• Co mám dělat, když mám notebook na nabíječce a pak po hodince zapnu, tak se mi hned vypne, i když je ještě na nabíječce? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co mám dělat, když mám notebook na nabíječce a pak po hodince zapnu, tak se mi hned vypne, i když je ještě na nabíječce?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co mám dělat, když mám notebook na nabíječce a pak po hodince zapnu, tak se mi hned vypne, i když je ještě na nabíječce?

 • Co mám dělat, když se někdo baví, tak já absolutně nevím o čem, a prostě pokud se mě někdo zeptá tak já neumím reagovat.  Další informace


 • jak poznám že na křižovatce když jedu doleva buď musím dát hned prednost a nebo kdy muzu hned jet?myslim svetelne  Další informace


 • Co na nabíječce znamená Charging current 450mA Max?  Další informace


 • Mám trošku křivý nos a vadí mi to. Poradíte, zda jde vyřešit jinak než plastikou?

  Původní neotázkaNám trošku křivý nos a vadí mi to. Nechci hned myslet na nejhorší jako je plastika, a tak se ptám jestli to jde i jinak.

  Další informace


 • když spackám sebevrařždu a přežiju to, můžu pak ještě někdy do kostela?

  preboha, len to nie, lebo tam by vám to mohlo rozhovoriť!na druhý pokus to možno vyjde.-Q

  Další informace


 • ahoj mam jeden malej problem ja kdyz zapnu notebook tak se mi zapne i stolni pc.... da se to nejak vypnout?? diky

  Urcite amputovat si jednu ruku.....:) hele trochu to rozeber tva otazka mi moc smysl nedava..Doplňuji:tak si vypni hibernaci...a vypinej pc uplne...ja stejne nerozumim tve otazce i pres tve bajecne doplneni ktere melo byt tady a ne v nove otazce

  Další informace


  Proč, když zapnu video na Facebooku, je celé zelené, ale když jsem na YT, tak to nedělá?  Další informace


  Počítač zapnu a hned se restartuje  Další informace


  Notebook nestartuje - po stisknuti power tlačítka se rozeběhne větráček a pak se notebook vypne. Co s tím?

  máte ho připojený k zásuvce? třeba se úplně vybil a potřebuje aspoň trošku energie, aby se zapnul.pokud je nabitý, tak zkontrolujte jeho teplotu, mohl by být přehřátý. tzn. zkusit po cca. 0,5hodině jej znovu zapnout.Jinak by to mohl být nějaký vir nebo nějaký problém se softwarem či hardwarem

  Další informace


  Když zapnu notebook, tak se po chvíli zasekne  Další informace


  Jak správně uložit hru aby po vypnutí a zapnutí počítače zůstala uložena?

  Když uložim hru tak je uložena ale kdyč vypnu počítač a pak ho zase zapnu a hru taky tak hra není uložena a musím hrát oDoplňuji:ukládám ji na disk C do složky jak se ta hra jmenuje

  Další informace


  Jak mám odstranit když zapnu seznam.cz, že si pamatuje moje jméno a heslo?

  Odhlásit, smazat cookies a pak nezatrhávat zůstat přihlášen. Když se počítač zeptá zda uložit heslo, tak ne.

  Další informace


  Co mám dělat, když mám notebook na nabíječce a pak po hodince zapnu, tak se mi hned vypne, i když je ještě na nabíječce?

  Když mám notebook na nabíječce a pak po hodince zapnu tak se mi hned vipne i když je na ještě na nabíjčce co mám ďelat

  Další informace


  Co dělat, kdyz zapnu pc a nereaguje?

  Co dělat, když zapnu notebook a zobrazí se mi jen černá obrazovka a myš?Doplňuji:No, už se to trochu zotavilo, ale už se mi to jednou stalo a asi dvakrat jsem zapla notebook a vubec mesly otevrit ikony, nic, jen ikona vypnout, ale restartovat taky ne. Co dělat, aby se to uz nedělalo?

  Další informace


 • Pokud se rozvod provede v době, kdy je manželka těhotná, tak se pak neplatí alimenty, protože se dítě ještě nenarodilo?

  Myslím, že výživné na dítě soud určí, až bude na světě.

  Další informace


  Kupec chce převzít TP a klíče od motorky hned po zaplacení zálohy a doplatek uhradit do půl roku. Existuje tak. smlouva?

  Dala bych mu jen malý TP. Smlouva se takto napsat dá. Napsala bych do smlouvy, že pokud neuhradí doplatek do termínu,,,,,tak si motorku beru zpět, s tím, že mi zaplatí nějaké penále.Případně bych napsala smlouvu o pronájmu s možností pozdějšího odprodeje.

  Další informace


 • mám si nejprve uklidit koupelku a pokoj a pak najít ženskou, nebo nejprv si najít ženskou a pak až uklízet?

  Protože stejně, kdybych si jí našel dřív, než bych si stihl uklidit koupelku, tak to nevadí, jelikož neočekávám, že hned na prvním rande se s ní ocitnu u mne v koupelce či pokoji... Respektive je to taková pojistka, aby se po prvním rande u mne doma záměrně neocitla.Nebo to v životě chodí jinak?Doplňuji:beer: já už nejsem mládež:)

  Další informace


 • Proč když si zpívám písničku, tak mi přijde že zpívám docela dobře a pak když si ji nahraji, je to strašně falešné?

  Proč když si zpívám písničku, tak mi přijde že zpívám docela dobře a pak když si ji nahraji, je to strašně falešné? Je možné, že když člověk zpívá, soustředí se na ten text a úplně nevnímá svůj zpěv, takže se mu zdá, že zpívá líp?

  Další informace


  Proč když někdo vyfotí fotku z videa na Androidu a pak ji ostřihne, tak je rozmazaná, když video je v HD?

  Video je v HD kvalitě , ale fotka po ořezu již ne. Navíc tě prohlížeč ořízlou fotku zvětší a to je ten kámen úrazu. Zobraz si ten ořez 1:1 a uvidíš.Full HD je cca 2 Mpix fotka! a ty mluvíš pouze o HD. Pokud z toho uděláš výřez je to ještě méně. Navíc při každé práci s obrazem je třeba doostřovat.

  Další informace


 • Zapnu vypínačem prdne 0,3A pojistka,zapnu do zásuvky a pojistka vydrží ??  Další informace