• Když nahraji TV program se skrytými titulky na flešku v DVB-T,tak při přehrávání titulky chybí.Proč?Potřebuji je.Dík! - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Když nahraji TV program se skrytými titulky na flešku v DVB-T,tak při přehrávání titulky chybí.Proč?Potřebuji je.Dík!. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Když nahraji TV program se skrytými titulky na flešku v DVB-T,tak při přehrávání titulky chybí.Proč?Potřebuji je.Dík!

  • Za kolik bych mohla koupit kvalitní flešku a kde?



    Další informace


    Televize mi nahrává programy na flešku ve formátu SRF, jinde to nejde přehrát, je nějaké řešení?



    Další informace


    DVB-S x DVB-S2



    Další informace


    Jak nahrat na flesku hudbu ze satelitu?



    Další informace


  • Jak mám postupovat, když jsem při inventuře zjistil, že mi chybí 1 ks mého zboží? Jsem drobný podnikatel (neplátce DPH).



    Další informace


  • Dobrý den, můžete mi někdo poradit, jak překládat a následně vkládat titulky na server titulky.com ?

    Titulky překládám tím způsobem, že stáhnu originální anglické titulky, které už mají svoje časování a pouze přepisuji anglické titulky na české. Když jsem však takto přeložené titulky chtěla vložit na server titulky.com bylo mi oznámeno, že soubor, který vkládám, neobsahuje žádné CZ nebo SK titulky. Pravděpodobně musím někde něco změnit, ale nevím co, ani jak. Předem díky za radu.

    Další informace


    Znáte prosím Vás někdo tento song? jestliže ano, tak mi prosím napište název, dík je to nutné!

    odkaz zde: a href"http://www.ulozto.cz/xjm1PKM/fr2-wav" rel"nofollow" http://www.ulozto.cz/ hellip /a díky moc

    Další informace


  • Jde nainstalovat velký program třeba na externí harddisk s tím že ho můžu spustit v jakémkoliv počítačí?Případně jak.dík

    Instalace sowftu na HDD nebo jiné přenosné médium.

    Další informace


    jak nahrát z internetu na flešku archivní pořady ČT?

    Já bych řekla, že přímo z jejich archívu stahovat nejde, snad jedině si to přehrát on line, nebo pokud jde o film tak můžeš prubnout „uložto.cz“ nebo jiné stránky určené ke stahování.

    Další informace


    Když mam fullscreen tak mi vse pada na plochu.. hry, videa atd. nevíte co s tim? dik

    Kde máš fullscreen? Trochu to upřesni - zařízení, operační systém, program, kdy a co padá apod.

    Další informace