• Když dám notebook do opravny, měla bych si z něj odinstalovat nelegálně stáhnuté programy? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Když dám notebook do opravny, měla bych si z něj odinstalovat nelegálně stáhnuté programy?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Když dám notebook do opravny, měla bych si z něj odinstalovat nelegálně stáhnuté programy?

 • Má někdo zkušenosti s vedením opravny a prodeje mob.telefonů? Co je vše k tomu potřeba?  Další informace


 • notebook mám windows7,tam os ie jak dám stránku do oblíbených  Další informace


 • Při připojení externího HDD a kopírování souborů (na něj nebo z něj) se mi zpomalí PC, je to možné?

  I po odpojení se mi zdá, jakoby windows zamrzal a vše načítal zhruba trojnásobně déle, může za tím být nějaký důvod, nebo jen a pouze se mi to zdá ?

  Další informace


  Proč se špatně zobrazují videa na youtube když dám fullscreen? Dělá to jen když je poměr stran 9:3. nevíte proč?

  Přikládám foto: a href"http://imageshack.us/a/img43/8130/beznzvuoxo.png" rel"nofollow" http://imageshack.us/ hellip /a Operační systém Windows XPDoplňuji:Led - tím to vůbec není, zkoušel jsem to samé video na jiném počítači a funguje bez problému, na všech PC mi to funguje bezproblému, jen na tom jednom to takhle zlobí, tak se ptám, jestli nevíte proč? Děkuji :)

  Další informace


  Prosím potřebuji odinstalovat program strážca systému kliknu na odinstalovat a odinstalace se sama vypne

  Jestli to pomůže tak bych nainstaloval tune up utilities.Tam je odinstalační program vcelku udatnej.Tem by to moh zmáknout.Je to trial verze ale na tu chvilku....

  Další informace


  Když dám počítač do Režimu spánku?

  Proč,když dám počítač do Režimu spánku a pak se op nějaké době vracím na počítač,tak to děsně dlouho trvá něž začne znovu pracovat.Třeba na seznam.cz.Čím to může být?Děkuji.

  Další informace


  Kam se přesunou sobory, když dám vyjmout  Další informace


  Jde nainstalovat linux ubunto na flashku, a když budu chtít spustit ubunto tak dám do PC flashku?

  Když dám flashku s ubuntem do PC tak chci, aby se spustil ubunto. Předem děkuji za odpověď.

  Další informace


  Jak mám udělat, když mám film a potřeboval bych titulky do něj vložit?

  Jak se to vlastně děla můžete mi poradit? děkuji

  Další informace


  Jak mám opravit hru Combat Arms, když si vytvořím charakter a napíše mi to - error: Una?

  Jak mám opravit hru Combat Arms, kvůli problému, když si vytvořím charakter, tak dám create. a napíše mi to - error: UnaDěkuji předem za odpovědi! :)Doplňuji:Takhle vypadá tabulka Error - Unable to run the game due to the client file being corrupted: 301

  Další informace


  Chcete opravný mód pro zdejší otázky/odpovědi?

  Mám na mysli tlačítko Opravit , které umožní upravit text v rozsahu dejme tomu pěti/šesti znaků. (či spíše dle rozsahu textu) Zkrátka, aby se dalo pár písmenek změnitřidat - opravit překlepy a nedoklepy. Vím, je tu možnost náhledu, však mě to jen napadlo...Doplňuji:Pro nechápavce - po změně 5 znaků k nedorozuměním rozhodně nedojde! (proto jak píši - jem možnost změny pár písmen - nic zásadního)

  Další informace


 • Znáte někoho, kdo nelegálně vlastní palnou zbraň?

  V rámci amnestie ji může odevzdat a jestli s ní nebyl spáchán trestný čin, zbraň se mu vrátí (když bude mít nebo si udělá zbroják) nebo ji bude moct prodat.Doplňuji:Mně je vcelku fuk, kdo, co a proč vlastní, Jen jsem se už párkrát setkal s domněnkou, že když nelegálně vlastněnou zbraň, jako jedinou památku na dědečka atp., odevzdá, že už ji neuvidí, což je chyba. Tak jsem v rámci průzkumu chtěl udělat malou osvětu :)

  Další informace


  Kontrola nelegálně staženého softwaru

  Bych se chtěl jen zeptat, jestli se vůbec provádějí kontroly počítačů. Ne, že bych softwar stahoval, zatím se tomu s uspěchem vyhýbám, ale stejně mě to zajímá. Děkuji za odpověď.

  Další informace


  Dcera je v USA nelegálně, vnuk je Američan. Jde pobyt dcery legalizovat?

  Vím,že by se měla ptát v místě jejího bydliště, jen jsem si říkala, jestli někdo nemá podobnou zkušenost. Díky

  Další informace


  Ahoj chci být právníčka a chtěla bych se vás zeptat na jakou bych měla jít školu??????

  ty bláho ... to je nápor na bednu... že by na právnickou fakultu některé z univerzit? Třeba v Plzni :)) gt

  Další informace


 • Myslíte,že bych měla šanci? Snažit se o něj? Dát mu to najevo? PLS

  Strašně se mi líbí kluk ze třídy. Jednou řekl,že se mu líbim, ale teď je takový... Prostě se se mnou moc nebaví. Občas mě tedy provokuje :) . O hodině se na mě podívá, usměje nebo mrkne. Ale o přestávce je zas divnej. PLS :)Doplňuji:- gt gt 15let

  Další informace


 • Když dám prázdnou zavařovací sklenici do mrazáku, praskne nebo nepraskne?

  A stane se s ní něco (nějaká destruktivní nevratná změna) vlivem snížení teploty pod bod mrazu? A pokud ne, tak která teplota (jak nízká) už by mohla její strukturu poškodit?

  Další informace


 • Na jakou střední školu bych měla jít, když chci být spisovatelka?

  Bylo by podle vás lepší jít na gymnázium nebo na nějákou střední školu?Co se týče gymplu, nevím, jestli bych to zvládla.Totiž z většiny přemětů mám jedničky nebo mezi 1-2, ale velké problémy mi dělá matematika, fyzika a chemie, na to jsem úplně nepoužitelná.No a kdybych šla na střední, tak nevím na jakou.Střední školu, která by se zabývala přímo tvůrčím psaním jsem nenašla.Tak nevíte prosím vás o nějáké střední, ne které jsou třeba obory jako žurnalistika a podobně(musí to být v Praze)??

  Další informace


 • Je mi 14 a měla jsem sex a byl bez gumy a měla jsem dostat menstruaci, jenže ja ji mam třeba hodinu denně a pak nic.

  V tomto případě bych ti poradila zajít s mamkou na gynekologii a laskavě na sebe dávat příště větší pozor .Gynekolog tě vyšetří a doporučuji ti když tam budeš a chceš mít sex nechat si napsat antikoncepci.Pokud jsi těhotná to my ti tu bohužel neřeknem už dopředu tě lituji ,protože ve 14 letech to není žádná sranda stát se matkou.

  Další informace


 • Co se stane, když dám nekastrované kočce granule Sterile?

  Omylem jsem koupila granule pro kastrované kočky, může se něco stát, když to dám nekastrované (věk 6 měsíců)? Jaký je mezi nimi vlastně rozdíl?

  Další informace