsem dodal, jméno, adresu, číslo OP. Děkuji

    Další informace


    Trestní komise..prosím o radu..

    Dobrý den..Prosím Vás o radu..Dostal jsem se do problému kdy jsem v alkoholovém opojení napadl jednoho kluka..který mě následně povalil na zem a spacifikoval.. jen vyběhl můj kámoš a ten mu dal pěstí do obličeje.. ten napadený podal trestní oznámení..jenže to sjem nevěděl..hned jak jsem se to dověděl tak jsem kontaktoval napadenou osobu a snažil jse to sním vyřešit omluvou a finančním odškodněním..tak sme to šli na polici spolu vyřešit a tam mi řekli,že musím ještě na výslech a potom půjdu an přestupkovou komisi..Tímto se Vás ptám jak bude probíhat přestupková komise a kolik nejspíš dostanu pokutu..Toto se mi nikdy nestalo je to poprvé..Napadená osoba nemá trvalé následky ani žádnou práce neschopnost. Pouze modřinu kolem oka na ktere vidí bez probllému..Proím poraďte..Jsem v takovéto situaci poprvé a jse stoho vystrašený a ve stresu..

    Další informace


    Mohu podat trestní oznámení na matku dcery mého přítele pokud jí k nám poslala s vyrážkou a lékařka zjistila svrab?

    Matka dcery mého přítele k nám poslala dceru s vyrážkou s tím, že nemá čas jít s ní na kožní. Po návštěvě kožního, kam s ní můj přítel zašel lékařka určila svrab ve velmi pokročilém stádiu. Matka dcery mého přítele je velice nezodpovědná, o děti se špatně stará, je si jistá, že se nemůže nic stát a může si dovolit cokoliv, že na ní nikdo nemůže a proto bych chtěla vědět, zda na ní mohu podat trestní oznámení.

    Další informace