• Kdyz kluk s holkou soulozi a maji kondom a pak prestanou ale ten kondom zustane v te holce a dva dny na to dostane ta ho - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kdyz kluk s holkou soulozi a maji kondom a pak prestanou ale ten kondom zustane v te holce a dva dny na to dostane ta ho. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Kdyz kluk s holkou soulozi a maji kondom a pak prestanou ale ten kondom zustane v te holce a dva dny na to dostane ta ho

  • mi sebrala kluka ale ten kluk miluje ji ,ale motá se jenom kolem mě. pomozte co mám udělat abych toho kluka dasta



    Další informace


    Říkáte, rozsviť nebo rožni? Pracovala jsem s holkou z Prahy, když jsem ji řekla „rožni“ vůbec nerozuměla



    Další informace


    Mají míchaná vejce šanci vydržet tři dny v lednici?



    Další informace


  • Na dalnici casto vidim , kdyz predjede jeden kamion druheho , tak pak ten , ktery predjel dava blinkr doprava, doleva..



    Další informace


  • Když si nechám udělat kartu v Makru, a zruším potom živnost, zůstane mi ta karta, nebo ne..

    Dřív to tak bylo, platí to i dnes??

    Další informace


  • Myslíte, že starší lidé někdy přestanou nadávat na tu dnešní mládež?

    Už Sokrates ve starověkém Řecku říkal, jak mladí nectí stařší ani své rodiče, jak se mají správně oblékat, jak mají mít účesy... jak to celé spěje do kopru.Teď jsme tady, o 2,500 let později, nic v kopru není, právě naopak - lidská práva, základní svobody atd... ale stále jsou tu takoví jako uživatelé dudu a quentos , kteří (u jedné z předchozích otázek) opakují to samé jako on.Myslíte, že lidé někdy přijmou, že co je morální a řádné se dynamicky mení, a naučí se to tolerovat? Že slepou poslušnost k autoritám a respekt ke starším, jen proto že jsou starší, třeba někteří lidé nepovažují za to správné pro svoje děti?Doplňuji:Arygnoc: odpověd máš v diskuzi.

    Další informace


    Pokud se někdo dostane do nebe, může pak skončit v pekle?

    V případě, že někdo vede spořádaný život, věří v Boha a je dobrým křesťanem a po smrti skončí v nebi, může po nějaké v době v nebi být poslán do pekla, pokud tam zhřeší?

    Další informace


  • Je lepší NTB na noc vypínat ze zásuvky, když je baterie nabitá?

    A co když třeba dva dny nebude v provozu?

    Další informace


    Kde na notebooku nastavím, aby když notebook zavřu, že se nevypne, ale dostane se do úsporného režimu?

    pravou myší klikněte na plochuzvolte vlastnostispořič obrazovkynapájení

    Další informace


  • Mám takovej menší problém se všema kamaradkama ( holkama) se bavim uplně normalně ale jen s holkou kterou chci proste ne

    Mám takovej menší problém se všema kamaradkama ( holkama) se bavim uplně normalně ale jen s holkou kterou chci proste nevim o čem se bavit poradte mi prosíím???

    Další informace