• Kdybyste mohli vycestovat do minulosti a zabít Hitlera, nebo Stalina, kterého z nich byste si vybrali? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kdybyste mohli vycestovat do minulosti a zabít Hitlera, nebo Stalina, kterého z nich byste si vybrali?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kdybyste mohli vycestovat do minulosti a zabít Hitlera, nebo Stalina, kterého z nich byste si vybrali?

 • Jak by zněla jediná otázka, kterou byste mohli položit libovolné významné osobnosti?  Další informace


 • Kdyz nemam pas a ani obcanku jak muzu vycestovat na Slovensko?  Další informace


 • Dobrý den,chtěla bych si koupit nějaký Notbook, ale vůbec nevím jaký. Mohli byste poradit kvalitní značku!!! Děkuju :)  Další informace


 • Které filmy vyobrazují Hitlera?

  Prosím o názvy filmů, ve kterých je tato historická osobnost ztvárněna. (Těd nemám na mysli dokumenty ale klasické filmy.) Děkuji

  Další informace


 • Pokud by se vydařil jeden z mnoha neúspěšných atentátů na Hitlera, tak by jej okamžitě nahradili Haushoffer či Eckardt?

  A pokračovali v jeho plánech, o kterých měli nejspíš dostatek informací? Nebo si myslíte, že by se situace změnila a oni by si začali prosazovat vlastní cestu proti ostatním?Možná jsem se teď vůbec netrefil s těmi nástupci, takže mě případně opravte. Můžete uvést i vlastní vizi, jak se by pokračovalo po zabití Hitlera.

  Další informace


  Mohli jsme si udržet kus severního pobřeží Jaderského moře, který k nám v minulosti kdysi spadal?

  Jak k nám ? Ke komu patřil? K nám, k ČR nikdy nepatřil ani kousek.

  Další informace


  Kdybyste byli bojovníkem, jakou zbraň byste si z těchto vybrali?

  Meč, kord, kopí, palcát, sekyra nebo dýka - jaký je váš výběr?

  Další informace


  Do kterého druhu na potravním řetězci smrt tolerujete, od kterého nesouhlasíte a který je už pro vás morálně neúnosný?

  Na potravním řetězci je každá smrt zcela přirozená a tolerovatelná. Morálka neni nic přirozeného. Je to jakýsi, lidmi vytvořený umělý kodex. Který dodržujeme pouze proto že je to tak zavedené a bez něho by jsme nedokázali dost dobře mezi sebou vyjít.

  Další informace


  Co dělali v minulosti lidé, když je doháněla k šílenství bolest zubů?

  Já si dám prášek proti bolesti a ráno si zajdu na stomatologickou pohotovost. Ale co na mém místě dělal běžný farmář z 18. století?

  Další informace


 • Lenovo vs. Acer - Jaký notebook byste si vybrali?  Další informace


  Jaký notebook byste si vybrali?  Další informace


  Jak mohli první programátoři prvních programů programovat? Jak například mohli zavést první datové typy?

  Dobrý den, již dlouho mne tato otázka trápí, tak pokud pochopíte mou otázku, děkuji za jakoukoli vstřícnou odpověď :)

  Další informace


 • SMÍM VYCESTOVAT DO CIZINY TYDEN PO SVATBĚ S CESTOVNÍM PASEM NA VYDANÝM PŘED SVATBOU?

  SMÍM VYCESTOVAT DO CIZINY TYDEN PO SVATBĚ S CESTOVNÍM PASEM NA VYDANÝM PŘED SVATBOU?

  Další informace


 • Kdybyste se teď hned mohli sebrat a jet někam do světa, kampak byste jeli?

  NÁZOR

  Další informace


 • Proč lidé zkoumají, čím mohli být v minulosti?

  Člověk umře a znovu se narodí, to je takový názor lidí. Až se znovu narodím, vyvaruji se chyb z tohoto života si třeba říkají. Ale proč by to nemohlo být obráceně? Copak jsem asi byl v minulém životě? Princezna, bojovník, tulák, čaroděj atd.Ale co když člověk umře a přenese se do minulosti? Proč? Dnes ten člověk umí to a to a jakmie se narodí v minulosti, nějak se mu uspořádají myšlenky-záblesky myšlenek, paměti a on vymyslí to a to. Třeba Leonardo d Vinci, T. Edison a jiní.Vím, že to vše je a asi nikdy nebude prozkoumané, ale proč se člověk dívá jen směrem dopředu a nikoli dozadu?

  Další informace


  Byli byste schopni vyniknout v minulosti?

  Dejme tomu, že by se vám povedlo ošálit čas a vrátit se do minulosti. Ale jen vy, bez nástrojů a předmětů, jen s vašimi znalostmi. Je jedno, do které doby byste se vrátili.Byli byste schopni zamachrovat se svými znalostmi a pomoci lidem (rozdělat oheň, ukázat kolo, ukázat jim kladku a zvednout náklad, vyrobit elektřinu, vysvětlit jim princip létání a vytvořit křídlo atd.)?Kterou dnešní zkušenost byste byli schopni předat lidem v minulosti?

  Další informace


 • Jaký notebook byste vybrali vy?

  Potřebovala bych nějaký notebook na zápisky a prohlížení Internetu, který by dlouho vydržel (minimálně těch 6 hodin) a byl by lehký. Nepotřebuji žádnou oslnivou grafiku či full HDD, opravdu se mi jedná jen o takový zápisník s dobrou klávesnicí, výdrží a s dobrým přijímčem wi-fi. S cenou do sedmi tisíc (víc si vzhledem ke své finanční situaci emou dovolit).Napadli mě tyto dva a nemohu se rozhodnout: a href"http://www.levneelektro.cz1166432-notebooky-lenovo-ideapad-100-14iby-80mh003kck" rel"nofollow" http://www.levneelektro.cz/ hellip /a || a href"http://www.levneelektro.cz1181111-notebooky-lenovo-ideapad-100s-14ibr-80r9005fck-stribrna" rel"nofollow" http://www.levneelektro.cz/ hellip /a Jeden má 500 GB, druhý 32 gb, ale zase vydží o 2 hodiny déle a je i právě díky nevýskytu HDD lehčí, ale nedokážu říct, jestli je to výhra. Přemýšlím, jestli mi 32 gb bude stačit navždy. Nebo jestli budu cítit v tašce podstatný rozdíl.Který byste si proísm zvolili vy a proč být v mé situaci? Nebo napadá vás nějaký jiný? Děkuji, s tímhle nemám žádnou zkušenost a nemůžu si dovolit vyhazovat peníze pro ponaučení . :)A máte nějaký ntb, který byste mi místo těcht doporučili, prosím? Znvu jsem hledala a na ětšině trnkách píšou, že výdrž toho prvního jsou jen 4 hodiny.

  Další informace


  Jakou školu byste si vybrali vy ? :)

  Podala jsem si přihlášku na Masarykovu obchodní akademii a na sociální právní činnost :) pokud se dostanu na obě školy, tak asi půjdu na obchodní :)Myslíte si, že mě připraví na VŠ a na práci lépe než sociální činnost ?Jakou školu byste si vybrali vy ? A proč ?:)

  Další informace


 • Prosím má někdo zkušenost s tabletami na játra s ostropestřem?Mám po nich průjem,tak nevím jestli to je po nich nebo ne.  Další informace


 • Jak odhlučnit byt? Nebo je lepší zabít sousedy?!  Další informace