• Když je před vykonáním trestu smrti odsouzenému splněno poslední přání, proč si nikdo z nich nepřeje dalších 1000 přání? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Když je před vykonáním trestu smrti odsouzenému splněno poslední přání, proč si nikdo z nich nepřeje dalších 1000 přání?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Když je před vykonáním trestu smrti odsouzenému splněno poslední přání, proč si nikdo z nich nepřeje dalších 1000 přání?

  • Proč lidi berou to, že jim nikdo nevěří když tvrdí že něco dokázali ale zrovna u toho nikdo jinej nebyl, jako křivdu?



    Další informace


    Využili jste (před rokem 1989)knihu přání a stížností? Pokud ano,proč!



    Další informace


    Myslíte si, že Miloš Zeman za dalších pět let odstoupí z prezidentské funkce?



    Další informace


    když se me nikdo neptal jestli se chci narodit tak proč..



    Další informace


  • Kdyz nekdo napise do podaciho listku napriklad 1000 kc udany ceny znamena to ze tu udanou cenu musim zaplatit ?



    Další informace


  • Zfilmování knížek: Není přání jako přání, Já a pan Darcy od Alexandry Potter.

    Kdo jste četl alespoň jednu z nich, jste pro aby byla zfilmována/y? A jak se Vám líbila/y? Předem děkuji za odpovědi. :-)

    Další informace


  • Proč jsou tak velké rozdíly v kvalitě, např. u triček, když se u nich uvádí jako materiál bavlna?

    Proč jsou tak velké rozdíly např.u triček v kvalitě,když se u nich uvádí jako materiál bavlna?

    Další informace


  • Poznávají se mezi sebou v Číně a dalších místech, kde si jsou lidé podobní?

    Když jsou třeba 2 lidé někde ve městě, může se stát, že, když ostatní jim jsou hodně podobní, se třeba nepoznají a odejdou s někým jiným? Je to docela vtipná myšlenka. :D

    Další informace


    Pamatuje si ještě někdo jméno muže, který před smrtí daroval muzeu jednu nebo dvě záhadné bedny?

    Pamatuje si ještě někdo onoho muže, který před smrtí myslím že muzeu daroval nějakou bednu nebo dvě s tím že je nesmí otevřít dokud neuplyne (nevím kolik mnoho) určitý počet let? Bylo to před lety i ve zprávách a myslím že se snad jednalo i o čecha.. nemohu si vzpomenout co to bylo za muže, tak by mě zajímalo jeho jméno a jestli se o něm někde píše a jestli jsou i nějaké teorie co v bednách je.

    Další informace


    Jaké poslední slovo/slova byste chtěli stihnout vyslovit před smrtí?

    Nebo by to byla i věta, či monolog, rozhovor?Já bych asi řekl klidně slovo: Nashledanou.Alternativně 4 slova: Příště chci do středověku.

    Další informace