• Kdybych byl přijat na vysokou školu, nevadil by můj invalidní důchod? Musel bych si platit zdravotní pojištění,když jsem - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kdybych byl přijat na vysokou školu, nevadil by můj invalidní důchod? Musel bych si platit zdravotní pojištění,když jsem. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Kdybych byl přijat na vysokou školu, nevadil by můj invalidní důchod? Musel bych si platit zdravotní pojištění,když jsem

  • Kdybych přišel do nějakého kolektivu, jak jde NENÁPADNÉ zjistit které ženy umí plavat, aníž by se musel PŘÍMO zeptat ?



    Další informace


    Invalidní důchod práce a zdravotní pojištění



    Další informace


  • Můžu si nechat vyměnit fotografii na cestovním pasu, aniž bych musel platit nový pas?



    Další informace


  • Nevíte, jestli musím platit zdrav. pojištění, když jsem OSVČ ale zároveň jsem zaměstnaná?

    To tedy musíte. Jiná otázka je, zda jste povinná platit zálohy. To závisí na vašem příjmu OSVČ

    Další informace


    Musím jako zaměstnanec platit ještě zdravotní a socialní pojištění za pronajímání bytu?



    Další informace


  • Jak napsat odvolání, když mně byl odebrán invalidní důchod?

    Radím vám napište si do této poradny.p.Krása vám ochotně poradí, také se s důvěrou na něj obracím . Přímo můžete napsat mejl , bude vám rychle odpovězeno. a href"http://www.vaclavkrasa.czoradnaodminky-priznani-pid-a-cid/odebrani-plneho-invalidniho-duchodu-a-prevedeno-na-castecny-invalidni-duchod-428.html" rel"nofollow" http://www.vaclavkrasa.cz/ hellip /a

    Další informace


  • kdo za mě bude platit sociální a zdravotní pojištění, když firma u které jsem zaměstnána je nyní v konkurzu?

    Insolvenční správce, vystupuje vůči dlužníkovým zaměstnancům jako zaměstnavatel, zajišťuje provoz dlužníkova podniku, vedení účetnictví a plnění daňových povinností.

    Další informace


    Co si myslíte o tom, že stále větší počet lidí s duševní nemocí žádá o invalidní důchod?

    Člověk s duševní poruchou je znevýhodněn vlastně dvakrát.Zaprvé, je znevýhodněn v pracovním i osobním životě.Zadruhé, hůře hledá zaměstnání.poznámka: Má větší problémy nejen v práci než zdravý člověk, ale i hůře se na něj kouká personalista, případně zaměstnavatel při ucházení se o dané místo.Invalidní důchod je podle mě dobrou metodou, jak vykompenzovat daný handicap. Jaký máte názor vy na to, že by člověk s duševní poruchou měl brát invalidní důchod?

    Další informace


    JSEM ROZVEDENÁ 10 LET. PO 31 LETECH PRÁCE MÁM NYNÍ DŮCHOD 3598KC. zAŽÁDÁM SI O VÝŽIVNÉ,BÝVALÝ MANŽEL MÁ 15000 DŮCHOD.

    NEVADÍ, ŽE ŽÁDÁM AŽ PO 10 LETECH, KDY NASTALA JINÁ SITUACE NEŽ ,KDYŽ JSME BYLI V PRÁCI???

    Další informace


    Byl jsem půl roku práce. Od 2.ledna jsem na dohodu o provedení práce. Jsem povinen platit za celý měsíc zdr. poj. ?

    Neni patrno, kdo platil v minulosti. Pokud někdo platil, před druhým lednem, tak zaplatí i zaprvního ledna a vy budete platit ož od druhého

    Další informace